Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 10:34)
Sakykit, o su kuo lašinate GSE ir vit. E? Nusipirkau iš vaistinės tokias rusiškas pipetes bukais galais, tai ten tokiais lašais varo doh.gif , kad nesuprantu ar tinkamą kiekį sulašinau ar ne - gaunasi mistika kažkokia, o aš noriu tiksliau.
GSE tirstas, tai tiesiog pakreipiu bonkute ir su medine mentele nubraukiu kiek reikia, po to su ta pacia maisau. lasai su pipete tikrai butu l. dideli. siaip EA buteliukus galima panaudoti, ten l. mazais lasiukais lasina, tik gal skystesni lengviau "praeitu"
Atsakyti
kažin ar užtektų kantrybės laukti, kol per EA lašintuvą išlašėtų vitamino lašelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 14:52)
kažin ar užtektų kantrybės laukti, kol per EA lašintuvą išlašėtų vitamino lašelis biggrin.gif

Aš irgi abejoju, kad išlašės, nes jis toks klampus g.gif
Atsakyti
galima lašintuvo galiuką nupjauti, bet irgi nekas, bandžiau. Aš irgi lašinu arba su vaistinės pipetėmis, arba iš akies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 07, 14:31)
GSE tirstas, tai tiesiog pakreipiu bonkute ir su medine mentele nubraukiu kiek reikia, po to su ta pacia maisau. lasai su pipete tikrai butu l. dideli. siaip EA buteliukus galima panaudoti, ten l. mazais lasiukais lasina, tik gal skystesni lengviau "praeitu"

Na, niekaip nesuprantu kaip tu nubrauki reikiamą kiekį?
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 16:17)
galima lašintuvo galiuką nupjauti, bet irgi nekas, bandžiau. Aš irgi lašinu arba su vaistinės pipetėmis, arba iš akies smile.gif

Na, jeigu ir Satura taip lašina, tai gal aš be reikalo panikuoju... smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal turit kokių idėjų, kas nutiko su mano gamintu kūno pieneliu. dariau 50 proc. aliejų (kakavos, sviestmedžio, pasiflorų, sezamų) ir 50 proc. šarminio vandens, emulsinio vaško, vanilės EA ir ekokonservanto. Viskas labai gerai susijungė, savaitę laiko naudojau ir negalėjau atsidžiaugt, kad taip gerai pavyko, bet vat po savaitės atsiskyrė dalis aliejų, o pats kremas pasidarė panašiai kaip sutrauktas pienas. Kvapas nepakito. Dar skaičiau, kad kai gaminat kremą, supylus vandens fazę į aliejus, jums pirmiausia kremas atrodo kaip drebučiai. Man taip nebūna, susijungia gražiai iš karto, tik būna pradžioj skysta ta masė, vėliau pastingsta. Ar čia kur nors klaidą darau, kad drebučių jokių nesigauna?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meid: 07 rugsėjo 2010 - 18:25
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 16:16)
Aš irgi abejoju, kad išlašės, nes jis toks klampus g.gif
vit. E nesu turejus, utat sakau EA buteliukai tiktu nebent skystesniems, GSE irgi tirstas, tai ir i ji atsibostu ziureti, kol isvarvetu biggrin.gif
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 16:20)
Na, niekaip nesuprantu kaip tu nubrauki reikiamą kiekį?
Tai koks tas reikiamas kiekis, 1 lasas? As pavertusi siek tiek buteliuka, kad patektu ant kakliuko, is akies ir braukiu, su svaria medine mentele, kad daugmaz gautusi laso dydzio. Ta pacia mentele maisau produkta, tai viskas gerai ir gaunasi, pasiskirsto, neprarandu kiekio ir pan. Kito var. nelabai sugalvoju g.gif
Atsakyti
Sveiki, aš irgi klausimų turiu. smile.gif

1. Ką galima būtų naudoti kasdienei odos priežiūrai odai su išsiplėtusiomis poromis. Galvočiau dėti kokius nors miltelius ar kažką panašaus į vandenį. Taip pat kuo būtų galima papildyti molio kaukes tokiai pat odai. Galvoju apie alantoiną. Ar jis tinkamas naudojimui kas dieną ir kiek jo dėti?

2. Lygiai taip pat ką galima būtų dėti į vandenį (ar gėlių vandenį), kad padidėtų drėgmės lygis odoje? Čia būtų ne tiek sausai, kiek dehidratuotai odai. Galvoju apie bananų miltelius, ar jie jums veiksmingi? Kiek proc. jų dėti? Ar tinka naudoti kas dieną? Alavijas bent man neturi jokio poveikio nei veidui, nei kūnui, nei paukams. Hialuroną irgi žinau.

3. Ką būtų galima naudoti kai oda pleiskanoja, turi raudonų dėmių, yra labai sausa. Iš aliejų galvoju, erškėtrožių gal su kokių avokadų, argano maišyti ir įdėti levandų ea, o ką dar? Planuoju daryti vieną purškiamą (gėlių vanduo + kažkas), o kita aliejuką, tik reikia, kad abu ilgai negestų (aliejus ir taip negenda, čia svarbiau hidrolatas).

4. Ar jūrų šilkas gydo pačią odą ar tik apgaubia ją plėvele ir dėl to ji tampa švelni? Galvočiau dėti prie nr. 3.

Ačiū už atsakymus! :]
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 16:20)
Na, jeigu ir Satura taip lašina, tai gal aš be reikalo panikuoju... smile.gif


aš irgi tos pačios pasiūlos pasaulyje gyvenu drinks_cheers.gif

QUOTE(meid @ 2010 09 07, 19:25)
Merginos, gal turit kokių idėjų, kas nutiko su mano gamintu kūno pieneliu.


ne visad ir man gaunasi drebučiai, o atsiskyrė, nes tikriausiai per mažai emulsinio vaško pieneliui smile.gif

QUOTE(Evut @ 2010 09 07, 20:58)
2. Lygiai taip pat ką galima būtų dėti į vandenį (ar gėlių vandenį), kad padidėtų drėgmės lygis odoje? Čia būtų ne tiek sausai, kiek dehidratuotai odai. Galvoju apie bananų miltelius,

3. Ką būtų galima naudoti kai oda pleiskanoja, turi raudonų dėmių, yra labai sausa.

4. Ar jūrų šilkas gydo pačią odą ar tik apgaubia ją plėvele ir dėl to ji tampa švelni? Galvočiau dėti prie nr. 3.


paskaičiusi šitą klausimą pirmiausiai pagalvojau apie agurkų miltelius, jie būtų labiau drėkinantys. Bananai man atrodo labiau maitinantys g.gif

sezamo aliejus gerai, nes gleivinės purškalams jį naudoja vaistų gamintojai smile.gif

jūrų šilkas įsigeria, nesudaro plėvelės ant odos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 22:55)
aš irgi tos pačios pasiūlos pasaulyje gyvenu  drinks_cheers.gif
ne visad ir man gaunasi drebučiai, o atsiskyrė, nes tikriausiai per mažai emulsinio vaško pieneliui smile.gif
paskaičiusi šitą klausimą pirmiausiai pagalvojau apie agurkų miltelius, jie būtų labiau drėkinantys. Bananai man atrodo labiau maitinantys  g.gif

sezamo aliejus gerai, nes gleivinės purškalams jį naudoja vaistų gamintojai smile.gif

jūrų šilkas įsigeria, nesudaro plėvelės ant odos smile.gif



O agurkų milteliai tinkami naudoti kas dieną? Ir kiek laiko nesurūgs vanduo su jais?
Atsakyti
gal kokią savaitę laikytų, jei dėtum ir kokio konservanto smile.gif
Atsakyti
Dėkui Satura. Aš jau buvau nutarus kitą kartą gamindama to emulsinio vaško dar mažiau dėti, kad kremas būtų skystesnis. Dėjau arbatinį šaukštelį, tiek, kiek parašyta Aroma Natural tinklapyje, bet dabar pasižiūrėjau, kad ten nurodyta 40 proc. aliejų ir 60 proc. vandens fazė. O pas mane aliejų ir vandens fazės buvo lygios. Ar gerai suprantu, kad kuo aliejinė fazė didesne, tuo emulsinio vaško reikia daugiau?
Atsakyti