Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 11:10)
galima ir mineralinį negazuotą, o tavo pasigamintas vandenukas ir be konservantų šaldytuve kokią savaitę, manau, tikrai išstovėtų  4u.gif


Tikrai? bigsmile.gif Viskas, gana mąstyt, padarysiu ir žiūrėsim kiek išstovės. mirksiukas.gif
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 23, 11:12)
Atradau savo plaukams tinkamą aliejuką, t.y. galiukams plaukų - sezamo aliejų.  Tik sezamų kvapas man nelabai patinka, bet galvoju gal reikia kokio skaniai kvepiančio ea įsilašinti. smile.gif

Man atvirkščiai biggrin.gif - aliejukas plaukams įspūdžio nepadarė, o man kvapas laaabai patinka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 23, 12:24)
Man atvirkščiai biggrin.gif - aliejukas plaukams įspūdžio nepadarė, o man kvapas laaabai patinka tongue.gif


Kaip keista ! g.gif Kaip viskas individualu yra, kol neišbandysi ant savęs, tol jokios rekomendacijos nepadės.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 21, 16:45)
25 lašai-1 ml.

Šitas matas tinka ir esteriui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 23, 12:12)
Atradau savo plaukams tinkamą aliejuką, t.y. galiukams plaukų - sezamo aliejų. jis man suglotnino pasipūtusius galus, bet visiškai nesuriebino. Anksčiau bandžiau su kokosais, bet visalaik gaudavosi šlapias efektas. Tik sezamų kvapas man nelabai patinka, bet galvoju gal reikia kokio skaniai kvepiančio ea įsilašinti. smile.gif

Jei gaudavosi šlapias efektas, ar negali būti, kad padauginot? rolleyes.gif
Atsakyti
merginos, kaip sekasi naudoti savos gamybos deo su farnesolu ir citrinų rūgšties esteriu tokiu oru? ar gerai apsaugo? 4u.gif

beje bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2010 07 25, 19:39)
merginos, kaip sekasi naudoti savos gamybos deo su farnesolu ir citrinų rūgšties esteriu tokiu oru? ar gerai apsaugo? 4u.gif



Aš naudoju, man visai nieko, prakaito aišku nesulaiko, bet kvapo kaip ir nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 07 25, 19:01)
Aš naudoju, man visai nieko, prakaito aišku nesulaiko, bet kvapo kaip ir nebūna  smile.gif


na taip, kvapą ir turėjau omeny. O jūsų deo ir su alūnu ar be? smile.gif
Atsakyti
O pas Monika visi aliejai nerafinuoti? Nes dabar paziurejau, kad isskirta tik egzotiski nerafinuoti aliejai. O tuomet visi kiti baziniai? Nes atsidarius kiekvieno aliejaus aprasyma, nera parasyta rafinuotas ar ne?
Atsakyti
Vakar varnalesu miltelius uzpyliau jojobos aliejumi ir darysiu istrauka. Tik man klausimas toks kilo - ar reikes tuos miltelius nukosti, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 26, 11:49)
Vakar varnalesu miltelius uzpyliau jojobos aliejumi ir darysiu istrauka. Tik man klausimas toks kilo - ar reikes tuos miltelius nukosti, ar ne?  g.gif

Reikes!
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 07 26, 11:49)
Vakar varnalesu miltelius uzpyliau jojobos aliejumi ir darysiu istrauka. Tik man klausimas toks kilo - ar reikes tuos miltelius nukosti, ar ne?  g.gif

Taip, reikės, aš tą darau per keletą kartų perlenktą bintą smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

aš taip pat nusipirkau varnalėšų šaknų miltelius. Gal galite parašyti, kaip reikia gaminti ištrauką 4u.gif
Atsakyti