Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(kice @ 2010 07 30, 14:11)
ka tik gavau siuntinuka, ir jau pasikvepinau -aviciu aromatas+ ylang ylang+ truputis salaviju - is koto verciantis kvapas.. smile.gif
  o mangai,avokadai + kokoso aliejus - beveik nuostabiai kvepiantis aliejus rankoms.. Bet dar reikes tobulinti sudeti smile.gif

Prasome cia negundyti neturinciu avieciu aromato ir salaviju mad.gif laugh.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 30, 18:47)
prisipirkau paprasto sezamų aliejaus (jaučiu, kad lašinsiu levandų ea).

As pirkau sezamu alieju ir uzpyliau ivairiomis vaistazolemis - bus istraukos-fitoliai rolleyes.gif Jau laukiu nesulaukiu kada galesiu ka pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
Ar esate bandziusios jazminaiciu vaska? Butu gerai, jei pakomentuotumete. Paskaiciau, kad lengvina plauku issukavima, gerina ir atstato struktura. Butu pats tas galiuku kremukui manau. Tik idomu kas jis per vienas, ar riebesnis, 'inoringesnis' uz kitus ir pan.? Bandziusi esu tik biciu ir emulsini vaska, bet jau noretusi ir sio to daugiau rolleyes.gif 4u.gif

Prie to paties-gal kuri naudojote mimozu vaska kremo veidui gamyboje, taip pat idomu ka galetumet papasakoti apie ji 4u.gif

Ir dar sudomino soju lecitino granules.
Zodziu, viskas idomu, ka tik galima papasakoti apie situos produktus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 01 rugpjūčio 2010 - 22:41
QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 23:39)
Ar esate bandziusios jazminaiciu vaska? Butu gerai, jei pakomentuotumete. Paskaiciau, kad lengvina plauku issukavima, gerina ir atstato struktura. Butu pats tas galiuku kremukui manau. Tik idomu kas jis per vienas, ar riebesnis, 'inoringesnis' uz kitus ir pan.? Bandziusi esu tik biciu ir emulsini vaska, bet jau noretusi ir sio to daugiau rolleyes.gif  4u.gif

Prie to paties-gal kuri naudojote mimozu vaska kremo veidui gamyboje, taip pat idomu ka galetumet papasakoti apie ji 4u.gif

Ir dar sudomino soju lecitino granules.
Zodziu, viskas idomu, ka tik galima papasakoti apie situos produktus bigsmile.gif

as mimozu naudojau tik lupu balzamui. nepatiko jis man schmoll.gif kvapas stiprus labai, ir biski per sunkus mano lupom. ne taip gerai lydosi kaip biciu vaskas (ant lupu). bet cia tik man. kitom girdejau lupu balzamui labai tiko ir patiko.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 01, 22:39)
Ar esate bandziusios jazminaiciu vaska? Butu gerai, jei pakomentuotumete. Paskaiciau, kad lengvina plauku issukavima, gerina ir atstato struktura. Butu pats tas galiuku kremukui manau. Tik idomu kas jis per vienas, ar riebesnis, 'inoringesnis' uz kitus ir pan.? Bandziusi esu tik biciu ir emulsini vaska, bet jau noretusi ir sio to daugiau rolleyes.gif  4u.gif

Prie to paties-gal kuri naudojote mimozu vaska kremo veidui gamyboje, taip pat idomu ka galetumet papasakoti apie ji 4u.gif



Aš esu bandžiusi jazminaičių vašką. Jis man pats pačiausias iš visų gėlių vaškų wub.gif Dėjau į kremus, į lūpų balzamus, į aliejinius kvepalus. Gėlių vaškas skiriasi nuo bičių ar emulsinio vaško, kremuose jis gali iš dalies pakeisti bičių ar emulsinį vašką, bet ne visiškai, vien gėlių vaško neužtektų.
Mimozų irgi bandžiau. Man jazminaičių labiau patinka, bet daugiau dėl kvapo. Poveikiu man visi gėlių vaškai panašūs unsure.gif
Atsakyti
merginos, galit idet receptu plaukams nuo slinkimo, nerandu blush2.gif taip pradejo slinkt doh.gif nesuprantu nuo ko, kas cia man taip netiko, streso tokio stipraus lyg ir neturejau, gal biskiuka pervargau, bet kad taip slinktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 08 02, 09:13)
as mimozu naudojau tik lupu balzamui. nepatiko jis man  schmoll.gif  kvapas stiprus labai, ir biski per sunkus mano lupom. ne taip gerai lydosi kaip biciu vaskas (ant lupu). bet cia tik man. kitom girdejau lupu balzamui labai tiko ir patiko.

Gal kiekis netinkamai parinktas daug ka daro g.gif

QUOTE(ragana @ 2010 08 02, 10:49)
Aš esu bandžiusi jazminaičių vašką. Jis man pats pačiausias iš visų gėlių vaškų  wub.gif  Dėjau į kremus, į lūpų balzamus, į aliejinius kvepalus. Gėlių vaškas skiriasi nuo bičių ar emulsinio vaško, kremuose jis gali iš dalies pakeisti bičių ar emulsinį vašką, bet ne visiškai, vien gėlių vaško neužtektų.
Mimozų irgi bandžiau. Man jazminaičių labiau patinka, bet daugiau dėl kvapo. Poveikiu man visi gėlių vaškai panašūs  unsure.gif

O kodel sakai vien jo neuztektu? As jazminaiciu isiziurejau vien del plauku kremuko g.gif aisku, galima butu ir biciu ar emuls. prideti smile.gif o kaip su jo riebumu? lengvesnis uz biciu? g.gif

Aciu, merginos, uz nuomones drinks_cheers.gif 4u.gif reiks realiai turbut abieju nusipirkti pabandymui, perpus su drauge ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 02, 15:56)
O kodel sakai vien jo neuztektu? As jazminaiciu isiziurejau vien del plauku kremuko g.gif aisku, galima butu ir biciu ar emuls. prideti smile.gif  o kaip su jo riebumu? lengvesnis uz biciu? g.gif


Lengvesnis negu bičių, nėra riebus. Na plaukų kremukui gal jo ir pakaktų unsure.gif Kaip žadi gaminti? Tiesiog gaminant kremą jis vienas turbūt nesurištų gerai aliejaus ir vandens fazės.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 30, 11:01)
Kaip 1 pirkėja išsireiškė, ksantanas-veidui, guaras-kūnui. Nors su guaru paprasčiau elgtis, bet jis padaro daugiau kisielį, ksantanas tikriau gelina. Bet apskritai, tai čia skonio reikalas.


Man asmeniskai ksantana lengviau naudot, man jis taip nesusigumuliuoja kaip guaras. Ir geliukai malonesnes konsistencijos...
Atsakyti
Sveiki,
gal kas gali patarti kokiomis dalimis reikia pasidaryti anticeliulitine priemone is guaranos, dumbliu ir abrikosu kauliuku aliejaus? Ir ar galima pasidaryti iskart keliems kartams ar geriau vienam? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2010 08 02, 17:25)
Lengvesnis negu bičių, nėra riebus. Na plaukų kremukui gal jo ir pakaktų  unsure.gif  Kaip žadi gaminti? Tiesiog gaminant kremą jis vienas turbūt nesurištų gerai aliejaus ir vandens fazės.

Reiks bandyti, tik turbut rugseji pavyks isigyti. L. gerai butu, jei suristu vandens ir aliejaus fazes ir be biciu vasko, bet bandysiu ir su siek tiek biciu vasko gaminti, ir tik su jazminaiciu smile.gif grisiu su atsiliepimais, kai pasidarysiu. O gaminti planuoju tiesiog kaip veido krema, su kokiu sezamu al., silko gal ir silikono ar b5 kiek. Noretusi l. lengvo, kad tiktu mano ploniems plaukams po plovimo galiukus sutepti, nes kiek gaminu su biciu vasku, per sunkus visi gaunasi-tinkamesni naudoti kaip kauke doh.gif uztat siuo taip ir susidomejau, dedu viltis 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif ,
Ar jums nesusidaro problemų, kai hidrolatas (tiek 50ml, tiek 100ml) būna jau į pabaigą ir puršktukas nepasiekia pačio hidrolato? Na, pats šiaudelis atrodo per trumpas pasiekti skystį...
Atsakyti
Dovish, nesusidaro, nes kas lieka - lašinu, o galiausiai iškratau į delną ir nuo delnų veidą hidrolatu sudrėkinu biggrin.gif
Atsakyti