Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

siandien gavau augalini silokona, dabar issitepiau plaukus su avokado aliejum ir ilasinau kelis lasus silikono, ziuresiu kaip jis man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(atira01 @ 2010 09 13, 09:24)
siandien gavau augalini silokona, dabar issitepiau plaukus su avokado aliejum ir ilasinau kelis lasus silikono, ziuresiu kaip jis man  unsure.gif


Kokie jūsų plaukai? Būtinai parašykit kaip atrodo plaukai po kaukės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynomama @ 2010 09 13, 11:28)
Kokie jūsų plaukai? Būtinai parašykit kaip atrodo plaukai po kaukės smile.gif

sausi jie pas mane, galai velias, skaiciau, kad panelei po sios kaukes galiukai visiskai nesivele. Veliau parasysiu kaip man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurynomama @ 2010 09 13, 09:33)
Sveikos,planuoju krepšelį iš Aromos ir norėčiau patarimo,ką imti sausiem dažytiem plaukam palepinti,atstatyti
Dar sezamų, migdolų aliejai labai tinka plaukams, anksčiau dar buvo almos ištrauka ar kažkas panašaus, bet nerandu šiuo metu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 13, 09:43)
Dar sezamų, migdolų  aliejai labai tinka plaukams, anksčiau dar buvo almos ištrauka ar kažkas panašaus, bet nerandu šiuo metu unsure.gif


Ačiū už patarimus.O kas iš tų vadinamų pagerinimų biggrin.gif kaži ypatingai tiktų.
Atsakyti
QUOTE(laurynomama @ 2010 09 13, 10:50)
Ačiū už patarimus.O kas iš tų vadinamų pagerinimų biggrin.gif  kaži ypatingai tiktų.

Turi omenyje iš išvardintų aliejų?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 13, 10:19)
Turi omenyje iš išvardintų aliejų?


Ne,turiu omeny kažką iš aktyviųjų komponentų,pvz.: augalinis silikonas,fitokeratinai ir pan.
Atsakyti
Noriu pasitikslinti:
Varčiau savo konspektus ir radau, kad AN raudonam šaukštely apie 3 g emulsinio vaško telpa. O tai tas šaukštelis su kaupu pasemtas ar be kaupo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 13 rugsėjo 2010 - 12:12
QUOTE(laurynomama @ 2010 09 13, 11:38)
Ne,turiu omeny kažką iš aktyviųjų komponentų,pvz.: augalinis silikonas,fitokeratinai ir pan.

Naudoju ir fitokeratinus ir silikoną, bet neabai poveikio jaučiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 09 12, 18:27)
Ar geras būtų toks receptas paakių kremukui su BTMS ir mėlynių aliejumi:

2  ml mėlynių al. (15 proc.)
12 ml hidrolato  (85 proc.)
1,5 g BTMS (10 proc.)
Na ir dar visokie pagerinimai, aišku. Nesu tikra, ar dėti maksimalią rekomenduojamą BTMS dozę ir ar išlaikys  15 proc aliejaus...  ax.gif  4u.gif

dėk mažiau BTMS-max 7 proc.. Jei nesigautų, visada galima bus jo pridėti.

QUOTE(laurynomama @ 2010 09 13, 09:33)
Sveikos,planuoju krepšelį iš Aromos ir norėčiau patarimo,ką imti sausiem dažytiem plaukam palepinti,atstatyti

Manyčiau geriausia aliejų kaukės, kaip merginos ir minėjo. Šilką, silikoną siūlyčiau naudoti po plovimo skalaujant plaukus ar apipurškiant išplautus. Fitokeratinai man asmeniškai labiau patinka kaip standinanti, šukuoseną padedanti fiksuoti priemonė. Didesnės koncentracijos kietina plaukus.

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 13, 13:11)
Noriu pasitikslinti:
Varčiau savo konspektus ir radau, kad AN raudonam šaukštely apie 3 g emulsinio vaško telpa. O tai tas šaukštelis su kaupu pasemtas ar be kaupo?

Į 5 ml š. nubrauktą telpa apie 3 g. emuls. vaško. Į oranž. nubrauktą` tilps apie 0,9 g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 13 rugsėjo 2010 - 14:10
QUOTE(ernesin @ 2010 09 13, 10:43)
Dar sezamų, migdolų  aliejai labai tinka plaukams, anksčiau dar buvo almos ištrauka ar kažkas panašaus, bet nerandu šiuo metu unsure.gif


amlos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 13, 15:23)
Amlos, ne almos? g.gif O tai kur ji, nerandu AN puslapyje? blush2.gif
Atsakyti