Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Eve-line @ 2010 06 07, 12:55)
mastau.gif kaip keista. man nuolat bega


Reikia isimti ta balta popieriu is dangtelio tai nebegs, nes sandariau uzsisuka.
Beje, nezinau kokia jo paskirtis to pastorinto poperiaus, jis visuose kremu indukuose buna perkant kremus ar kitus produktus mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 07, 15:38)
Reikia isimti ta balta popieriu is dangtelio tai nebegs, nes sandariau uzsisuka.
Beje, nezinau kokia jo paskirtis to pastorinto poperiaus, jis visuose kremu indukuose buna perkant kremus ar kitus produktus  mastau.gif

blink.gif nemaciau jokio popieriuko biggrin.gif reiks paieskot biggrin.gif
Papildyta:
o galima papaina imaisyti i sintetini kuno krema?
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 07, 16:55)
o galima papaina imaisyti i sintetini kuno krema?


Iš principo tai aišku, kad galima... Bet ar reikia...? ax.gif geriau ne į sintetinį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 07, 12:19)
niekas nenaudojat siu indeliu? Indeliai kremui
isipyliau aliejaus i juos, ir bega aliejus net uzsidarius. o kaip pas jsu, sandaresni?

Čia daugiau kremams skirta, aliejams naudok buteliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 06, 12:33)
nu atsiprasau uz kvaila klausima, bet kaip zinoti, kad jie distiliuoti? blush2.gif AN neraso apie tai. pacituotam sakiny raso, kad saltai spausti citrusai fototoksiski, bet yra viena bergamociu rusis, kuri saltai spaus ir nefototoskiska. pasimeciau  doh.gif

Ta bergamotė FCF, kur išimtas fototoksinis elementas. O šiaip stengiuosi apteikti visą svarbiausią info-kilmės šalį, būdą, visura parašyta, ar distiliuotas ar ne.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 06 06, 21:17)
O kokia optimali dezodoranto sudėtis?
vanduo+alūnas+farnesolas+citrinų esteris + koks nors ea + glicerinas.
Gal kurie ingredientai nebūtini?
Ir kaip matuojat miltelius? Šaukšteliu ar turit svarstykles?

kai dedat farnesolo, ea kaip ir nereikia, nebent dėl kvapo. Ir glic. tada nereikia.

QUOTE(Eve-line @ 2010 06 07, 11:19)
niekas nenaudojat siu indeliu? Indeliai kremui
isipyliau aliejaus i juos, ir bega aliejus net uzsidarius. o kaip pas jsu, sandaresni?

būtent kad aliejams yra stikliniai buteliukai, o plastm-kremams, nėra juose jokių įdėklų.

Atkreipiu dėmesį, kad Bitutė šnekėjo apie dar neįdėtą į pard. frankinsensą-Boswelia carterii (šiom dienom įdėsiu), o kol kas yra tik serrata-visai kitokio ne bažnytinio kvapo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 07 birželio 2010 - 19:27
Ieskau pagalbos del riebios veido odos. Kaip tik baigiasi pirktinis kremas ir noriu kazko naturalesnio ir, tikiuosi, veiksmingesnio. Mano veido ora riebi, ir yra nemazai inkstiru, kartais ir spuogai iskyla. Ka patartumet naudoti vietoj veido kremo ir vietoj toniko? Vietoj prausiklio jau isigijau juodaji Afrikos muila. Bet kas toliau?
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 12:13)
Ieskau pagalbos del riebios veido odos. Kaip tik baigiasi pirktinis kremas ir noriu kazko naturalesnio ir, tikiuosi, veiksmingesnio. Mano veido ora riebi, ir yra nemazai inkstiru, kartais ir spuogai iskyla. Ka patartumet naudoti vietoj veido kremo ir vietoj toniko? Vietoj prausiklio jau isigijau juodaji Afrikos muila. Bet kas toliau?

Kokį citrininės verbenos hidrolatą vietoj toniko ir lazdyno riešutų aliejų vietoj kremo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 12:32)
Kokį citrininės verbenos hidrolatą vietoj toniko ir lazdyno riešutų aliejų vietoj kremo 4u.gif


Apie lazdyno riesutu alieju esu girdejusi geru atsiliepimu. O tai ji reiktu ryte ir vakare vietoj kremo tiesiog tepti? O gal su kuom nors miksuot reiketu g.gif

O tamanu aliejus netiktu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 08 birželio 2010 - 12:29
sky diver, mano oda tikriausiai kaip Tavo - mišri į riebumą, linkusi į aknę, inkštirus

-aš kaip tik užsisakiau lazdynų riešutų, tamanų ir jojobos (simondsijų) aliejaus. Pastarąjį ėmiau pamaišymui, kad drėkintų, ir be to, šis aliejus turi natūralių apsaugos nuo UVA medžiagų. Erškėtuogių aliejaus - paakiams, arba šiaip atgaivinti, pamaitinti odą smile.gif
-ir žadu įmaišyti kelis lašus kedro, kiparisų, mėtinio eukalipto EA. Gaila, nebuvo vaistinių šalavijų (salvia officinalis) ea, būčiau tikrai užsisakiusi smile.gif
-iš hidrolatų naudoju kol kas tik hamamelių - tinka brandžiai odai, bet subalansuota ir turinčiai spuogų. Stiprus antioxidantas. Užsisakiau ir dumblių (drėkinimui), germaniškųjų ramunėlių (raminimui, dezinfekcijai) hidrolatų smile.gif
Šiaip tai bus pirmieji mano užsisakyti aliejai, tiesiog atsirinkau savo odai kol kas tokius...
dėl hidrolatų, esu pasimetus, bet man rūpi, kad kovotų prieš spuogus, turėtų antioksidacinių savybių ir drėkintų. Visa apjungiančio hidrolato kaip ir nepastebėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 08 birželio 2010 - 12:43
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 08, 12:53)
Apie lazdyno riesutu alieju esu girdejusi geru atsiliepimu. O tai ji reiktu ryte ir vakare vietoj kremo tiesiog tepti? O gal su kuom nors miksuot reiketu  g.gif

O tamanu aliejus netiktu?

Man rodos pastoviai naudojant tamanus gali pradėti sausinti odą ax.gif
Atsakyti
Esu pradedančioji kosmetikos gaminimasi. Anksčiau po depiliacijos kojas patepdavau abrikosų kauliukų aliejumi su keliais lašais arbatmedžio. Dabar nusipirkau papaino ir skaitau kad jūs į kremus jį dedat. O galima į aliejų įdėti gerai suplakti ir tada tepti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 08, 13:53)
Man rodos pastoviai naudojant tamanus gali pradėti sausinti odą  ax.gif


o lazdynu riesutu alieju gal su kokiu eteriniu aliejumi galima pamaisyt? g.gif
Atsakyti