Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(agnuske @ 2010 08 17, 13:18)
Noriu issirinkti koki hidrolata ir ea kovai su spuogais. Gaila manukos nera - kada bus? Tai galvoju arbatmedzio kolkas... O del hidrolato susimeciau - kazkuri kazkur rase kad pelargoniju gerai spuogam, o cia jau maciau hamameliu ir dar kt rasot... tai koki cia pabandzius g.gif
Kolkas bandziau tik tamanus is KN,tai spuogu vis neatsikratau verysad.gif

As galvoju kad jei spuogai hormoninio pobudzio, tai pelergoniju hidrolatas turetu tikti. O realiai norint atsikratyt spuogu reikia daug darbo, pastangu ir kantrybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 17, 14:18)
tik va nesuprantu kaip jus spejat sitiek temu rasyti ir skaityti doh.gif

Tai galvoju arbatmedzio kolkas... O del hidrolato susimeciau - kazkuri kazkur rase kad pelargoniju gerai spuogam, o cia jau maciau hamameliu ir dar kt rasot... tai koki cia pabandzius g.gif

Kasdienis darbas biggrin.gif taip baisiai atrodo tik kai reciau prisedi.

Arbatmedzio EA ok, del hidrolatu-neparinksim tau idealiai tinkancio. Siaip hamameliu daugumai tinka, o kas tau labai patiks ir tiks tai tik bandymu keliu atrasi. Siulau rinktis dar is ramuneliu, slamucio (savotisko kvapo), pipirmeciu (vesina), rozmarinu (sildo, skatina kraujotaka) hidrolatu.
Zodziu, jei nori issamiau, aprasyk savo oda smile.gif siulau nusipirt dar molio-kaukiu pasidaryk po viena per sav. ar 10d., jei kamuoja spuogai. Prausti kas vakara gali rasulo moliu su vandeniu. Kova su spuogais apskritai, kaip ir sake rutuk, tikrai ilgas ir reikalaujantis atsidejimo darbas.
Nuolaida, kaip ir parasyta. Maciau anksciau jau buvo numinusuota prie kainu.

QUOTE(FruitSalad @ 2010 08 17, 16:21)
Aš kažkaip atsimenu tik vieną moterį, kuri taip rašė. Ar buvo ir daugumos patvirtintas šitas faktas?

Ne, berods viena pasake, del daugumos patvirtinimo bijau pameluot, tikrai neatsimenu.
Man kazkaip nelabai padejo nuo riebalavimosi, kad plaukai svelnesni tokie buvo, tai faktas. O gal padauginau gelio g.gif tik 1 karta bandziau, bijau beatsukt dangteli, nes toks nemalonus nosiai kvapas doh.gif
Atsakyti
As ir vel siauciu biggrin.gif perziurejau is naujo visa puslapi, tai dabar paklausinesiu:

-ar kuri nors daretes kazka su DHA (savaiminio idegio medziaga)?
-ar mimozu vaskas tinkamesnis veido kremams nei emulsinis v.? o gal ji butinai reikia maisyti su emulsiniu, kad gerai susijungtu?
-klausimas Monicai: ar plauku galiuku serumui (ar tai plauku kaukei) ciupti jazminaiciu vaska ar palaukti to naujo, nuplaunamo, kur sakei bus naujiena?

dabar daugiau nebeatsimenu, nes buvau atsitraukusi, bet manau dar bus kl. veliau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 18, 01:17)
Kasdienis darbas biggrin.gif taip baisiai atrodo tik kai reciau prisedi.

Arbatmedzio EA ok, del hidrolatu-neparinksim tau idealiai tinkancio. Siaip hamameliu daugumai tinka, o kas tau labai patiks ir tiks tai tik bandymu keliu atrasi. Siulau rinktis dar is ramuneliu, slamucio (savotisko kvapo), pipirmeciu (vesina), rozmarinu (sildo, skatina kraujotaka) hidrolatu.
Zodziu, jei nori issamiau, aprasyk savo oda smile.gif siulau nusipirt dar molio-kaukiu pasidaryk po viena per sav. ar 10d., jei kamuoja spuogai. Prausti kas vakara gali rasulo moliu su vandeniu. Kova su spuogais apskritai, kaip ir sake rutuk, tikrai ilgas ir reikalaujantis atsidejimo darbas.
Nuolaida, kaip ir parasyta. Maciau anksciau jau buvo numinusuota prie kainu.
Ne, berods viena pasake, del daugumos patvirtinimo bijau pameluot, tikrai neatsimenu.
Man kazkaip nelabai padejo nuo riebalavimosi, kad plaukai svelnesni tokie buvo, tai faktas. O gal padauginau gelio g.gif tik 1 karta bandziau, bijau beatsukt dangteli, nes toks nemalonus nosiai kvapas doh.gif



Nebezinau,tokia gausybe ju,pasimeciau doh.gif issirinkau pelargonijas,bet kaip tai susimasciau ar cia krutimi maitinancioms nieko blogo,nes kazka gi ten su hormonais daro.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuske @ 2010 08 19, 09:52)
Nebezinau,tokia gausybe ju,pasimeciau doh.gif issirinkau pelargonijas,bet kaip tai susimasciau ar cia krutimi maitinancioms nieko blogo,nes kazka gi ten su hormonais daro.... g.gif

jau nusipirkai? as irgi esu girdejus, kad reiktu atsargiau.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 19, 15:03)
jau nusipirkai? as irgi esu girdejus, kad reiktu atsargiau.


uzsisakiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(summergirl @ 2010 08 02, 22:53)
Sveiki,
gal kas gali patarti kokiomis dalimis reikia pasidaryti anticeliulitine priemone is guaranos, dumbliu ir abrikosu kauliuku aliejaus? Ir ar galima pasidaryti iskart keliems kartams ar geriau vienam? smile.gif

Vat man irgi apie sita misini aktualu suzinot smile.gif Kol nebuvau skaicius temos taip taip paprasta atrode (tep lep sumetei, sumaisei ir gatava) biggrin.gif O dabar daug klausimu iskilo g.gif 1.Ar guarano miltukai tirpsta aliejuj? 2.Jei netirpsta, tai ka daryt? Rist kazkaip? Ar palikt neistirpusius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 08 21, 20:27)
Vat man irgi apie sita misini aktualu suzinot smile.gif Kol nebuvau skaicius temos taip taip paprasta atrode (tep lep sumetei, sumaisei ir gatava) biggrin.gif O dabar daug klausimu iskilo  g.gif  1.Ar guarano miltukai tirpsta aliejuj?  2.Jei netirpsta, tai ka daryt? Rist kazkaip? Ar palikt neistirpusius?  ax.gif


Pasiskaityk aprašymą, viskas labai gerai išaiškinta:

http://www.aromanatu...nia-cupana.html
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 21, 21:54)
Pasiskaityk aprašymą, viskas labai gerai išaiškinta:

http://www.aromanatu...nia-cupana.html

Skaiciau daug kartu, tame ir saknys tongue.gif Nes man uzkliuvo ta vieta, kad juos pirma reikia su vandeniu sumaisyt, o vanduo ir aliejus tai atsiskiria smile.gif Ar sicia neatsiskiria? blink.gif Nepykit uz durnus klausimus, dar nesu bandzius net alieju misinio pasidaryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 08 22, 08:38)
Skaiciau daug kartu, tame ir saknys  tongue.gif  Nes man uzkliuvo ta vieta, kad juos pirma reikia su vandeniu sumaisyt, o vanduo ir aliejus tai atsiskiria smile.gif Ar sicia neatsiskiria?  blink.gif  Nepykit uz durnus klausimus, dar nesu bandzius net alieju misinio pasidaryt  blush2.gif


Tai miltelius ištirpink vandeny ir tada tą vandenį rišk su aliejum, kaip gaminant bet kokį kremą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 08 22, 08:38)
Skaiciau daug kartu, tame ir saknys  tongue.gif  Nes man uzkliuvo ta vieta, kad juos pirma reikia su vandeniu sumaisyt, o vanduo ir aliejus tai atsiskiria smile.gif Ar sicia neatsiskiria?  blink.gif  Nepykit uz durnus klausimus, dar nesu bandzius net alieju misinio pasidaryt  blush2.gif

emulsini vaska reikia naudoti, norint suristi vandeni su aliejumi va toki kartu yra ir aprasymas kaip viska daryti smile.gif
Atsakyti
Koki hidrolata patartumete siuo metu ganetai normaliai odai,saltuoju metu ji linkusi sauseti,turiu inkstiriuku ir karts nuo karto [dazniausiai pries mm] iskyla keli spuogai? ar geriau nusipirkti viena normaliai odai,o kita kai pradeda kilti visokie bjaurybes? ir taip purskinetis vienu metu vienu,kitu-kitu?
Atsakyti