Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Dar reikia patarimų smile.gif Ar pantenolis tirpsta vandenyje? O fitokeratinai? Labai pamėgau plaukams daryti įvairias namines kaukes ir tepti aliejus, po plovimo visada skalauju žolių nuovirais. ax.gif Tai kaip man geriausia panaudoti pantenolį ir fitokeratinus? g.gif Ar į kaukes (bet jos nusiplaus) ar į nuovirus (jie lieka ant plaukų)?Kuris pvz geriau būtų su aliejais , gal pantenolis? Dar turiu ir jūros šilko, tai tas tikrai bus tik į nuovirus dedamas, tipsta vandeny, tai jokių problemų irnesakyk.gif Patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 20:36)
Dar reikia patarimų  smile.gif Ar pantenolis tirpsta vandenyje? O fitokeratinai? Labai pamėgau plaukams daryti įvairias namines kaukes ir tepti aliejus, po plovimo visada skalauju žolių nuovirais. ax.gif  Tai kaip man geriausia panaudoti pantenolį ir fitokeratinus? g.gif Ar į kaukes (bet jos nusiplaus) ar į nuovirus (jie lieka ant plaukų)?Kuris pvz geriau būtų su aliejais , gal pantenolis? Dar turiu ir jūros šilko, tai tas tikrai bus tik į nuovirus dedamas, tipsta vandeny, tai jokių problemų irnesakyk.gif Patarkit  4u.gif


As ir pantenoli, ir keratinus dedu i pirktini kondicionieriu tam kartui. Taip pat turiu hidrolata plaukams (ramuneliu) ir i ji esu isipylusi visu situ pagerinimu ir purskiu ant isplautu, dar slapiu plauku, irgi labai patinka. Tai cia plaukams butu.
O taip pat dar juos dedu i balto molio kaukes veidui smile.gif
Atsakyti
Mano aloe miltukai sulipo į vientisą guminę masę. Bandysiu tirpinti, manau, kad turėtų ištirpti (bent jau žemuogių milteliai taip sulipę tai suminkštėjo ir kaukėje išsimaišė). Tik ar jie dar tinkami naudoti? Kaip manote? Noriu pasidaryti gelį su aloe sultimis.
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 08 05, 17:13)
Mano aloe miltukai sulipo į vientisą guminę masę. Bandysiu tirpinti, manau, kad turėtų ištirpti (bent jau žemuogių milteliai taip sulipę tai suminkštėjo ir kaukėje išsimaišė). Tik ar jie dar tinkami naudoti? Kaip manote? Noriu pasidaryti gelį su aloe sultimis.

Tik pries puslapi buvo aptarta My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 16:18)
Man beveik visi milteliai, kiek turėjau, susimetė į keitus gabalus, ypač alijošiaus ir fitokeratinai. Naudoju juos ir toliau, atsilauždama po gabaliuką, bet nežinau, ar nepakito savybės. g.gif
O kaip jums milteliai laiko per karščius?

Mano moliūgų milteliai irgi į kietus gabalus sušoko. Kvapas nepakito, tad naudoju toliau vis atsilauždama gabaliuką.
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 08 05, 16:13)
Mano aloe miltukai sulipo į vientisą guminę masę. Bandysiu tirpinti, manau, kad turėtų ištirpti (bent jau žemuogių milteliai taip sulipę tai suminkštėjo ir kaukėje išsimaišė). Tik ar jie dar tinkami naudoti? Kaip manote? Noriu pasidaryti gelį su aloe sultimis.


Atsignybk po gabaliuka, kai reikia, ir tirpink siltame vandenyje mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal yra bandziusiu Dviskiaučio ginkmedžio ekstrakta? Aprasyme nurodyta, kad stiprina kraujagysles, gal l. tinka kuperozinei odai?

Beje, pasiulymas del asortimento 4u.gif lanolinas manau butu paklausus, paskutiniu metu l. daznai minimas, bet neaisku kur LT jo pirkti.
Atsakyti
Merginos, nebuvo galimybės patikrinti, pasirodo kompiuteristas nebuvo gerai padaręs nuolaidų sistemos. Dabar jau viskas sutvarkyta, kainso surašytos su nuolaidom. Tai 08,02-08,06 d. rankiniu būdu aš pati paskaičiuosiu ir pritaikysiu nuolaidą. Kurios mokėsite pavedimu, prašau pačios atmeskite tuos 5 proc. Atsiprašau už nesklandumus.
Dėl prekių, manau rugsėjo pradžioj asortimentas pasipildys, bus ir naujų aliejų, ea, kitų prekių. Tiesiog nenoriu užsakinėti, kai esu išvykusi.
Papildyta:
Kalbėjot apie plaukų priemones. Joms yra spec. emulsiklis, kurio dėka priemonės nusiplauna. Su juo galima daryti kaukes, kondicionierius. Rugsėjį įkelsiu.
Vasarą miltukus siūlau dėti į šaldytuvą.

Patikslinkit prašau dėl lanolino, kur apie jį buvo šnekėta. Kiek pamenu, dėl augalinės kilmės neigiamai apie jį buvo atsiliepiama. Prašyčiau greitai atsakyti blush2.gif
Papildyta:
Lanoline (lanolinas) – avių vilnų riebalai. Iš tiesų suminkština atmirusių ląstelių sluoksnį, bet „uždusina“ gyvas. Svetimi (avies) baltymai gali padidinti odos jautrumą ir sukelti alerginius bėrimus. Kosmetinių rūšių lanolinas pats nepavojingas, bet dažnai reaguoja su kancerogeninėmis medžiagomis apie 16, padėdamas joms patekti į organizmą. Viskas būtų gerai, jei nebūtų žinoma, jog 49% kancerogeninio pesticido DDT (dusto) sugeriamas lanolino per odą.

va apie lanoliną. Tai kame jo gerumas??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 07 rugpjūčio 2010 - 13:51
QUOTE(Monica @ 2010 08 07, 14:53)
Kalbėjot apie plaukų priemones. Joms yra spec. emulsiklis, kurio dėka priemonės nusiplauna.

Patikslinkit prašau dėl lanolino, kur apie jį buvo šnekėta. Kiek pamenu, dėl augalinės kilmės neigiamai apie jį buvo atsiliepiama. Prašyčiau greitai atsakyti blush2.gif
va apie lanoliną. Tai kame jo gerumas??

Labai lauksiu bigsmile.gif
Visur skaitant ziuriu, kad daznai pradejau matyti ta pavadinima (NKG ir kosmet. priem. gaminames pacios temose man rodos), kunigunda ji siule deti i plauku galiuku seruma, dar kazkas naudojo berods kondicionieriaus gamyboje.
Zodziu, reiktu palaukti gal tarkim Saturos, manau galetu placiau apie ji, nes as nieko daug nezinau, tik kad visur girdziu, LT nerandu pirkti ir kad daug kur naudojamas plauku prieziuros priemonese biggrin.gif , ai dar ranku kreme buvo minejusi viena forumiete dejo. Sake konsistencija jo slykstoka, sunkiai atsiplauna, bet poveikis tikrai geras.
Tai va, butu gerai, kad daugiau zinancios apie ji tartu zodeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 07, 16:04)
Labai lauksiu bigsmile.gif
Visur skaitant ziuriu, kad daznai pradejau matyti ta pavadinima (NKG ir kosmet. priem. gaminames pacios temose man rodos), kunigunda ji siule deti i plauku galiuku seruma, dar kazkas naudojo berods kondicionieriaus gamyboje.
Zodziu, reiktu palaukti gal tarkim Saturos, manau galetu placiau apie ji, nes as nieko daug nezinau, tik kad visur girdziu, LT nerandu pirkti ir kad daug kur naudojamas plauku prieziuros priemonese biggrin.gif , ai dar ranku kreme buvo minejusi viena forumiete dejo. Sake konsistencija jo slykstoka, sunkiai atsiplauna, bet poveikis tikrai geras.
Tai va, butu gerai, kad daugiau zinancios apie ji tartu zodeli 4u.gif


as turiu, pirkau vokietijoje, esu dejusi ziema i ranku krema ir kuno sviesta, tai sakyciau sunkiau geresi viskas i oda, bet atrode, kad poveikis buvo geresnis ir ilgesnis;>
tokie man patyrimai su lanolinu. tik jis man labai smirda;D
Atsakyti
Iš Amerikos man parvežė gryno lanolino lanolinas, naudojamo speneliams žindymo laikotarpiu. Skaičiau kažkur, kad vos ne vienintelis lanolinas padeda gydyti įtrūkimus. Jis tikrai labai labai riebus, tąsus ir.. taupus. Sunaudojau jo laabai nedaug per žindymo laiką, tai vos ne pilna tūbelė stovi nenaudojama, nežinau kur dėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(supere @ 2010 08 07, 19:18)
Iš Amerikos man parvežė gryno lanolino lanolinas, naudojamo speneliams žindymo laikotarpiu. Skaičiau kažkur, kad vos ne vienintelis lanolinas padeda gydyti įtrūkimus. Jis tikrai labai labai riebus, tąsus ir.. taupus. Sunaudojau jo laabai nedaug per žindymo laiką, tai vos ne pilna tūbelė stovi nenaudojama, nežinau kur dėt  g.gif


O jis augalinis ar gyvunines kilmes? Tai labai daug keicia, kaip suprantu g.gif
Atsakyti