Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(adrija @ 2010 06 09, 00:02)
Man taip buvo su kremu.Bet per savaitę laiko aš jį prisijaukinau ir dabar be to kremuko neįsivaizduoju savo gyvenimo biggrin.gif Aš taip manau,kad m,an galėjo alergizuoti ylangas.Gal pabandykite ir jūs vis tiek kokia savaitėlę patepti,kad ir kais veidukas. g.gif

Kad bandžiusi arbatmedį, ylang, bergamotes, citrinžolę, pelargonijas, mandarinus, kedrus, manukos(nebent tik ant kokio giluminio viršūnėlės dabar jo patepu), nu panašiai nuo visų kaistu, kažkaip jau bijau eksperimentuoti mastau.gif Nors kūnui visi idealiai tinka, spėju per jautri mano veido oda ax.gif
Sakyk o kuo tau patiko ylang? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 10:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif


Kedrų, kadagių dar tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 09, 12:34)
Kad bandžiusi arbatmedį, ylang, bergamotes, citrinžolę, pelargonijas, mandarinus, kedrus, manukos(nebent tik ant kokio giluminio viršūnėlės dabar jo patepu), nu panašiai nuo visų kaistu, kažkaip jau bijau eksperimentuoti mastau.gif Nors kūnui visi idealiai tinka, spėju per jautri mano veido oda ax.gif
Sakyk o kuo tau patiko ylang? smile.gif


Kvapu biggrin.gif
O jei rimtai,tai aš juo vienu netepiau,aš jį dėjau įkremą.Be jo ,mano kreme dar 4 eteriniai aliejai,tai dėl poveikio tikrai neaprašysiu.
Dėl ko nusprendžiau,kad būtent jis/Dėl to,kad kiti eteriniai buvo naudoti mano ir anksčiau,o kas naujo naujai darytame kreme ,tai buvo būtent ylangas ir šlamutis.Beje,aš ylangą buvau dėjusi ir į aliejų nakčiai plaukams ir aliejaus likučiu pasitepiau veidą.Tai ohoho,kaip nuo pusiaunakčio smagu pasidarė lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet va kremą su tuo ylangu per savaitę prisijaukinau ir labai gerai.Aš galvoju,gal čia nealergija,o tiesiog veido oda taip reaguoja.
Aš galvoju,,kad jei jums tiek daug alieju tinka kūnui,o rausta veidas,tai gal irgi kažkas panašaus,kaip man. g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 06 10, 08:32)
Kvapu biggrin.gif
O jei rimtai,tai aš juo vienu netepiau,aš jį dėjau įkremą.Be jo ,mano kreme dar 4 eteriniai aliejai,tai dėl poveikio tikrai neaprašysiu.
Dėl ko nusprendžiau,kad būtent jis/Dėl to,kad kiti eteriniai buvo naudoti mano ir anksčiau,o kas naujo naujai darytame kreme ,tai buvo būtent ylangas ir šlamutis.Beje,aš ylangą buvau dėjusi ir į aliejų nakčiai plaukams ir aliejaus likučiu pasitepiau veidą.Tai ohoho,kaip nuo pusiaunakčio smagu pasidarė lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet va kremą su tuo ylangu per savaitę prisijaukinau ir labai gerai.Aš galvoju,gal čia nealergija,o tiesiog veido oda taip reaguoja.
Aš galvoju,,kad jei jums tiek daug alieju tinka kūnui,o rausta veidas,tai gal irgi kažkas panašaus,kaip man. g.gif

Nu galbūt, bet nekyla rankos jaukintis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 birželio 2010 - 08:06
QUOTE(ernesin @ 2010 06 10, 09:05)
Nu galbūt, bet nekyla rankos jaukintis smile.gif


Žinoma,jei baisoka,tai nerizikuokit.O jei paskui visai odelę sudirginsit,tai bus nelabai jau gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 23:21)

Tikrai nedaug, kokį vieną du lašelius, ir tik kelis ir tebandžiusi su skirtingais, bet iš karto veidas kaista, tai neeksperimentuoju rolleyes.gif


Pabandykit levandos, nes jis raminantis. Jis tinka tiek sausai, tiek riebiai odai ir dar padeda odai atsinaujinti, todėl tinka ir brandžiai odai. Tai labai universalus aliejus. bigsmile.gif O svarbiausia, jis ramina odą. smile.gif


QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 10:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif


Levandos tinka, tik ilgiau naudoti reikia. Bent man padeda kažkiek.

QUOTE(adrija @ 2010 06 09, 12:13)
Prie kedro ea pažymėta,kad tinka riebių plaukų priežiūrai 4u.gif
O citrinų ea arba citrinų sultys nesausina plaukų g.gif Sesuo sugalvojo citrinų sultimis šviesiais dažais nudegintus plaukus gaivinti g.gif


Citrinų sultys dar ir kaip sausina! Gi rūgštis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 10, 11:24)
nugi pasigirk, ką išsirinkai smile.gif


is AN pirkau:
laukiniu morku seklu hidrolata
hamameliu hidrolata
kiparisu ea
kedru ea
lauramedziu ea

O is kitur pirkau lazdyno riesutu alieju ir jojobos.
Tiesa, as vis tik noreciau toniko, bet kokio naturalesnio, tad gal galit koki rekomenduot? Hidrolata purksti ant vatos man truputi per gaila ax.gif

Atsakyti
as tai dumbliu hidrolata naudoju vietoj toniko. man negaila biggrin.gif labai patinka, visiskai nesausina odos, naudoju be glicerino.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 10, 14:21)
as tai dumbliu hidrolata naudoju vietoj toniko. man negaila  biggrin.gif labai patinka, visiskai nesausina odos, naudoju be glicerino.


Aš tai irgi nemanau, kad turėtų būti gaila... wink.gif Natūralų toniką pigiau vargu ar nusipirksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 10, 16:45)
o dėl tų aliejų iš kitų parduotuvių (sveikiproduktai.lt; aliejus.com) aš kiek skeptiška...gal ten kažkokie rafinuoti, gal filtruoti per daug :/ Ar gali gi taip pigiai aliejus, skirtas kosmetikai, tiek kainuoti?  :bigsmile:

Tikrai jie turi ir nerafinuotų, bet jie nėra sertifikuoti kaip ekologiški smile.gif Tai reiškia - gali būti purškiami chemikalais, apdorojimas nekontroliuojamas ir pan.
O pas Monicą - ekologiška produkcija smile.gif Ekologiškai užauginti ir paruošti produktą savaime reikalauja daugiau išlaidų, tas sąlygoja aukštesnę kainą. Be to, dažnai sertifikuoti augintojai būna socialiai atsakingi- padori, neišnaudotojiška alga dirbantiems žmonėms, irios pakuotės, dalis pelno - labdarai. Ir panašiai smile.gif
Oi, čia rašiau apie aliejus.com... Sveikiproduktai.lt turi tikrai ir sertifikuotų ekologiškų, ir dažnai jų kaina didesnė nei pas Monicą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 10 birželio 2010 - 16:10
nusipirkau aviečių ekstrakto, tai griūk negyvas! laugh.gif noris visa buteliuką išgert! tokia saldi aviečių uogienė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 10, 13:19)
Tiesa, as vis tik noreciau toniko, bet kokio naturalesnio, tad gal galit koki rekomenduot? Hidrolata purksti ant vatos man truputi per gaila  ax.gif

Galima purksti tiesiai ant veido, ypac vakare nusiprausus, man labai ramina oda ir ji is ryto atrodo gyvesne 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglute82: 10 birželio 2010 - 18:26