Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(chemistry @ 2010 08 24, 21:23)
darausi tokia kosele is molio, hidrolato ir vandens. Visai nesausina, pats tas. "Pati sau" bloge skaiciau, kad dar i prasuikli deda kokosu aliejau siek tiek, bet as nebandziau taip niekada g.gif



QUOTE(Etama @ 2010 08 24, 21:44)
aciuks.gif ziuresku kaip su tais vaskais, lauksiu naujojo vasko ir gal tik ta bandysiu, reiks pasidometi ko anas vertas, gal ir maisyt su niekuo nebereiks 4u.gif
Ne manes klausei, bet irgi pasisakysiu-as nemaisau su aliejumi, pakanka po prausimosi hidrolato ir pasitepti kremuku ar aliejumi ir viskas ok mirksiukas.gif



QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 08 24, 21:59)
Aš be nieko naudoju, nes tik tam kartui maišau, tai greit į saują molio ir iš krano vandenuko smile.gif Nepastebėjau, kad sausintų, o paskui nakčiai vis tiek kremuku tepu ar aliejaus lašiuku. Tiesa, mano oda nėra sausa.


Na supratau, vieną kartą bandžiau praustis, tai lyg sausino man, bet jaučiu, kad reikės dar kartėlį išmėginti g.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 24, 22:25)
Na supratau, vieną kartą bandžiau praustis, tai lyg sausino man, bet jaučiu, kad reikės dar kartėlį išmėginti  g.gif
Gali laisvai maisyti su aliejumi, glicerinu jei jauti diskomforta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif noriu pasigaminti 50 ml dezodoranto su alūno milteliais. Ir noriu praturtinti kiparisų, arbatmedžio ir vaistinio šalavijo EA. Kiek jų reikėtų lašint? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 26, 16:39)
na tikrai susižavėjau tuo puslapiu...visas priemones baigiu išmest ir naudot tik naturalias.Paklausimas kaip galvojate ar vaistinėje jei perku pvz. pilstomą kremą ar jis toks pat , kaip ir firminis (Dr.Hauscha, ar Isabela). Man paaiškino, kad taip pigiau, kai išpilsto iš didelios taros...gal girdėjote ką?
(Iris) Vilkdalgių drėkinamasis kremas (30ml) naudoju tą, bet šiuo metu jis man kažkoks traukentis, gal ne tokį išsirinkau, tai gal ir kuri jį naudojate, kaip mums?

Tam skirta atskira tema http://www.supermama...?...631100&st=0 wink.gif
Atsakyti
Žiūriu, kad ši temelė merdėja pastaruoju metu unsure.gif
Pasidariau deziką su šalavijų EA. Kvapas nekoks, bet 15 min nesirengiu drabužių, tai kvapas į juos neįsigeria ir kvapo nesijaučia. Kol kas visai gerai ir prakaitą, ir kvapą laiko smile.gif

Vakar pasigaminau kūnui kremą ale anticeliulitinį ax.gif Pirmą kartą konsistencija gavosi nereali ir kremas gavosi iš pirmo karto, atradau savo daromą klaidą bigsmile.gif Kremo kvapas toks įdomus ir egzotiškas gavosi, jaučiasi šviežio pieno nata lotuliukas.gif nu man toks artimiausias kvapas blush2.gif o maišiau citrininės verbenos hidrolatą, raudonųjų apelsinų EA ir kelis lašelius vaistinio šalavijo EA, na ir aliejai...
Papildyta:
Tiesa, o kokius EA jūs naudojat dezikuose? Monika sakė, kad gerai mėtinis eukaliptas. Bandėte kas su juo? Gerai prakaito kvapą sulaiko? Kaip su pačiu prakaitavimu? g.gif


Ir dar klausimukas... Gal kada kas užmatys ir atsakys ax.gif Niekada nesidomėjau riebios ir spoguotos odos priežiūra, bet va prireikė broliui kremą padaryt. Jam lyg ir akne g.gif išsiplėtusios poros. Tai galvoju, ar tiktų kremukas iš citr.verbenos hidrolato, vaistinio šalavijo ar arbatmedžio EA. Dar turiu morkų hidrolatą, medetkų fitolį, abrikosų kauliukų, migdolų, erškėtrožių al... Iš ko kremas labiau tiktų? Gal kas kokį receptą esat gerą atradusios? Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 30 rugpjūčio 2010 - 18:57
QUOTE(bryyla @ 2010 08 30, 20:03)
Vakar pasigaminau kūnui kremą ale anticeliulitinį  ax.gif Pirmą kartą konsistencija gavosi nereali ir kremas gavosi iš pirmo karto, atradau savo daromą klaidą  bigsmile.gif
Tai galvoju, ar tiktų kremukas iš citr.verbenos hidrolato, vaistinio šalavijo ar arbatmedžio EA. Dar turiu morkų hidrolatą, medetkų fitolį, abrikosų kauliukų, migdolų, erškėtrožių al... Iš ko kremas labiau tiktų? Gal kas kokį receptą esat gerą atradusios? Būsiu labai dėkinga  4u.gif
Kokia klaida darydavai? 4u.gif

Recepto konkretaus nezinau, bet galiu savo nuomone padestyti, gal kiek pades apsisprendziant.
ersk. man toks sunkokas atrodo, riebiai, spuoguotai odai odai gal nelabai g.gif sau pasitepdavau daugiau, sakyciau poras pakimsdavo. siaip turi geruju savybiu, padeda zaizdelems uzsitraukti, tai kreme nebent nelabai daug jo deti, kaip pagrinda deciau lazdynu al. smile.gif ersketr.al. ir medetk. fitolio maziau, migdolu al. dar maziau. abrikosu man toks neypatingas atrodo, nejauciu as jo gerojo poveikio odai g.gif citrin. verb. hidr. visai i tema cia, tik maisyciau ji su kokiu stipresnio poveikio hidr.-gal rozmarinu (man siek tiek sildomaji poveiki turi rozmarinu h., is anksto perspeju, nes gali nepatikti tas, bet atrodo efektyvus dalykelis siaip). is bedos ir morku h. gal nieko butu, bet as asmeniskai ir morku hidr. poveikio nelabai suprantu, man tik nuima tempima sakyciau (padrekina), nieko daugiau ypatingo nejauciu g.gif raminimo ar spartesnio zaizdu gyjimo nepastebejau. EA i tema drinks_cheers.gif
Siaip planuojama sudetis labai kupina visko biggrin.gif , perdaug pati bent jau nemaisyciau, nes jei kas netiks/nepatiks, neatpaisysi kas negerai. gal maza kieki pirma sumaisyk ir tegu pasitepa, paziuri ar nekemsa poru, kaip oda jauciasi ir pan.

Pati nelabai vadovaujuos receptais veido kremu gamyboje, svarbu al./vand. proporcijas zinau, kad gautusi gera konsistencija biggrin.gif , o geriausia pagal savo poreikius ir nuojauta susirinkti priemones ir is ju lipdytis kremukus 4u.gif vistiek bus geras, daugiau ar maziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 30, 20:54)
Kokia klaida darydavai? 4u.gif

Recepto konkretaus nezinau, bet galiu savo nuomone padestyti, gal kiek pades apsisprendziant.

Tiesiog dėjau ne 4 gr emulsinio vaško į 60 ml, o 4,4 gr. Ir dar, lėčiau supyliau hidrolatą, šidžiau jį buteliuke, tai patogiau supilt buvo. Ir dar... Kai susimaišo vandens ir aliejinė fazės, iškart kremas nesigauna, konsistencija labiau panaši į drebučius. Seniau tai pamačiusi, galvodavau, kad vėl nesigavo biggrin.gif tai nieko nelaukusi vel kaitindavau biggrin.gif O dabar tiesiog karts nuo karto lėtai pamaišydavau ir viskas, gavosi tikrai purus fainas kremukas smile.gif

Ačiū labai 4u.gif 4u.gif Ne taip supratai tik, išvardinau, ką turiu iš aliejų biggrin.gif va ir galvoju dėt lazdynų ir dar kokį, kad randus gydytų, gal truputį erškėtrožių įpilsiu smile.gif Dėl abrikosų al.: man jis pats nuostabiausias tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 30, 21:49)
Tiesiog dėjau ne 4 gr emulsinio vaško į 60 ml, o 4,4 gr. Ir dar, lėčiau supyliau hidrolatą, šidžiau jį buteliuke, tai patogiau supilt buvo. Ir dar... Kai susimaišo vandens ir aliejinė fazės, iškart kremas nesigauna, konsistencija labiau panaši į drebučius. Seniau tai pamačiusi, galvodavau, kad vėl nesigavo biggrin.gif tai nieko nelaukusi vel kaitindavau biggrin.gif O dabar tiesiog karts nuo karto lėtai pamaišydavau ir viskas, gavosi tikrai purus fainas kremukas smile.gif

Ačiū labai  4u.gif  4u.gif Ne taip supratai tik, išvardinau, ką turiu iš aliejų biggrin.gif va ir galvoju dėt lazdynų ir dar kokį, kad randus gydytų, gal truputį erškėtrožių įpilsiu smile.gif Dėl abrikosų al.: man jis pats nuostabiausias tongue.gif
Supratau drinks_cheers.gif
Lazdynu al. l. tikti turetu thumbup.gif man l. patinka, tikrai efektyvus. na va, ir sugalvojai sudeti biggrin.gif
Atsakyti
Ikeliu ir cia savo pasisakyma apie savaiminio idegio priemone, kuria pasigaminau vakar.. gal kam bus idomu..

QUOTE(Palomina @ 2010 08 31, 13:05)
Rasau jau ir cia apie savo savaiminio idegio priemone smile.gif
user posted image
INCI: sezamu aliejus, morku vanduo, skystas emulsiklis (KN), DHA (AN), ekokonservantas, askorbo rugstis.
Eteriniu alieju nedejau, nes norejau paziureti koks kvapas bus.. Tai iskart galiu pasakyti, kad DHA kvapo nepridave (na kai issitepi, tai paprastai nuo savaiminiu jauciasi kazkoks kvapas, o cia jo nera  thumbup.gif  ), jauciau tik sezamu aliejaus kvapa..
Dabar apie spalva.. vakar kai nedideli odos ploteli tepiau tai nelabai maciau spalvos.. net tris kartus kartojau.. tai vos vos po to kazka iziurejau.. Na o siandien sugalvojau visa kuna issitepti, tai va po keliu valandu atsirado spalvyte (gal nesivaidena man  g.gif  lotuliukas.gif ), aisku nera ryski ta spalva.. siandien vakare dar pakartosiu "deginimosi" procedura..
Idegio priemones konsistencija pas mane skysta.. samoningai taip dariau, kad butu patogu lygiai issitepti ir gerai susigertu.. Gavosi neriebi priemone.. todel issitepus jau po keliu minuciu (kai susigeria) galima rengtis drabuzius.. Jokio lipnumo  thumbup.gif
Zodziu, as patenkinta savo gaminiu.. Tiesa, dariau 6 proc. DHA koncentracijos.. Kita kart gal 7 proc. darysiu..

Atsakyti
Monica, del savaiminio idegio priemones su DHA gaminimo. Kam reikia rugstinti? Ir ar butina? Jei taip, tai su kuo geriausia tai daryti ir kokia rugsties koncentracija produkte turetu buti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, po truputį grįžtu į ritmą ax.gif Užsiimu prekių užsakymu ir pan. Noriu pasidžiaugti, kad turėsim ir buteliukų su pompa, ir kreminių indukų gražesnių. Sezono spalva-pagal jūsų pageidavimus-mėlyna smile.gif. Taip pat bus naujų hidrolatų (ylang, arbatmedis), aliejų, sviestų (kombo, kaip tik šaltajam sezonui, šildantis rolleyes.gif ), ea smile.gif, na ir kitų prekių. Taip kad nepykit, kad apleidau temą 4u.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 08 30, 20:03)
Ir dar klausimukas... Gal kada kas užmatys ir atsakys  ax.gif Niekada nesidomėjau riebios ir spoguotos odos priežiūra, bet va prireikė broliui kremą padaryt. Jam lyg ir akne  g.gif  išsiplėtusios poros. Tai galvoju, ar tiktų kremukas iš citr.verbenos hidrolato, vaistinio šalavijo ar arbatmedžio EA. Dar turiu morkų hidrolatą, medetkų fitolį, abrikosų kauliukų, migdolų, erškėtrožių al... Iš ko kremas labiau tiktų? Gal kas kokį receptą esat gerą atradusios? Būsiu labai dėkinga  4u.gif

Dėčiau lazd. aliejaus, medetkų fit., dar tiktų tamai, arganas. Verbenos hidr. ir ea tinkami.
Kremas gaunais ri su mažiau emuls. vaško. Tie drebučiai visada susidaro ir yra požymis, kad fazės susijungė. Emuls. padauginti tikrai nėra reikalo.

QUOTE(Etama @ 2010 09 01, 18:53)
Monica, del savaiminio idegio priemones su DHA gaminimo. Kam reikia rugstinti? Ir ar butina? Jei taip, tai su kuo geriausia tai daryti ir kokia rugsties koncentracija produkte turetu buti? 4u.gif

Merginos, turiu PH juostelių. Kas yra pirkusios DHA, nemokamai duočiau, kreipkitės.
Kas blogiausia, negaliu tiksliai atsakyti į klausimus. Aš manyčiau, kad galima iš pradžių ir nedėti rūgšties. Jei kremas nerudins, tada dėti l. mažai.

Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 08 30, 20:03)
Tiesa, o kokius EA jūs naudojat dezikuose? Monika sakė, kad gerai mėtinis eukaliptas. Bandėte kas su juo? Gerai prakaito kvapą sulaiko? Kaip su pačiu prakaitavimu?  g.gif


Aš dariausi dezodorantą su alūno milteliai, farnesolu, citrinų esteriu ir mėtinių eukaliptų EA. Kvapas gavosi normalus, bet pats dezodorantas nelabai sulaikė prakaito kvapą, man labiau patinka laimas.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 09 02, 09:19)
Sveikos, po truputį grįžtu į ritmą ax.gif Užsiimu prekių užsakymu ir pan. Noriu pasidžiaugti, kad turėsim ir buteliukų su pompa, ir kreminių indukų gražesnių. Sezono spalva-pagal jūsų pageidavimus-mėlyna smile.gif. Taip pat bus naujų hidrolatų (ylang, arbatmedis), aliejų, sviestų (kombo, kaip tik šaltajam sezonui, šildantis rolleyes.gif ), ea smile.gif, na ir kitų prekių. Taip kad nepykit, kad apleidau temą 4u.gif 
Merginos, turiu PH juostelių. Kas yra pirkusios DHA, nemokamai duočiau, kreipkitės.
Kas blogiausia, negaliu tiksliai atsakyti į klausimus. Aš manyčiau, kad galima iš pradžių ir nedėti rūgšties. Jei kremas nerudins, tada dėti l. mažai.
Svarbu, kad grizti 4u.gif labai lauksim aosrtimento papildymo bigsmile.gif gal jau aisku, kad atkeliaus naujasis vaskas, kofeinas ir pan.? ax.gif
Padariau dar 1 uzsakyma, uzsisakiau ir DHA, tai butu didelis aciu, jei idetum PH juost. Jei ji tik kartui naudojama gali buti, prasysiu daugiau, nes eksperimentuosiu mazais kiekiais (sumokesiu, ne beda del to 4u.gif ), viska noresiu atsiimti, kai gausi dar nesamas prekytes, kad nereiktu per kelis kartus vaziuoti drinks_cheers.gif

Del rusgtinimo, tai tiesiog buvo idomu, ka realiai jis duoda, bet tai ne esminis dalykas. Kiek su merginom aptarem kitoje temoje, kunigunda sake, kad be rugsties greiciau ir geriau rudino. Vat ir idomu. Na bus matyt, reik isbandyti visokius var.
Atsakyti