Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 20:20)
O jis augalinis ar gyvunines kilmes? Tai labai daug keicia, kaip suprantu  g.gif

Lanolinas negali būti augalinės kilmės smile.gif Jis vienareikšmiškai - gaunamas iš avių vilnos riebalų.

Ir va toks dalykas nurodomas kosmetikos priemonės sudėtyje:

"*lanolinas (iš eterinių aliejų)" yra labai didelis neišprusimas, mano akimis ax.gif
Greičiausiai sumaišyta su terpeno alkoholiu linaloliu (linalool) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 07, 19:37)
Lanolinas negali būti augalinės kilmės smile.gif Jis vienareikšmiškai - gaunamas iš avių vilnos riebalų.

Ir va toks dalykas nurodomas kosmetikos priemonės sudėtyje:

"*lanolinas (iš eterinių aliejų)" yra labai didelis neišprusimas, mano akimis ax.gif
Greičiausiai sumaišyta su terpeno alkoholiu linaloliu (linalool) smile.gif


Tai taip, gal as blogai issireiskiau. As turejau omeny toki lanolina, kuri siulo Aroma Zone, jis vadinamas augalinis lanolino pakaitalas:

http://www.aroma-zon...ut_lanoline.asp

Jis taip tik vadinasi, bet visiems aisku, kad lanolinas gali buti tik gyvunines kilmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 07, 21:01)
Tai taip, gal as blogai issireiskiau. As turejau omeny toki lanolina, kuri siulo Aroma Zone, jis vadinamas augalinis lanolino pakaitalas:

http://www.aroma-zon...ut_lanoline.asp

Aroma Zone - tiesiog poligliceridai iš saulėgrąžų aliejaus, kurie gali pakeisti lanoliną ir vazeliną, aš taip suprantu ką vertėjas pateikia g.gif

O tikrasis lanolinas su niekuo nesumaišomas..vien dėl savo keisto tirštumo (man jis gryn kaip snargliai biggrin.gif ), o smarvė smarvelė, o spalva cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 07, 21:45)
O tikrasis lanolinas su niekuo nesumaišomas..vien dėl savo keisto tirštumo (man jis gryn kaip snargliai biggrin.gif ), o smarvė smarvelė, o spalva cool.gif  biggrin.gif

Kunigunda sake, kad to is AZ siaubingai nemaloni konsistencija ir sunkiai atsiplauna, bet poveikis thumbup.gif tai ir idomu, vengtinas jis ar pusiau is bedos naudotinas? g.gif plaukams gal gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 23:06)
plaukams gal gerai unsure.gif

O koks čia gėris plaukams, jei poveikis pan. į vazelino unsure.gif Taigi prie galvos prilips ir kol atplausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 07, 23:23)
O koks čia gėris plaukams, jei poveikis pan. į vazelino unsure.gif Taigi prie galvos prilips ir kol atplausi doh.gif

Tai ne i sampuna deti aisku toki riebala, o i koki galiuku seruma ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 07, 22:23)
O koks čia gėris plaukams, jei poveikis pan. į vazelino unsure.gif Taigi prie galvos prilips ir kol atplausi doh.gif

Na jo, grynas jis plaukams tikrai nelabai schmoll.gif Radau googlej recepčiukų- lanoliną tirpdo ir maišo su aliejais. Netgi paakiams Anti- wrinkle. Receptuose rašo Lanolin- nežinau koks jis ar tie avių riebalai ar augalinis jų pakaitalas g.gif
Pvz:
lūpų balzamas:
Kakavos sviestas
Migdolų aliejus
Lanolinas sudaro apie 15%
Medus
Vaškas
EA dėl kvapo

Atsiprašau, patingėjau versti blush2.gif
Recipe for lanolin eye cream
Add 2 tablespoons water and 1 tablespoon lanolin into a pot and lightly heat.
Stir in 1 1/2 tablespoons sweet almond oil.
Remove pot from the heat and stir in 1 tablespoon powdered lecithin. Add more water if the mixture is too thick. Smooth the cream into the skin around the eyes as needed to reduce wrinkles and lighten dark circles.
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 23:30)
Tai ne i sampuna deti aisku toki riebala, o i koki galiuku seruma ar pan. g.gif


Etama, vis tuos plaukų galiukus nori kuom nors pradžiuginti biggrin.gif Gal ricinos aliejukas geriau g.gif O gal tą lanoliną tikrai pamaišyt su kuom nors g.gif Jeigu vilniuje esi, galiu duoti pabandyti. Gal pavyks ką sukurti
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 08, 00:48)
Etama, vis tuos plaukų galiukus nori kuom nors pradžiuginti  biggrin.gif Gal ricinos aliejukas geriau  g.gif O gal tą lanoliną tikrai pamaišyt su kuom nors  g.gif Jeigu vilniuje esi, galiu duoti pabandyti. Gal pavyks ką sukurti

tai kad pazeidziamiausia vieta man plauku galiukai biggrin.gif labiausiai juos lepinti ir reikia. dabar ne, bet rugpjucio pab. jei turi kiek daugiau, priglausciau kokius 5ml. pasibandymui, uz aciu tikrai nereikia 4u.gif
as ne apie viena lanolina ir kalbejau, butent-misinyje su kt. ingredientais drinks_cheers.gif vienu tikrai neturiu minciu tepti. kazkodel uzkabino jis mane, labai knieti isbandyti savu kailiu g.gif
o del ricinos, kazkodel man atrodo, kad ji pasausina g.gif geriau saknims karts nuo karto kauke pasidaryti, kad paskatinti augima, nepersilauziu tepti galiukams jos schmoll.gif
Atsakyti
beje, tik dabar prisiminiau. Monica, kiek gr. aloe ferox miltuku deti i geli plauku saknims? prie aprasymo neparasyta g.gif darysiu su ksantanu ir distiliuotu vand., daugiau nieko nedesiu, noriu, kad kiek pristabdytu plauku riebalavimasi.

gal 90ml. skyscio-10gr. aloe ferox? ar klystu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 08 rugpjūčio 2010 - 00:29
Aš turiu irgi lanolino, tai aš vaiko daugkartines vilnones sauskelnes impregnuodavau, tiksliau vilnones kelnytes. Užtenka pamirkyti megztą vilnonį rūbą skystame lanoline ir viskas, ilgam ramu, kad niekaip neprašlaps cool.gif Nes vanduo nuo jų - kaip nuo žąsies vanduo - net nesušlapinsi cool.gif Todėl mano nuomone, kad būtent plaukams (ar galiukams, ar visiems) jis nėra geras daiktas blush2.gif Jis išvis man toks kaip kažkas jau rašė 'dusinantis' unsure.gif Ir tas viską užmušantis riebumas doh.gif

Ai tiesa, prisiminiau...dar turiu biologines pirštines tai jose irgi - lanolinas. Biologinės pirštinės tai toks dalykas, kad spec. produktu išsitepi rankas ir gali dirbti visokius darbus, joks purvas į odą neįsigers cool.gif T.y. vandenį atstumiantis kaip ir 'kremas', aišku pagrindą sudaro silikonas su vazelinu, bet lanolinas irgi visada įeina į sudėtį, kad šiek tiek neutralizuot pirmuosius ingridientus.
Lanolinas gerai (bet ir tai manyčiau, kad nereik 'gryno') itin sudėtingose sąlygose kenčiančiai odai: kokiems žvejams traukiantiems tinklus, autoservisų meistrams ir pan. O kasdienai, normaliai ir sveikai odai, tai jis, grynai mano nuomone - gerokai 'per sunkus' produktas g.gif

Aha, receptukus perskaičiau...aš asmeniškai paakiams jo niekad mišinyje su aliejais nenaudočiau blush2.gif , bet kiekvieno teisė rinktis cool.gif blush2.gif Tiesiog mano galva yra daug vertingesnių aliejų ir priemonių tam..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 08, 08:45)
Aha, receptukus perskaičiau...aš asmeniškai paakiams jo niekad mišinyje su aliejais nenaudočiau blush2.gif , bet kiekvieno teisė rinktis cool.gif  blush2.gif Tiesiog mano galva yra daug vertingesnių aliejų ir priemonių tam..

Paakiams aš jo irgi neįsivaizduoju. Bet tikriausiai yra kas naudoja, nes receptų nemažai būtent paakiams. Į kokį balzamą lūpoms, kal ir nieko lašelis g.gif Reiks kada pabandyt
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 08, 01:26)
gal 90ml. skyscio-10gr. aloe ferox? ar klystu g.gif

tikrai nereikia tiek daug. Reikia tiesiog po l. mažai berti ir maišyti. Reikia, kad ištirptų. Daug subersi, sušoks į "smalą".
Atsakyti