Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Vis gi nelabai sulaiko kvapą mano gamybos dezodorantas. Gal galima į jį papildomai įpilt alkoholio? g.gif su alkoholiu man visada geriau laiko...
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 09 04, 17:51)
Vis gi nelabai sulaiko kvapą mano gamybos dezodorantas. Gal galima į jį papildomai įpilt alkoholio?  g.gif su alkoholiu man visada geriau laiko...

primink, kokius ea dėjai. Gal dar galima alūno daugiau įdėti ir ea...
Gaila, kad nepatinka pelargonijų ea kvapas, nes mano galva pats efektyviausias šiam tikslui. Gali dėti alkoh., jei padeda.
Deja, yra dalis žmonių, kuriems alūnas neefektyvus. Nuo ko tai priklauso-neaišku. Pvz. aš buvau nustebinta, akd net mano vyrui, l. smarkiai prakaituojančiam dezas veikia, o kai kuriom merginom -deja ne.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 30, 21:49)
Tiesiog dėjau ne 4 gr emulsinio vaško į 60 ml, o 4,4 gr. Ir dar, lėčiau supyliau hidrolatą, šidžiau jį buteliuke, tai patogiau supilt buvo. Ir dar... Kai susimaišo vandens ir aliejinė fazės, iškart kremas nesigauna, konsistencija labiau panaši į drebučius. Seniau tai pamačiusi, galvodavau, kad vėl nesigavo biggrin.gif tai nieko nelaukusi vel kaitindavau biggrin.gif O dabar tiesiog karts nuo karto lėtai pamaišydavau ir viskas, gavosi tikrai purus fainas kremukas smile.gif


bryyla, gal gali parasyt tikslu kremuko recepta? 4u.gif jis gerai susigeria? ax.gif
Atsakyti
Pagaliau išbandžiau naują emulsiklį plaukų priemonėms (ir ne tik)-kondicionuojantį emulsiklį. Esu maloniai nustebinta smile.gif
Kol švieži įspūdžiai ir nepamiršau, kaip dariau, surašau čia.
Dariau 2 variantus:
1 var.be aliejaus
10 ml skysčio+ 0,5 g. emuls+1 arbat. š. (nubrauktas) fitokeratinų. Galima viską kartu supilti į induką ir šildyti pamaišant, galima pirma ištirpinti keratinus ir po to dėti emulsiklį. Gavosi tikrai tirštos konsitencijos produktas (keratinai irgi tirština). dar aišku patartina dėti ea, kad nesijaustų keratinų kvapo, kuris išryškėja pašildžius.

2 var. su aliejum
5 ml aliejaus (sezamo, galima bet kurį mėgstamą plaukams)
50 ml skysčio
2 nubr. arb. š. fitokeratinų
2 arb š. pantenolio
2,5 g emulsiklio
ea, konservantas
aliejuje ištirpinamas emulsiklis, pridedamas pašildytas skystis su ištirpintais fitokeratinais, pantenoliu (jį galima dėti ir gale, susijungus fazėms). Procedūra analogiška kremo gamybai. Viskas sumaišoma, kai atvėsta dedam turimus konservantus, norimus ea.
Konsistencija gavosi lengvo, puraus kremo, l faina ax.gif Emulsiklis l. greitai ir lengvai emulsina, negali nesigauti smile.gif

dabar apie panaudojimą.
1 variantas yra l. lengvas, manau galima naudoti ir kaip nenuplaunamą balzamą. Aš išbandžiau jį ir šukuosenos formavimui (na, tiesiog po plovimo prilyginau styrančius trumpus plaukus-l. patiko-suglotnino, plaukai blizga, bet riebumo nesimato.
2 var. jau riebesnis, aš nuploviau, bet ir po to galiuku tepiau, nenuploviau, ly tai nesuriebino. Priklausomai nuo plaukų sausumo, galima naudoti visaip. Galima daryti riebesnį-su daugiau alejaus, bet manau max iki 15 proc.. Darant riebesnį-teks naudoti kaip kaukę prieš plovimą.

Be abejo, į abu variantus galima pridėti krūvą pagerinimų: jūrų šilko, silikono ir t.t.-ko negaila ir ką turit. Čia buvo daryti tik tokie kaip baziniai receptai. Asortimentą neužilgo papildysiu ir keliais naujais sviestais, siūlomais ir plaukams, kuriuos bus galima čia panaudoti.

Savaitės vidury emulsiklis atsiras asortimente.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 05 rugsėjo 2010 - 17:13
QUOTE(Monica @ 2010 09 05, 17:12)
Pagaliau išbandžiau naują emulsiklį plaukų priemonėms (ir ne tik)-kondicionuojantį emulsiklį. Esu maloniai nustebinta smile.gif


Kaip įdomu, namie jau bus galima ir kondicionierių pasigaminti bigsmile.gif

Aš įsigijau mėlynių aliejaus norėdama pasidaryti geliuką ar kremuką paakiams. Nelabai noriu kaitinti aliejų, galvoju sutirštinti hidrolatą ksantanu ir pridėti aliejaus. Kažin gerai taip būtų? O tokiu atveju, kokią dalį aliejaus galima dėti?? Dar galvoju pridėti pantenolio, jūrų šilko, ar čia ne į temą būtų?
Labai daug klausimų, bet gal atsiras kas sugebės atsakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 09 05, 13:05)
Deja, yra dalis žmonių, kuriems alūnas neefektyvus. Nuo ko tai priklauso-neaišku.


tikra tiesa drinks_cheers.gif Aš nuolat mainau: tai savos gamybos deo, tai laimas, dabar dar ir pirktinį vieną testuoju, tai kol keičiu, tol čiki. O pvz. mano sesei dezodorantas su alūnu, farnesolu ir esteriu super tiko ir patiko bigsmile.gif

QUOTE(Monica @ 2010 09 05, 18:12)
Pagaliau išbandžiau naują emulsiklį plaukų priemonėms (ir ne tik)-kondicionuojantį emulsiklį. Esu maloniai nustebinta smile.gif


o tavo plaukai kokie yra? Sausi įtariu? g.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 09 05, 19:13)
Kažin gerai taip būtų? O tokiu atveju, kokią dalį aliejaus galima dėti?? Dar galvoju pridėti pantenolio, jūrų šilko, ar čia ne į temą būtų?
Labai daug klausimų, bet gal atsiras kas sugebės atsakyt  4u.gif


tada jau minimaliai aliejaus, nes jis su geliuku nesiemulsina. Nepamenu kiek, seniai dariau, bet iš akies dedu, kad gražiai išsimaišytų. Pagerinimai gerai visada wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 05, 20:46)
o tavo plaukai kokie yra? Sausi įtariu?  g.gif
tada jau minimaliai aliejaus, nes jis su geliuku nesiemulsina. Nepamenu kiek, seniai dariau, bet iš akies dedu, kad gražiai išsimaišytų. Pagerinimai gerai visada wink.gif

ne, nesausi. Kondic. nekaskart naudoju.
Hibisco, aliejaus dėk po truputį. Bus mažai, dar pridėsi, kokius 10 proc. maždaug. Pagerinimai nepatrukdys, tik juos iškart hidrolate ištirpink prieš tirštinant.
Atsakyti
Jei jau judvi man taip sakot, kad aliejuko nedaug, tai gal tada kremą daryt, nes aš aliejų kaip pagrindą norėjau imt. O jei į geliuką aliejaus įkrapinsiu vos vos, tai ir to poveikio nelabai bus.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 09 05, 18:12)
Pagaliau išbandžiau naują emulsiklį plaukų priemonėms (ir ne tik)-kondicionuojantį emulsiklį. Esu maloniai nustebinta smile.gif
Tai 1 var. idealus plauku galiuku kremukui, naudoti po plovimo kaip supratau? Jei neapriebina smile.gif Labai laukiau situ ziniu thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit kiek fitokretinu galiu deti i 50ml hidrolata? man kazkaip atrodo kad arbatini sauksta, bet ar nebus perdaug?
Ar galima tokiu hidrolato-fitokretinu misiniu purksti ne tik saknis bet ir plauku galus? Aisku jei hidrolatas drekinantis.
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 09 06, 15:22)
Sakykit kiek fitokretinu galiu deti i 50ml hidrolata? man kazkaip atrodo kad arbatini sauksta, bet ar nebus perdaug?
Ar galima tokiu hidrolato-fitokretinu misiniu purksti ne tik saknis bet ir plauku galus? Aisku jei hidrolatas drekinantis.

lotuliukas.gif Atsiprašau, bet nesusilaikiau hihihi.gif .Fitokeratinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 06 rugsėjo 2010 - 18:14
Sakykit, o su kuo lašinate GSE ir vit. E? Nusipirkau iš vaistinės tokias rusiškas pipetes bukais galais, tai ten tokiais lašais varo doh.gif , kad nesuprantu ar tinkamą kiekį sulašinau ar ne - gaunasi mistika kažkokia, o aš noriu tiksliau.
Atsakyti