Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Monica @ 2010 08 08, 14:59)
tikrai nereikia tiek daug. Reikia tiesiog po l. mažai berti ir maišyti. Reikia, kad ištirptų. Daug subersi, sušoks į "smalą".

paziurejau i koncentruotu aprasyma, todel tiek ir parasiau, bandziau siokias tokias proporcijas issivesti biggrin.gif hm, bet miltelius pirma reikia istirpinti vandenyje, ar matysis daugmaz kada jau "stop"? g.gif dar nesu su aloe milt. nieko dariusi.
gal kitos merginos turit patirties, kiek ten mazdaug reikia? kiek atsimenu is kalbu NKG temoje, riebalavimasi tokiam gelyje labiausiai stabdo labiau ksantanas, tai turbut nereikia labai jau daug prideti miltuku
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 14:20)
paziurejau i koncentruotu aprasyma, todel tiek ir parasiau, bandziau siokias tokias proporcijas issivesti biggrin.gif hm, bet miltelius pirma reikia istirpinti vandenyje, ar matysis daugmaz kada jau "stop"? g.gif dar nesu su aloe milt. nieko dariusi.
gal kitos merginos turit patirties, kiek ten mazdaug reikia? kiek atsimenu is kalbu NKG temoje, riebalavimasi tokiam gelyje labiausiai stabdo labiau ksantanas, tai turbut nereikia labai jau daug prideti miltuku


As zinok dedu is akies. Darau taip: dedu i pasildyta vandeni visada, nes taip geriau tirpsta, beriu tol, kol pasimato siokia tokia spalva ir vanduo igauna vos jauciama salsva kvapa. MAn toks metodas pasiteisina, nebuna nei per daug, nei per mazai. As ta pati geliuka tepu ir ant veido, tai jauciasi toks tempimas kaip nuo aloe kad buna. Tai jei labai abejosi, ar ne per mazai idejai, teptelk siek tiek ant evido ir pajusi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 08, 15:24)
As zinok dedu is akies.

Dekui thumbup.gif o koncentruotus naudoji ar ferox miltelius? ir ar toki geli naudoji saknims taip pat? smile.gif
Noriu pabaigti namus tvarkytis ir eisiu gelio maisyti, ziuresiu kas gausis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 14:50)
Dekui  thumbup.gif o koncentruotus naudoji ar ferox miltelius? ir ar toki geli naudoji saknims taip pat? smile.gif
Noriu pabaigti  namus tvarkytis ir eisiu gelio maisyti, ziuresiu kas gausis wink.gif


Zinok, labai senai pirkau, nepasakysiu tikslaus pavadinimo unsure.gif Naudoju ir saknims, taip, patinka, kaip papurina smile.gif
Atsakyti
Etama, kaip rašiau, mano šitoks. Mano iš avyčių, ne iš AZ rolleyes.gif

QUOTE(supere @ 2010 08 07, 19:18)
Iš Amerikos man parvežė gryno lanolino lanolinas, naudojamo speneliams žindymo laikotarpiu. Skaičiau kažkur, kad vos ne vienintelis lanolinas padeda gydyti įtrūkimus. Jis tikrai labai labai riebus, tąsus ir.. taupus. Sunaudojau jo laabai nedaug per žindymo laiką, tai vos ne pilna tūbelė stovi nenaudojama, nežinau kur dėt  g.gif

Atsakyti
Pasirodau kol kas tik tirpala, dabar padejau geli pastoveti, isbrinkti porai val. idomumo delei idedu foto, dejau 30ml. vandens (per perpylinejimus liko ~28ml.) ir 0.37g. aloe ferox milt. foto kazkiek pasiliejusi, bet spalva matosi, manau pakankamai intensyvi? g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(supere @ 2010 08 08, 18:19)
Etama, kaip rašiau, mano šitoks. Mano iš avyčių, ne iš AZ  rolleyes.gif

Oi, susimaisiau doh.gif 4u.gif kazkuri kita vadinasi rase, kad pirko is AZ. nieko, laiku pataisei hihihi.gif
Atsakyti
Etama, per akis tos koncentracijos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 09, 10:04)
Etama, per akis tos koncentracijos smile.gif

good.gif vakar jau isbandziau geli, kol dar dregni plaukai buvo, tai issitepus tokie svelnus pasirode, galvojau susiriebaluos iskart is naujo biggrin.gif idomiai taip atrode vakar, gal dar nebuvo pilnai isdziuve kai nuejau miegoti, nes toks vaizdas buvo kaip kad kazkiek pakrite butu. Siandien atsikeliau, nu gi ne riebaluoti atrodo (stebuklas), paziuresiu dar prasivaiksciojus per diena, koks bus vaizdas. Kol kas uzskaitau thumbup.gif
Atsakyti
Monica, gal kas gali patarti kokiomis dalimis reikia pasidaryti anticeliulitine priemone is guaranos, dumbliu ir abrikosu kauliuku aliejaus? Ir ar galima pasidaryti iskart keliems kartams ar geriau vienam?
Atsakyti
Monica, gal galetum patarti, is ko gaminti venoms ir kapiliarams stiprinanti pieneli (ar alieju)? Zinau, kad reikia tamanu, ir kas dar tiktu?
Atsakyti
Sveikos,
Ant greicio permeciau temele,tai baisiai idomu,tik va nesuprantu kaip jus spejat sitiek temu rasyti ir skaityti doh.gif
Noriu issirinkti koki hidrolata ir ea kovai su spuogais. Gaila manukos nera - kada bus? Tai galvoju arbatmedzio kolkas... O del hidrolato susimeciau - kazkuri kazkur rase kad pelargoniju gerai spuogam, o cia jau maciau hamameliu ir dar kt rasot... tai koki cia pabandzius g.gif
Beje pirmieji mano pirkinukai is cia butu wub.gif Kaip suprntu iki 20d uzsakant -5 proc nuolaida?
Kolkas bandziau tik tamanus is KN,tai spuogu vis neatsikratau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 15:20)
kiek atsimenu is kalbu NKG temoje, riebalavimasi tokiam gelyje labiausiai stabdo labiau ksantanas, tai turbut nereikia labai jau daug prideti miltuku

Aš kažkaip atsimenu tik vieną moterį, kuri taip rašė. Ar buvo ir daugumos patvirtintas šitas faktas?
Atsakyti