Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 29, 18:09)
Pora savaičių būtų pats tas  thumbup.gif

man irgi pats tas, ar tai kremas, ar dar kas. todėl galvoju, kad be reikalo ir pirkausi konservantą biggrin.gif
dėl šventos ramybės gali imti ne pirštais o kokia mentele, bet šiaip turėtų stovėti, tiek kad dabar tie karščiai g.gif , bet jei šaldytuve-vėl manau nieko tokio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip 1 pirkėja išsireiškė, ksantanas-veidui, guaras-kūnui. Nors su guaru paprasčiau elgtis, bet jis padaro daugiau kisielį, ksantanas tikriau gelina. Bet apskritai, tai čia skonio reikalas.

merginos, kokios spalvos indukai kremui jums labiausiai patiktų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 30, 12:01)
Kaip 1 pirkėja išsireiškė, ksantanas-veidui, guaras-kūnui. Nors su guaru paprasčiau elgtis, bet jis padaro daugiau kisielį, ksantanas tikriau gelina. Bet apskritai, tai čia skonio reikalas.

merginos, kokios spalvos indukai kremui jums labiausiai patiktų? ax.gif

O koks pasirinkimas?
man oranžinės spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 30, 12:01)
merginos, kokios spalvos indukai kremui jums labiausiai patiktų? ax.gif

Pats naudingiausias, tai turbūt tamsaus rudo stiklo būtų nes juk kremus geriausia laikyti tamsiai, ar klystu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 30, 12:01)
merginos, kokios spalvos indukai kremui jums labiausiai patiktų? ax.gif


Žalios biggrin.gif ir rudos tinka smile.gif Dar priklauso, ar sau, ar dovanai. Jei dovanai, tai spalvotesnių norisi, jei sau, tai nėra taip jau ir svarbu, bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 07 30, 13:09)
Žalios biggrin.gif ir rudos tinka smile.gif Dar priklauso, ar sau, ar dovanai. Jei dovanai, tai spalvotesnių norisi, jei sau, tai nėra taip jau ir svarbu, bent jau man smile.gif

man juodi grazus, stilingi rolleyes.gif
idomu is kokiu sp. galimas pasirinkimas? greit sugalvosim biggrin.gif
Atsakyti
Kiek esu mačiusi, tai tamsiai mėlyno stiklo indeliai labai gražiai žiūrisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 30, 11:01)

merginos, kokios spalvos indukai kremui jums labiausiai patiktų? ax.gif


Man irgi patiktų tamsiai mėlynas smile.gif
Atsakyti
ka tik gavau siuntinuka, ir jau pasikvepinau -aviciu aromatas+ ylang ylang+ truputis salaviju - is koto verciantis kvapas.. smile.gif
o mangai,avokadai + kokoso aliejus - beveik nuostabiai kvepiantis aliejus rankoms.. Bet dar reikes tobulinti sudeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andy @ 2010 07 30, 14:47)
Man irgi patiktų tamsiai mėlynas smile.gif

rudų gi yra , čia prabangesnių, dovaninių spalvas renku. Yra l. daug jų, bet panašu, kad tamsiai mėlynus reiks užsakinėti. Dabar turiu kelius rožinius, tokie l. moteriški, galvoju, kokią kitą spalvą parinkti.
Atsakyti
As ir uz tamsiai melynus indukus, juolab, kad ir roziniu yra smile.gif rinktis is spalvu galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 30, 15:32)
na taip, melyna irgi butu l. einama smile.gif anie melyni buteliukai nuotraukose tikrai graziai ziurejosi

Ir aš už mėlynus thumbup.gif Labai laukiu kada jie atsiras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2010 07 26, 13:02)
Dobiliuke, yra vanilės fitolis sezamo aliejuje-l. skaniai kvepia. Kaip minėjai, gali ir ea įlašinti, pvz ylang, jei patinka kvapas.
Papildyta:



Vat šito produkto, tai nebuvau atradusi, drinks_cheers.gif reikės išbandyti, bet čia vėliau, nes dabar prisipirkau paprasto sezamų aliejaus (jaučiu, kad lašinsiu levandų ea).
Atsakyti