Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

sveikos mergičkos!

kur gaut tokį receptų rinkinuką-žinyniuką "lamoms" arba "visiškai žalioms" kremų, losjonų gamyboje smile.gif)
žinau, senbuves užknisiu tokiu klausinėjimu, bet viliuosi, gal atsiras kuri sutiks pagelbėti smile.gif

noriu pasigaminti lengvą kremuką/losjoną prieš inkštirus... Gal jau yra koks recepčiukas?
kažką tokio su lazdynų aliejumi, ypač su gluosnio ekstraktu (salicilo rūgštimi), kaip padaryti, kad pH būtų 3,2... kaip padaryti, kad gluosnio ekstrakto kreme būtų 2proc...
kaip parekomenduotumėt makaluoti? su ksantanu..kokie nors preservatives...
žodžiu, labai prašau, mestelkit man, kaip suplakt tokią košelę, kokia temperatūra, ką dar dėti, nuo a iki z smile.gif Vieno karto užteks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 12:35)
Dovish, nesusidaro, nes kas lieka - lašinu, o galiausiai iškratau į delną ir nuo delnų veidą hidrolatu sudrėkinu biggrin.gif

Panašiai kaip vyrai po skutimo biggrin.gif 4u.gif Tiesiog pastebėjimą tokį padariau, nes man taip anksčiau nebuvo su kitur pirktais hidrolatais ax.gif
Atsakyti
Gavau savo lobius iš AN ir iškilo toks klausimas - kur laikyti buteliukus su skystais produktais -hialurono r., jūrų šilką, pantenolį, AHA r.? Šaldytuve ar kaip aliejus tamsioj vėsioj vietoj? g.gif
Ir dar kažkada Monica buvo rašius, kad aliejus naudoti 3 sav. ir keisti į kitus. Kodėl? Ar oda pripranta ir tas aliejus tampa nebeefektyvus? g.gif Nes aš jau 4 sav. tepuosi vakarais erškėtrožių al. ir jis man laaaabai tinka ir patinka, net gaila nustot unsure.gif Nors kas žino, gal pradėsiu tepti kitą ir jis dar labiau patiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 03 rugpjūčio 2010 - 15:03
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 13:35)
Dovish, nesusidaro, nes kas lieka - lašinu, o galiausiai iškratau į delną ir nuo delnų veidą hidrolatu sudrėkinu biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Meskala @ 2010 08 03, 14:09)
kur gaut tokį receptų rinkinuką-žinyniuką "lamoms" arba "visiškai žalioms" kremų, losjonų gamyboje smile.gif)

noriu pasigaminti lengvą kremuką/losjoną prieš inkštirus... Gal jau yra koks recepčiukas?
kažką tokio su lazdynų aliejumi
kaip padaryti, kad pH būtų 3,2... kaip padaryti, kad gluosnio ekstrakto kreme būtų 2proc...
kokie nors preservatives...
kokia temperatūra, ką dar dėti,  nuo a iki z smile.gif

Skaityti-viskas aprasymuose. su emulsiniu , su biciu , su ksantanu
PH matuoti lapeliu maciau turi A-Z , procentus issiskaiciuoti tiesiog proporciju budu, kaip vidurinej kad moke. Konservantas-GSE ar naticidas. tik GSE nenaudotinas su ksantanu, zodziu persiskaityk viska ir suprasi smile.gif , tas pats parasyta AN psl., kur ikeliau nuorodas. Ka deti tai jau tavo valia rinktis. Nesiulau daryt super duper sudeties, geriau maziau ingredientu, bet konkretesniu, au aiskiu ir suderintu poveikiu ir pan. Prikrausi visko, kas yra po ranka-neatsirinksi nei kas ka daro, nei jei sualergizuotu, zinotum nuo ko.

Inkstirus merginos valo karsto aliejaus masazu, pv. ricina+jojobos al., karstam vandeny su norimu EA pamirkyti ranksluosti, uzdeti ant veido, pakartoti taip kelis kartus ir alieju misiniu masazuoti veida. Po visko nusiprausti ir tiek. Jei nori placiau, pagooglink, kazkur buvom kalbeje. Nenusidegink tik veido, o jei turi bedu su kapiliarais, tai isvis nepatartinas toks budas.
Dar yra prikalbetos 2 temos, pradeta 3-cioji, gali persiskaityti, kad turetum bendra supratima apie gamyba: kosm. priemones gaminames pacios (yra pirmoj zinutej nuoroda i 1 ir 2 temas)
Daugiau nzn ka galima bepadeti, nemanau, kad kas uzsiims kurti konkrecius receptus, proporcijas, gamybos eiga ir pan. Viskas panoseje, tereikia paskaityti drinks_cheers.gif

QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 15:53)
Gavau savo lobius iš AN ir iškilo toks klausimas - kur laikyti buteliukus su skystais produktais -hialurono r., jūrų šilką, pantenolį, AHA r.? Šaldytuve ar kaip aliejus tamsioj vėsioj vietoj? g.gif

Laikydavau stalciuje, bet vasarai persikeliau i saldytuva smile.gif
Papildyta:
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 15:53)
Ir dar kažkada Monica buvo rašius, kad aliejus naudoti 3 sav. ir keisti į kitus. Kodėl? Ar oda pripranta ir tas aliejus tampa nebeefektyvus? g.gif Nes aš jau 4 sav. tepuosi vakarais erškėtrožių al. ir jis man laaaabai tinka ir patinka, net gaila nustot unsure.gif Nors kas žino, gal pradėsiu tepti kitą ir jis dar labiau patiks biggrin.gif

Ersketr. ir as naudoju tikrai daugiau nei 3 sav., va baigineju buteliuka, tai gal darysiu pertrauka. Siaip tai viska reikia pakeisti, kad nenusibostu ir po kiek laiko "atrastum" is naujo-sampunus, drabuzius, vyrus... lotuliukas.gif Tai tas pats ir odai manau, kai kurioms pradeda kimstis gal, kai kurioms siaip sumazeja poveikis. Vasara isvis siulyciau pailsinti oda nuo alieju, as naudoju dabar pagrinde tik kremuka (su ersketr. al. ir hamameliu hidr.).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 03 rugpjūčio 2010 - 15:17
Man beveik visi milteliai, kiek turėjau, susimetė į keitus gabalus, ypač alijošiaus ir fitokeratinai. Naudoju juos ir toliau, atsilauždama po gabaliuką, bet nežinau, ar nepakito savybės. g.gif
O kaip jums milteliai laiko per karščius?
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 08 03, 15:53)

-Aš laikau tamsioje spintelėje;
-Ar tikrai Monica kalbėjo apie bazinius aliejus, ne eterinius? Oda gali tiesiog priprasti, nebesimatyti tokio poveikio, bet jeigu patinka ir tinka, tai manau naudokite i sveikata. Kitaip yra su EA-jiems reikalingos pertraukos.
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 16:18)
Man beveik visi milteliai, kiek turėjau, susimetė į keitus gabalus, ypač alijošiaus ir fitokeratinai. Naudoju juos ir toliau, atsilauždama po gabaliuką, bet nežinau, ar nepakito savybės. g.gif
O kaip jums milteliai laiko per karščius?

Mano susoke ananasu, kiti lyg ne. Aloe ir fitokeratinai tikrai nesusoke. O kur laikai juos?
Buna taip, buna. Viskas siaip gerai su jais, nereikia mesti lauk smile.gif nebent pakinta kvapas ar pan. (kaip kazkuri mergina neseniai kele klausima del papaino, sake labai uzsmirdo, nors ir taip kvapas nera is maloniuju, bet jau jautesi, kad tikrai kazkas nebe taip), zodziu-kai jau aiskus gedimo pozymiai.
Papildyta:
QUOTE(pepkė @ 2010 08 03, 16:26)
Oda gali tiesiog priprasti, nebesimatyti tokio poveikio, bet jeigu patinka ir tinka, tai manau naudokite i sveikata.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 03, 15:30)
Mano susoke ananasu, kiti lyg ne. Aloe ir fitokeratinai tikrai nesusoke. O kur laikai juos?


Laikiau spintelėje tamsiai, ne ant saulės ir namai gana vėsūs, nėra taip, kad būtų labai karšta.... Aš juos turiu jau senokai, nuo balandžio mėn., bet vis tiek kaip keista... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 15:42)
bet vis tiek kaip keista... g.gif


nieko keisto smile.gif Jei manai, kad iš kitų parduotuvių kitaip - apsirinki. Man sukietėjo ir spanguolių milteliai, ir kitur pirktas inulinas. Būtų nemaži jų kiekiai, galėčiau eiti dabar ir kieno langus bandyti daužyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 08 03, 15:51)
nieko keisto smile.gif Jei manai, kad iš kitų parduotuvių kitaip - apsirinki. Man sukietėjo ir spanguolių milteliai, ir kitur pirktas inulinas. Būtų nemaži jų kiekiai, galėčiau eiti dabar ir kieno langus bandyti daužyti  bigsmile.gif


Ne, aš net nepagalvojau, kad kitur gali būti kitaip, nes ir man inulinas taip sukietėjo, kad neįmanoma net atgnybti doh.gif Aš tik pagalvojau, kad galbūt ne taip laikiau juos, kaip reikia, kad gal šaldytuve reikia laikyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 16:01)
Aš tik pagalvojau, kad galbūt ne taip laikiau juos, kaip reikia, kad gal šaldytuve reikia laikyti... g.gif


gal ne laikyme, o naudojime esmė? Spėčiau, kad gal kur drėgmės pagavo, pvz. atsidarius pakuotę, kokia ji bebūtų duše/vonioje ar panašiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 08 03, 17:24)
Na gal ir gali būti, dabar jau neatsiminsiu, reikės turėti omeny  drinks_cheers.gif


Manau, kad tiems miltukams užtenka iš oro drėgmės pasigauti, kai pradarai... Aš laikau kambaryje, kartoninėje dėžėje, naudojimui iš ten pat ir paimu sausu šaukštuku, vonioj jie nėra buvę - vis tiek gabalais... ax.gif Turbūt šito neišvengsim...
Atsakyti