Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Satura @ 2010 07 19, 16:38)
tada nežinau, koks būtų nenuplaunamas kremas, toks pats, kaip sintetiniai "aliejai"  unsure.gif

kad lyg kalbejo merginos kazkada kalbejo, kad tokio atitikmens ir nera atradusios verysad.gif nu nebent kazka maisau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 19, 16:28)
Man atrodo jos ten dare kondicionierius nuplaunamus  4u.gif

Man irgi taip atrodo, mes su ernesin (jei neklystu) blush2.gif rezgem mintis, kaip pasigaminti nenuplaunama krema plauku galiukams. Ji bande, bet gavosi per riebus, tinkamas naudoti kaip kauke. As dar neisbandziau savo kailiu recepto, bet siaip gi galima eksperimentuoti kaip nori smile.gif nereikia padauginti riebinanciu ingredientu tik. Jei nori, Kamėja_Mėja, pamegink pasigaminti pagal si recepta (tolimesnes diskusijas gal reiktu kelti i kita tema, kosmet.priem.gaminames pacios ar natural.kosm.gamintojai)

Vienam forume labai isgyre, kad padeda nuo skilinejanciu galiuku. Kad vaskas neduoda isgaruoti dregmei ir apdengia plauka plevele, i aliejai drekina.receptas toks:
kokosu aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
taukmedzio aliejus - 1.5 arbatinio sauksto
alyvogiu aliejus - 10 ml
migdolu aliejus - 10 ml
biciu vaskas - 1 arbatinis saukstas
Ylang ylang - 14 lasiuku

Daroma vandens pirtis, visi aliejai sumaisomi, isskyrius ylang-ylang, jis ilasinamas veliau, kai mase atves truputi


Kiek galiu is savo puses pasakyti-manau pirma reiktu paziureti ar tinka plaukams atskiri ingredientai, pvz. man nepatinka alyvuogiu al., o su biciu vasku maisiausi krema (stai jis , parasytos ir sudedamosios dalys, kiekiai), tai tikrai gavosi riebokas, reiktu deti mazesne aliejine dali manau. Taip pat taukmedis labai apriebina, taip kad eksperimentu keliu nebent rasi tinkamiausia sau varianta. Jei plaukai stori, gal netaip baisu padauginti, bet mano pvz. yra ploni plaukai, tai labai greit pasijaucia apriebinimas.

Merginos, kokia maksimali vandenine dalis kremuose gali buti? 80-90% ne per daug? Atminty kazkas apie 60-70% islike
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 19 liepos 2010 - 15:52
Merginos, o ar jus pasildot hidrolata (ar distiliuota vandeni) pries dedant aluna? As buvau anksciau pasidarius be aluno, veliau gavau aluno ir iberiau i ta pati savos gamybos deo, bet neistirpsta niekaip alunas g.gif
Siandien laiko turiu, siek tiek noro blush2.gif tai galvoju persidaryt naujai deo, gal pasildyt hidrolata kad geriau tirptu alunas g.gif
Atsakyti
niekad nešildau. Gal padauginai alūno įdėti? g.gif
Atsakyti
Kiek lašų tilps farnesolo į 0,27 ml? Neturiu su kuo tokį mažą kiekį atmatuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 21 liepos 2010 - 12:11
QUOTE(kice @ 2010 07 18, 16:42)
Kremams pakvepinti issirinkau avieciu aromatini ekstrakta, ylang ylang es.. Kas dar turi malonu kvapa, galinti permusti pvz arbatmedi ? smile.gif Gal kas is citrusu? smile.gif
  Butent is Aroma Natural..

praktiškai dėl jūsų užsakiau kvapų "nuėmėją", greitu laiku pasirodys smile.gif .
O šiaip tai reiktų galvoti ne apie permušimą, bet derinimą. Sumaišius kelis ea gaunasi visai kitoks kvapas. Galit pvz. su levanda pabandyti. o šiaip galima keisti jį manuka, ar kitu panašaus poveikio ea.


Maksimali vandenine dalis kremuose gali buti apie 65-70 pr., jei daugiau-bus pienelis

QUOTE(rutuk @ 2010 07 21, 12:24)
Merginos, o ar jus pasildot hidrolata (ar distiliuota vandeni) pries dedant aluna?

Aš visad pašildau, kad geraiu ištirptų

QUOTE(myself @ 2010 07 21, 13:07)
Kiek lašų tilps farnesolo į 0,27 ml? Neturiu su kuo tokį mažą kiekį atmatuoti  rolleyes.gif

25 lašai-1 ml.
Atsakyti
Sveikos natūralios, kvepiančios, gerai nusiteikusios smile.gif

Noriu paklausti kiek g. džiovintų gėlių žiedų reikia imti ir kokiam vandnes kiekiui darant hidrolatą? Sakykim rožių žiedlapių ir/ar levandų? AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 21, 15:45)
Aš visad pašildau, kad geraiu ištirptų
25 lašai-1 ml.

Dekui, specialiai emiau nerolio ir roziu vandens deo darymui bigsmile.gif
O kaip sekesi uzsakineti?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 21, 16:45)
25 lašai-1 ml.


Ačiū, tai čia bet kokių lašų į 1 ml tiek telpa?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2010 07 21, 15:47)
Noriu paklausti kiek g. džiovintų gėlių žiedų reikia imti ir kokiam vandnes kiekiui darant hidrolatą? Sakykim rožių žiedlapių ir/ar levandų? AČIŪ 4u.gif


distiliuosi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 07 21, 17:19)
Ačiū, tai čia bet kokių lašų į 1 ml tiek telpa?

EA kažkaip dar skirstomi į skystesnius ir tirštesnius, tai čia skystesnių, tirštesnių - 20, bet kaip juos atskirti neklausk - nežinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 07 21, 16:45)
Maksimali vandenine dalis kremuose gali buti apie 65-70 pr., jei daugiau-bus pienelis

Tai man tiks ir pienelio konstistencija, turejau galvoje kiek daugiausiai gali buti vandens, kad tik susijungtu su aliejumi 4u.gif
Atsakyti