Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(chemistry @ 2010 06 08, 14:47)
Esu pradedančioji kosmetikos gaminimasi. Anksčiau po depiliacijos kojas patepdavau abrikosų kauliukų aliejumi su keliais lašais arbatmedžio. Dabar nusipirkau papaino ir skaitau kad jūs į kremus jį dedat. O galima į aliejų įdėti gerai suplakti ir tada tepti? blush2.gif
Aliejuje papainas man rodos neištirps ax.gif


QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 14:59)
o lazdynu riesutu alieju gal su kokiu eteriniu aliejumi galima pamaisyt?  g.gif

Galima, bet tarkime mano veido oda nelabai eterinius toleruoja rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 15:33)
Galima, bet tarkime mano veido oda nelabai eterinius toleruoja rolleyes.gif


Aliejai, kiek suprantu, odos nedrekina, bet ja tik maitina. Tad kokiom priemonem veido oda reiketu drekint?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 16:23)
Aliejai, kiek suprantu, odos nedrekina, bet ja tik maitina. Tad kokiom priemonem veido oda reiketu drekint?

Kremais, gal dari tiktų kokie sviestai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 16:23)
Aliejai, kiek suprantu, odos nedrekina, bet ja tik maitina. Tad kokiom priemonem veido oda reiketu drekint?

as drekinu alaviju geliu... Kiek zinau oda kartu ir maitina ir drekina sezamu, avokadu aliejai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 08, 16:41)
Kremais, gal dari tiktų kokie sviestai g.gif


Tiktų ir hidrolatas su lašiuku glicerino smile.gif Paskui ant viršaus - lašiukas aliejaus ir vuolia smile.gif
Atsakyti
Na gerai, jeigu viska teisingau supratau, tai mano pirkiniukrepselis turi buti toks biggrin.gif

- Lazdyno riesutu aliejus + simsodiju aliejus
- EA (lauru, kiparisu, kedru) imaisant i auksciau minetus aliejus
- hidrolatai (hamameliu arba cirtinines verbenos)
- glicerinas (imaisant i hidrolata)
- alaviju gelis
Atsakyti
O mane nuo hamamelių hidrolato buvo išbėrę mažais spuogiukais.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 08, 16:07)
Tiktų ir hidrolatas su lašiuku glicerino smile.gif Paskui ant viršaus - lašiukas aliejaus ir vuolia smile.gif

O kaip jūs tą gliceriną naudojat? Aš, pvz., mėgstu papurkšti veidą hidrolatu, tai man į visą hidrolatą reiktų tą gliceriną įmaišyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 06 08, 18:26)
O kaip jūs tą gliceriną naudojat? Aš, pvz., mėgstu papurkšti veidą hidrolatu, tai man į visą hidrolatą reiktų tą gliceriną įmaišyt? g.gif


Taip, į hidrolatą galima įlašinti ir naudoti kaip įprastai. Bet pradžioj gal pasibandykit ne visame kiekyje - maža ką, nepatiks... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mududu @ 2010 06 08, 18:26)
O kaip jūs tą gliceriną naudojat? Aš, pvz., mėgstu papurkšti veidą hidrolatu, tai man į visą hidrolatą reiktų tą gliceriną įmaišyt? g.gif

Taip, tik nepadauginti. AN glicerino aprasyme yra nurodyta jo galima koncentracija. Jei ilasinsit perdaug-gali issausinti oda, taigi siuo atveju daugiau nera geriau.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 15:33)
Aliejuje papainas man rodos neištirps ax.gif

tai jis tirpus vandeninej terpej? tai gal tada hidrolate kokiam tirptu? neturiu jokio pienelio ar kremo, nelabai juos naudoju tai pirkti irgi kazkaip nesinori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 06 08, 19:43)
tai jis tirpus vandeninej terpej? tai gal tada hidrolate kokiam tirptu? neturiu jokio pienelio ar kremo, nelabai juos naudoju tai pirkti irgi kazkaip nesinori  doh.gif


Hidrolate tai tikrai ištirptų. Man puikiai ištirpsta citrinos sultyse (jomis aktyvinu prieš maišydama į kremą). Hidrolatą sutirštinus ksantanu ar guaru išeitų geras geliukas smile.gif Skystą tai nelabai kaip naudoti...
Atsakyti