Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Etama @ 2010 07 21, 20:10)
Tai man tiks ir pienelio konstistencija, turejau galvoje kiek daugiausiai gali buti vandens, kad tik susijungtu su aliejumi 4u.gif

O emulsinio vasko (proc.) tokiam kiekiui vandens (70 proc.) reikia imti tiek pat kiek ir kremui 60proc. : 40proc.? Ir vandenine faze reikia tirstinti pries tai ar nebutina?
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 21, 16:39)
distiliuosi?  rolleyes.gif


Nežinau ar taip mandrai tas veiksmas vadinasi, o gal aš netiksliai pavadinau hidrolatu vietoj gėlių vanduo, bet po parduodamais rožių žiedlapiais aromanatural'e radau ir tokį pasufleravimą kaip juos naudoti:

Rožių vandens paruošimas. Kad vandeninė rožių ištrauka ilgiau negestų, ją reiktų ruošti ne kaip paprastą arbatą (užplikant ar paverdant), o kitaip.

1 būdas. Sterelizavimas vandens vonelėje. Į puodą su vandeniu įdėti kitą indą su rožių žiedlapiais, užpiltais šaltu vandeniu, ir užvirus vandeniui išoriniame puode, kaitinti 15-30 min. Palaikyti kol atvės ir naudoti.
2 būdas. Ruošimas garų puode. Įpilti į puodą vandens, ant grotelių supilti žiedlapius. Vandeniui užvirus, išjungti viryklę ir palikti atvėsti.
Geriausia rožių vandenį laikyti šaldytuve. Jis išlieka tinkamas vartoti apie 10 d. Galima su juo ruošti arbatą, naudoti kaip veido toniką, pilti į vonią ir pan.

Tai va ir iškilo klausimas kokiu žiedlapių ir vandens kiekiu tai reiktų daryt. Gal pati Monica galėtų pasakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2010 07 22, 00:04)
Tai va ir iškilo klausimas kokiu žiedlapių ir vandens kiekiu tai reiktų daryt. Gal pati Monica galėtų pasakyt 4u.gif


Aš jau buvau klausus 4u.gif Maždaug arbatinis šaukštelis į 100 ml.
Atsakyti
Gal yra naudojančių ir pastebėjusių Pepha®-tight stangrinamąjį poveikį po ilgesnio naudojimo? Konkrečiai domintų dekolte/krūtinės sritis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 22, 07:51)
Aš jau buvau klausus  4u.gif Maždaug arbatinis šaukštelis į 100 ml.


Tokio paprasto, trumpo ir aiškaus atsakymo ir laukiau 4u.gif Labai AČIŪ aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2010 07 22, 12:11)
Tokio paprasto, trumpo ir aiškaus atsakymo ir laukiau 4u.gif Labai AČIŪ aciuks.gif

galite dėti ir daugiau, gausis stipresnė koncentracija ir galėsite jį skiesti.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 22, 13:12)
galite dėti ir daugiau, gausis stipresnė koncentracija ir galėsite jį skiesti.


Bet skaičiau, kad jų neilgai galima laikyt, tai gal geriau mažiau ir neskiedžiant? Ar didesnės koncentracijos gali būt ilgiau laikomas?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2010 07 22, 14:31)
Bet skaičiau, kad jų neilgai galima laikyt, tai gal geriau mažiau ir neskiedžiant? Ar didesnės koncentracijos gali būt ilgiau laikomas?


O jei į tokį ( rožių ar kitokių žolelių) vandenį įdėti greipfrutų sėklų ekstrakto ar ilgiau laikytusi? Ar nusišnekėjau ?pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2010 07 22, 19:28)
O jei į tokį ( rožių ar kitokių žolelių) vandenį įdėti greipfrutų sėklų ekstrakto ar ilgiau laikytusi? Ar nusišnekėjau ?pomidorai2.gif


įdomi versija g.gif Čia į tą naminį vandenuką? O ne paprasčiau būtų gamintis po mažiau ir dažniau? 4u.gif

GSE nėra odai būtinas priedas kosmetikos priemonėse, jis pačias priemones konservuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 23, 08:37)
O ne paprasčiau būtų gamintis po mažiau ir dažniau?  4u.gif

GSE nėra odai būtinas priedas kosmetikos priemonėse, jis pačias priemones konservuoja smile.gif

Vis rezgu mintį pačiai pasigaminti kažką odos drėkinimui vietoj hidrolato, nes man jis labai greit baigiasi. unsure.gif Tai norisi ir sutaupyti, bet ir veidelio nenuskriausti blush2.gif tai va ir galvoju gal su GSE toks vandenukas laikytųsi bent 3-4 dienas, nes kasdien gamintis tai nee schmoll.gif Aišku pats paprasčiausias būdas tai turbūt mineralinio prisipylei ir naudok kiek nori laiko, bet naudos kaži kokios turbūt nebūtų g.gif g.gif
Atsakyti
galima ir mineralinį negazuotą, o tavo pasigamintas vandenukas ir be konservantų šaldytuve kokią savaitę, manau, tikrai išstovėtų 4u.gif
Atsakyti
Atradau savo plaukams tinkamą aliejuką, t.y. galiukams plaukų - sezamo aliejų. jis man suglotnino pasipūtusius galus, bet visiškai nesuriebino. Anksčiau bandžiau su kokosais, bet visalaik gaudavosi šlapias efektas. Tik sezamų kvapas man nelabai patinka, bet galvoju gal reikia kokio skaniai kvepiančio ea įsilašinti. smile.gif
Atsakyti