Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Odrey @ 2010 07 26, 11:26)
O pas Monika visi aliejai nerafinuoti? Nes dabar paziurejau, kad isskirta tik egzotiski nerafinuoti aliejai. O tuomet visi kiti baziniai? Nes atsidarius kiekvieno aliejaus aprasyma, nera parasyta rafinuotas ar ne?

ekologiški sert. aliejai NEGALI būti rafinuoti. Apskritai jokiais rafinuotais aliejais neprekiaunu. Tik dėl ezotiškų tai pabrėžiu, nes jie nesertifikuoti smile.gif .

Dobiliuke, yra vanilės fitolis sezamo aliejuje-l. skaniai kvepia. Kaip minėjai, gali ir ea įlašinti, pvz ylang, jei patinka kvapas.
Papildyta:
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 22, 20:28)
O jei į tokį ( rožių ar kitokių žolelių) vandenį įdėti greipfrutų sėklų ekstrakto ar ilgiau laikytusi? Ar nusišnekėjau ?pomidorai2.gif

GSE netirpsta vandeny, bet ekok.-tirpsta. Jį būtų galima konservavimui naudoti. Bet aš irgi už dažnesnį darymą be konservantų.

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 23, 12:52)
Šitas matas tinka ir esteriui? ax.gif

Taip.
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 26, 12:09)
Taip, reikės, aš tą darau per keletą kartų perlenktą bintą smile.gif


dekui uz atsakyma, nes galvojau, kazi kuom reikes juos perkost 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 26, 12:44)
Sveikos  smile.gif

aš taip pat nusipirkau varnalėšų šaknų miltelius. Gal galite parašyti, kaip reikia gaminti ištrauką  4u.gif



gamybos receptas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 26, 13:26)
dekui uz atsakyma, nes galvojau, kazi kuom reikes juos perkost  4u.gif
Papildyta:
gamybos receptas  mirksiukas.gif

Kad čia rašoma apie Raudonųjų rožių žiedlapius.
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 26, 13:34)
Kad čia rašoma apie Raudonųjų rožių žiedlapius.

Bet budas tai bendras viskam, prisitaikyk sau
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 13:49)
Bet budas tai bendras viskam, prisitaikyk sau

Ačiū. Viskas aišku. Tiesiog aš norėjau informacijos kiek reikia naudoti varnalėšų miltelių ir kiek ml aliejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 26, 17:15)
Ačiū. Viskas aišku. Tiesiog aš norėjau informacijos kiek reikia naudoti varnalėšų miltelių ir kiek ml aliejaus  smile.gif

Aš ant 20g miltelių užpyliau 50 ml aliejaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 26, 17:15)
Ačiū. Viskas aišku. Tiesiog aš norėjau informacijos kiek reikia naudoti varnalėšų miltelių ir kiek ml aliejaus  smile.gif

Sky_diver kaip suprantu daresi, paklausk jos kiek dejo. As tai deciau is akies, bet gal ir yra kazkokios standartines normos.
O kas cia su tais varnalesu milteliais per mada uzejo g.gif , kam naudosite istraukas?

Hamameliu milteliu istraukos darymas su proporcijom aprasytas cia
Atsakyti
QUOTE(Odrey @ 2010 07 26, 15:35)
Aciu Monika, tik neuzpykit. Tiesiog turejau paklausti, kad zinot smile.gif

tai kad aš nepykstu. Matyt verta pridėti ir prie ekol. aliejų parašymą, kad nerafinuoti. Bus iškart visiems aišku. Ne jūs pirma klausėt

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 26, 17:15)
Ačiū. Viskas aišku. Tiesiog aš norėjau informacijos kiek reikia naudoti varnalėšų miltelių ir kiek ml aliejaus  smile.gif

Yra įv. nuomonių, dėl to darykit, kaip pačiai atrodo geriau.
Galiu dar pasidalinti tibetiečių būdu, taikomu gaminant gydomąsiais ištraukas: vaistažolės yra pašildomos aliejuje (neužverdant) ir atvėsinamos. Taip daroma 3-4 kartus. Tada jau aliejus tinkamas naudoti. Dėl kiekio dar reiks patikslinti, nepasakė mokytoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 26 liepos 2010 - 19:22
QUOTE(Placebo. @ 2010 07 25, 20:15)
na taip, kvapą ir turėjau omeny. O jūsų deo ir su alūnu ar be? smile.gif


Su alūnu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 07 26, 18:25)
Aš ant 20g miltelių užpyliau 50 ml aliejaus smile.gif


as dejau irgi is akies - 20 g. milteliu uzlypiau kazkur 90 ml aliejaus.

Etama, ne mada, bet butinybe smile.gif as naudosiu kaip priemone nuo plauku slinkimo.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 26, 22:21)
Etama, ne mada, bet butinybe smile.gif as naudosiu kaip priemone nuo plauku slinkimo.

Del mados turejau galvoje, kad ne viena mergina dabar darosi, sakau gal ka praleidau. Rezgiau kazkada del varnalesos minti ir as, bet taip ir neisigijau g.gif gal rudeniop. Panaudojusios palikit atsiliepimus, idomu ar verta demesio drinks_cheers.gif kokiu aliejum uzpylinejat?
Atsakyti
Ačiū visoms už atsakymus 4u.gif


QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 18:37)
O kas cia su tais varnalesu milteliais per mada uzejo g.gif , kam naudosite istraukas?

Hamameliu milteliu istraukos darymas su proporcijom aprasytas cia

Bandau gelbėtis natūraliomis priemonėmis nuo plaukų slinkimo smile.gif

QUOTE(Monica @ 2010 07 26, 20:10)
Galiu dar pasidalinti tibetiečių būdu, taikomu gaminant gydomąsiais ištraukas: vaistažolės yra pašildomos aliejuje (neužverdant) ir atvėsinamos. Taip daroma 3-4 kartus. Tada jau aliejus tinkamas naudoti. Dėl kiekio dar reiks patikslinti, nepasakė mokytoja.

Ačiū 4u.gif Pirmą kartą naudoju natūralias priemones, tai galvoju, gal yra kokios nors proporcijos, kad nesigautų per stipri, ar silpna varnalėšų ištrauka. Kai sužinosite dėl reikiamo kiekio, parašykite, tikrai labai įdomu, kaip reikia dozuoti smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 07 26, 22:25)
... kokiu aliejum uzpylinejat?

Aš pasiskaičiau atsiliepimus ir nutariau naudoti migdolų aliejų.
Atsakyti