Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Monica, ar po papaju enzimu ir skutimo tau isvis nebeataugo plaukeliai vietomis, ar tik kuri laika? Turiu papaino, dar vis nepanaudojau, sakau paklausiu, ko galima tiketis is jo po skutimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 27, 03:39)
Monica, ar po papaju enzimu ir skutimo tau isvis nebeataugo plaukeliai vietomis, ar tik kuri laika? Turiu papaino, dar vis nepanaudojau, sakau paklausiu, ko galima tiketis is jo po skutimo smile.gif

po skutimo gali nebūti ir jokio efekto, kaip kokie plaukai, kūno vieta. Po depil. tikrai didesnis efektas. Ant kojų, praėjus kuriam laikui,gal kokiam mėnesiui, nepamenu tiksliai kiek, ir nenaudojant papaino, vėl atsirado plaukelių. Nesu naudojusi ilgą laiką, dėl venų derinu su skutimu. Kad absol. plaukai neaugs, nemanau, bet kad jie suretėja, suplonėja, tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 22:25)
Del mados turejau galvoje, kad ne viena mergina dabar darosi, sakau gal ka praleidau. Rezgiau kazkada del varnalesos minti ir as, bet taip ir neisigijau g.gif gal rudeniop. Panaudojusios palikit atsiliepimus, idomu ar verta demesio drinks_cheers.gif kokiu aliejum uzpylinejat?


Aha, butinai parasysiu atsiliepimus. O naudojau jojobos aoielju smile.gif
Atsakyti
Gal galėtumėt paaiškinti smulkiau kuo skiriasi guaro ir ksantano milteliai ax.gif Kurie geresni? Pagal kainą, tai turėtų būt ksantano g.gif Galvoju iš hidrolato ir aliejaus geliuką kokį sumaišyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltagėlė: 28 liepos 2010 - 16:31
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 28, 17:31)
Gal galėtumėt paaiškinti smulkiau kuo skiriasi guaro ir ksantano milteliai ax.gif Kurie geresni? Pagal kainą, tai turėtų būt ksantano g.gif  Galvoju iš hidrolato ir aliejaus geliuką kokį sumaišyt ax.gif

Naudojami ir tie, ir tie. As turiu ksantana. Siaip esminis skirtumas, kiek merginos minejo, kad padarius geli su guaru ir nukabinus produkto, issilygina pavirsius, o su ksantanu matosi zyme, kad naudota. Berods taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 28, 22:44)
Naudojami ir tie, ir tie. As turiu ksantana. Siaip esminis skirtumas, kiek merginos minejo, kad padarius geli su guaru ir nukabinus produkto, issilygina pavirsius, o su ksantanu matosi zyme, kad naudota. Berods taip smile.gif


Man su ksantanu žymė nesimato... schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 28, 22:56)
Man su ksantanu žymė nesimato...  schmoll.gif  smile.gif

tai gal irgi individualu biggrin.gif
siaip gi koks ten bus skirtumas tarp ju, nesu skaiciusi kazkokiu esminiu pastebejimu. ksantanas man arciau sirdies, ji ir perku siaip. bet nemanau, kad guaras bus kuo blogesnis drinks_cheers.gif na, gal kuri ir tures pastebejimu, kalbu, aisku, tik nuo saves
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 28, 23:11)
tai gal irgi individualu biggrin.gif
siaip gi koks ten bus skirtumas tarp ju, nesu skaiciusi kazkokiu esminiu pastebejimu. ksantanas man arciau sirdies, ji ir perku siaip. bet nemanau, kad guaras bus kuo blogesnis drinks_cheers.gif na, gal kuri ir tures pastebejimu, kalbu, aisku, tik nuo saves


Pati esu bandžiusi tik ksantaną smile.gif Kiek pamenu, Satura lygino, tai guaras lyg lengviau ir greičiau išsimaišo smile.gif O šiaip pastebėjau, kad gatavuose produktuose dažnai ir vienas, ir kitas į sudėtį įeina.
Atsakyti
Ačiū merginos už atsakymus 4u.gif Gal dar pati Monika pakomentuos. Man lyg pasiskaičius susidarė įspūdis, kad su ksantanu gelis ilgiau turėtų laikytis g.gif , nes prie guaro milt. parašyta "sunaudoti gelius per keletą dienų". Gal ir neteisingą pasidariau išvadą, bet užsisakiau ksantaną. Žiūrėsim kas man gausis.Dar nesu nieko pati pasigaminus blush2.gif , dar tik ekologiško kelio pradžioje esu - aliejai pakeitė sintetiką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 29, 14:25)
Ačiū merginos už atsakymus 4u.gif Gal dar pati Monika pakomentuos. Man lyg pasiskaičius susidarė įspūdis, kad su ksantanu gelis ilgiau turėtų laikytis g.gif , nes prie guaro milt. parašyta "sunaudoti gelius per keletą dienų". Gal ir neteisingą pasidariau išvadą, bet užsisakiau ksantaną. Žiūrėsim kas man gausis.Dar nesu nieko pati pasigaminus blush2.gif , dar tik ekologiško kelio pradžioje esu - aliejai pakeitė sintetiką ax.gif


Tai jei nedėti jokių konservantų, tai ir su ksantanu reikia greitai sunaudoti. Nemanau, kad jis čia kažkaip pratęsia tą terminą... Ar klystu? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 29 liepos 2010 - 14:04
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 29, 15:04)
Tai jei nedėti jokių konservantų, tai ir su ksantanu reikia greitai sunaudoti. Nemanau, kad jis čia kažkaip pratęsia tą terminą... Ar klystu? smile.gif

Kalbejau anksciau su Monica, pora sav. sake gelis su ksantanu gali isstoveti be 'konservu' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 29, 16:14)
Kalbejau anksciau su Monica, pora sav. sake gelis su ksantanu gali isstoveti be 'konservu' biggrin.gif

Pora savaičių būtų pats tas thumbup.gif
Atsakyti