Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(chemistry @ 2010 06 08, 13:47)
Esu pradedančioji kosmetikos gaminimasi. Anksčiau po depiliacijos kojas patepdavau abrikosų kauliukų aliejumi su keliais lašais arbatmedžio. Dabar nusipirkau papaino ir skaitau kad jūs į kremus jį dedat. O galima į aliejų įdėti gerai suplakti ir tada tepti? blush2.gif

papainas aliejuj netirpsta. Reikia maišyti kreme ar skystyje

QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 13:59)
o lazdynu riesutu alieju gal su kokiu eteriniu aliejumi galima pamaisyt?  g.gif

Tikrai galima. Tinka begalė ea. Jei nelabai su ea susipažinusi, galite pradėti nuo skaniai kvepiančių citrusų-pvz. bergamote FCF.

QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 14:33)
Aliejuje papainas man rodos neištirps ax.gif
Galima, bet tarkime mano veido oda nelabai eterinius toleruoja rolleyes.gif

Gal per daug dedi g.gif Įdomiai čia. Jei pvz 1 l. į 10 ml irgi kažkas ne taip?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 17:14)
Na gerai, jeigu viska teisingau supratau, tai mano pirkiniukrepselis turi buti toks biggrin.gif

- Lazdyno riesutu aliejus + simsodiju aliejus
- EA (lauru, kiparisu, kedru) imaisant i auksciau minetus aliejus
- hidrolatai (hamameliu arba cirtinines verbenos)
- glicerinas (imaisant i hidrolata)
- alaviju gelis

Jei imsi hamemelių hirolatą(kaip antiseptikas ir sutraukiantis poras), tai kitą rekomenduočiau rugiagėlių arba morkų sėklų, jie labiau drėkinantys mirksiukas.gif Vasarą į hidrolatą glicerino iš viso nelašinčiau, manau ir taip užteks drėkinimo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2010 06 08, 20:57)
Gal per daug dedi g.gif Įdomiai čia. Jei pvz 1 l. į 10 ml irgi kažkas ne taip?

Tikrai nedaug, kokį vieną du lašelius, ir tik kelis ir tebandžiusi su skirtingais, bet iš karto veidas kaista, tai neeksperimentuoju rolleyes.gif
Atsakyti


Tikrai nedaug, kokį vieną du lašelius, ir tik kelis ir tebandžiusi su skirtingais, bet iš karto veidas kaista, tai neeksperimentuoju rolleyes.gif
[/quote]

Man taip buvo su kremu.Bet per savaitę laiko aš jį prisijaukinau ir dabar be to kremuko neįsivaizduoju savo gyvenimo biggrin.gif Aš taip manau,kad m,an galėjo alergizuoti ylangas.Gal pabandykite ir jūs vis tiek kokia savaitėlę patepti,kad ir kais veidukas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 23:21)
Jei imsi hamemelių hirolatą(kaip antiseptikas ir sutraukiantis poras), tai kitą rekomenduočiau rugiagėlių arba morkų sėklų, jie labiau drėkinantys mirksiukas.gif Vasarą į hidrolatą glicerino iš viso nelašinčiau, manau ir taip užteks drėkinimo mirksiukas.gif
Papildyta:


dekui uz pastabas wink.gif
Dar viena kvaila klausima turiu blush2.gif Pagal instrukcijas, su hidrolatu reikia veida apsipurkst ir po to tepti pasirinkta alieju. Bet su kuo tada veida nuvalyt po prausimosi? Dabar ta funkcija atlieka tonikas, nes nusiprausus veida nesvarumu lieka, kurie pasalinami butent toniku. O kaip su hidrolatu? Ji irgi ant vatos uzsipirkst ir nusivalyt veida ar kaip? g.gif
Atsakyti
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 10:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif


Arbatmedis labiau nuo pleiskanų. Riebalavimąsi mažina citrusai - citrinų EA neblogai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 09, 09:48)
dekui uz pastabas wink.gif
Dar viena kvaila klausima turiu  blush2.gif  Pagal instrukcijas, su hidrolatu reikia veida apsipurkst ir po to tepti pasirinkta alieju. Bet su kuo tada veida nuvalyt po prausimosi? Dabar ta funkcija atlieka tonikas, nes nusiprausus veida nesvarumu lieka, kurie pasalinami butent toniku. O kaip su hidrolatu? Ji irgi ant vatos uzsipirkst ir nusivalyt veida ar kaip?  g.gif


Taip, galima ant vatos ir valyt smile.gif
Aš taip rytais pavalau veidą. O vakarais po prausimosi tai užsipurškiu, nes man nusiplauna viskas gerai, papildomai valyt nėra reikalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 09 birželio 2010 - 09:26
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 10:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif


jei neklystu, rozmarinu nuo riebalavimosi g.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 23:21)
Jei imsi hamemelių hirolatą(kaip antiseptikas ir sutraukiantis poras), tai kitą rekomenduočiau rugiagėlių arba morkų sėklų, jie labiau drėkinantys mirksiukas.gif Vasarą į hidrolatą glicerino iš viso nelašinčiau, manau ir taip užteks drėkinimo mirksiukas.gif
Papildyta:


Dar vienas klausimas, o kuri hidrolata geriau naudoti ryte ir vakare? Pagal hamameliu aprasyma raso, kad geriau pries vakarines proceduras.
Ir ryte ar vakare geriau drekinti oda alaviju geliu?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 09, 10:53)
jei neklystu, rozmarinu nuo riebalavimosi  g.gif

rozmarinas stiprina saknis, nuo riebalav man nelabai padeda... schmoll.gif

pabandysiu Citrinu EA
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 11:01)
rozmarinas stiprina saknis, nuo riebalav man nelabai padeda...  schmoll.gif

pabandysiu Citrinu EA


ka tik skaiciau, kad kedru ea tinka riebiu plauku prieziurai.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 09:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif

Arbatmedis tinka, dar pettigrain, citrusų ea 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 09, 10:02)
Gal galit priminti koki EA naudot riebaluotiems plaukams? Kad maziau riebaluotusi galvos oda. Berods tinka arbatmedziu, ar klystu? mastau.gif


Prie kedro ea pažymėta,kad tinka riebių plaukų priežiūrai 4u.gif

QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 09, 10:27)
Arbatmedis labiau nuo pleiskanų. Riebalavimąsi mažina citrusai - citrinų EA neblogai smile.gif



O citrinų ea arba citrinų sultys nesausina plaukų g.gif Sesuo sugalvojo citrinų sultimis šviesiais dažais nudegintus plaukus gaivinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 06 09, 12:13)
O citrinų ea arba citrinų sultys nesausina plaukų g.gif Sesuo sugalvojo citrinų sultimis šviesiais dažais nudegintus plaukus gaivinti g.gif


Aš citrinų EA į šampūną kartais įlašinu (jau senokai), bet ne kiekvieną kartą. Mano plaukai irgi šviesiai dažyti, nieko blogo tikrai nepastebėjau smile.gif
Atsakyti