Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 20:01)
As ir vel siauciu biggrin.gif perziurejau is naujo visa puslapi, tai dabar paklausinesiu:

-ar kuri nors daretes kazka su DHA (savaiminio idegio medziaga)?
-ar mimozu vaskas tinkamesnis veido kremams nei emulsinis v.? o gal ji butinai reikia maisyti su emulsiniu, kad gerai susijungtu?

Apie savaiminio idegio priemones gaminima ir man idomu.. Kaip tik uzsisakiau DHA milteliu su mintim, kad ka nors susichimicinsiu biggrin.gif

Kiek as zinau (nes pati kazkada klausinejau del geliu vasku), tai vien su geliu vasku nelabai iseis pasidaryt krema, geriau maisyt su pvz. biciu, na gal ir emulsiniu.. Buvau pasidarius su mimozu vasku lupu balzama, kai maisiau su biciu vasku, tai balzamas gavosi neblogas, o va kai sugalvojau tik su mimozu vasku pasidaryt, tai nekoks isejo..
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 17, 14:18)
Noriu issirinkti koki hidrolata ir ea kovai su spuogais.


Kadangi pas mane tokia pati problema, tai galiu pasidalinti savo laimejimais. Sakau laimejimais, nes is tikruju spuogu apmazejo. Pirmiausia veido prausimui naudoju rasulo moli (ryte) ir juodaji afrikos muila (vakare). Vasara karsta, todel veido jokiais kremais netepu - gausiai veida apipurskiu hidrolatu (tinka hahameliu, citrusiniu verbenu, dar naudoju levandu, liepu ziedu. Ju labai daug rusiu yra ir nemazai tinka, cia laikui begant atsirinksi, kas geriausia) ir patepu ea (pakaitom naudoju levandu ir arbatmedzio). Tad kol kas oda pasitaise, ziuresiu, kaip bus, kai pradesiu kremus naudoti.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 08 22, 21:32)
Kadangi pas mane tokia pati problema, tai galiu pasidalinti savo laimejimais. Sakau laimejimais, nes is tikruju spuogu  apmazejo. Pirmiausia veido prausimui naudoju rasulo moli (ryte) ir juodaji afrikos muila (vakare).

Man oda labai isgrazejo pradejus prausti moliu (turiu problemu su spuogeliais, issipletusiomis poromis ir pan.) thumbup.gif molio kaukiu nelabai galejau naudoti, nes issausindavo oda, tai nusprendziau prausimui suoptimizuoti tureta moli ir dabar tik taip ji ir naudoju. Superinis dalykas, jokio kito prausiklio nereikia.

Gal kas zinot kada monica pasipildys krautuvele? Domina roziu, op milteliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 08 22, 22:01)
Man oda labai isgrazejo pradejus prausti moliu (turiu problemu su spuogeliais, issipletusiomis poromis ir pan.) thumbup.gif molio kaukiu nelabai galejau naudoti, nes issausindavo oda, tai nusprendziau prausimui suoptimizuoti tureta moli ir dabar tik taip ji ir naudoju. Superinis dalykas, jokio kito prausiklio nereikia.

Gal kas zinot kada monica pasipildys krautuvele? Domina roziu, op milteliai g.gif


Su kokiu moliu prausi?
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 23, 09:13)
Su kokiu moliu prausi?

baltu arba rasulo. Labai noriu ismeginti juodaji afrikos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 19, 15:24)
uzsisakiau doh.gif
Neprapuls vistiek manau, parasyk gal Monicai AZ, pasikonsultuok dar 4u.gif
QUOTE(Palomina @ 2010 08 22, 20:12)
Apie savaiminio idegio priemones gaminima ir man idomu.. Kaip tik uzsisakiau DHA milteliu su mintim, kad ka nors susichimicinsiu  biggrin.gif 
Kiek as zinau (nes pati kazkada klausinejau del geliu vasku), tai vien su geliu vasku nelabai iseis pasidaryt krema,
Turbut reikia ir man uzsisakyti, o po to gal sulauksim kazkokiu atsiliepimu drinks_cheers.gif
Kiek girdejau, tai irgi taip supratau, kad vien su geliu vasku nelabai kas gaunasi. O ar daug reikia deti biciu ar emuls. kad susijungtu? g.gif
QUOTE(chemistry @ 2010 08 22, 23:01)
Man oda labai isgrazejo pradejus prausti moliu (turiu problemu su spuogeliais, issipletusiomis poromis ir pan.) thumbup.gif
Man irgi l. padejo kasdienis, vakarinis prausimasis rasulo kosele drinks_cheers.gif taip pat nebereikalingi jokie prausikliai ar pan.
Atsakyti
dekui uz patarimus,jau susiveikiau gasulo molio, kolkas patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 23, 14:33)
Turbut reikia ir man uzsisakyti, o po to gal sulauksim kazkokiu atsiliepimu drinks_cheers.gif
Kiek girdejau, tai irgi taip supratau, kad vien su geliu vasku nelabai kas gaunasi. O ar daug reikia deti biciu ar emuls. kad susijungtu? g.gif

Manau, kad bent santykiu 50:50 proc. reiketu deti vaskus g.gif Nors seip nezinau, veidui/kunui kremu su geliu vaskais nedariau, tik lupu balzama..
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 08 22, 23:01)
Man oda labai isgrazejo pradejus prausti moliu (turiu problemu su spuogeliais, issipletusiomis poromis ir pan.) thumbup.gif molio kaukiu nelabai galejau naudoti, nes issausindavo oda, tai nusprendziau prausimui suoptimizuoti tureta moli ir dabar tik taip ji ir naudoju. Superinis dalykas, jokio kito prausiklio nereikia.


O prausimui naudoji tik molį ir vandenį? Be aliejų ar glicerino? Nenusausina odos?
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 24, 21:18)
O prausimui naudoji tik molį ir vandenį? Be aliejų ar glicerino? Nenusausina odos?

darausi tokia kosele is molio, hidrolato ir vandens. Visai nesausina, pats tas. "Pati sau" bloge skaiciau, kad dar i prasuikli deda kokosu aliejau siek tiek, bet as nebandziau taip niekada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2010 08 24, 10:02)
Manau, kad bent santykiu 50:50 proc. reiketu deti vaskus  g.gif  Nors seip nezinau, veidui/kunui kremu su geliu vaskais nedariau, tik lupu balzama..
aciuks.gif ziuresku kaip su tais vaskais, lauksiu naujojo vasko ir gal tik ta bandysiu, reiks pasidometi ko anas vertas, gal ir maisyt su niekuo nebereiks 4u.gif
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 24, 21:18)
O prausimui naudoji tik molį ir vandenį? Be aliejų ar glicerino? Nenusausina odos?
Ne manes klausei, bet irgi pasisakysiu-as nemaisau su aliejumi, pakanka po prausimosi hidrolato ir pasitepti kremuku ar aliejumi ir viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 08 24, 21:18)
O prausimui naudoji tik molį ir vandenį? Be aliejų ar glicerino? Nenusausina odos?


Aš be nieko naudoju, nes tik tam kartui maišau, tai greit į saują molio ir iš krano vandenuko smile.gif Nepastebėjau, kad sausintų, o paskui nakčiai vis tiek kremuku tepu ar aliejaus lašiuku. Tiesa, mano oda nėra sausa.
Atsakyti