Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Va, pasidariau geliuka wub.gif mamai dejau dar kameliju aliejaus, draugei tamanu lasiuka, sau nieko smile.gif ir visus pakvepinau avieciu ekstraktu... nu pasaka smile.gif pirmas geliukas ir toks vykes! jau isbandziau wub.gif Aciu, Monica blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 15, 21:37)
Va, pasidariau geliuka wub.gif  mamai dejau dar kameliju aliejaus, draugei tamanu lasiuka, sau nieko smile.gif ir visus pakvepinau avieciu ekstraktu... nu pasaka smile.gif pirmas geliukas ir toks vykes! jau isbandziau  wub.gif Aciu, Monica blush2.gif


O geliukas gavosi skaidrus? Toks kaip pirktiniai būna? Klausiu, nes man gavosi balzganas ir dar šiek tiek pasidažęs taškiukais-lašiukais nuo avokadų aliejaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 07 16, 08:27)
O geliukas gavosi skaidrus? Toks kaip pirktiniai būna? Klausiu, nes man gavosi balzganas ir dar šiek tiek pasidažęs taškiukais-lašiukais nuo avokadų aliejaus g.gif

na mano tai visiskai skaidrus smile.gif
bet draugei dejau lasiuka tamanu, tai tokia svelnia zalsva spalvyte igavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 07 16, 10:23)
na mano tai visiskai skaidrus smile.gif
bet draugei dejau lasiuka tamanu, tai tokia svelnia zalsva spalvyte igavo smile.gif


Įdomu, tai ką ne taip padariau? g.gif O spalva vientisa? Nes maniau, kad aliejus su skysčiu nesijungia, todėl man matosi mikrolašiukai.
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 07 16, 09:34)
Įdomu, tai ką ne taip padariau?  g.gif O spalva vientisa? Nes maniau, kad aliejus su skysčiu nesijungia, todėl man matosi mikrolašiukai.


krepsyte, jei skysti tirstinai ksantanu ir idejai aliejaus, tai mikrolasiukai naturalu, kad yra mirksiukas.gif del tos priezasties, kuria ir parasei. Dolphin gal aliejaus dejo labai nedideli kieki, tai aliejus geriau pasiskirste ir nesimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 16 liepos 2010 - 08:41
QUOTE(agnuta @ 2010 07 16, 09:40)
krepsyte, jei skysti tirstinai ksantanu ir idejai aliejaus, tai mikrolasiukai naturalu, kad yra mirksiukas.gif del tos priezasties, kuria ir parasei. Dolphin gal aliejaus dejo labai nedideli kieki, tai aliejus geriau pasiskirste ir nesimato.

aliejaus tikrai dejau labai mazai smile.gif
Atsakyti
Kremams pakvepinti issirinkau avieciu aromatini ekstrakta, ylang ylang es.. Kas dar turi malonu kvapa, galinti permusti pvz arbatmedi ? smile.gif Gal kas is citrusu? smile.gif
Butent is Aroma Natural..
Atsakyti
Merginos, ar į hidrolatą galima įlašinti hialurono r.? Kodėl man atrodo, kad kažkas minėjo, jog taip darė - tai noriu pasitikslinti smile.gif ir jei galima, kažin nebūtų perdaug hialuronas + pepha į hidrolatą vieną? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

susidomėjau natūralia kosmetika. Norėčiau atgaivinti plaukus, prarado blizgesį, atrodo tokie matiniai. Labai sudomino kremo (kuris atstotų pirktinį sintetinio aliejuko funkciją plaukų galams) gamyba, bet aš niekur nerandu temoje, kaip jį pasigaminti. Gal galite man pagelbėti ir pasidalinti informaciją, kaip jį pasigaminti. Būčiau labai dėkinga 4u.gif


QUOTE(Dolphin @ 2010 07 15, 20:37)
Va, pasidariau geliuka wub.gif  mamai dejau dar kameliju aliejaus, draugei tamanu lasiuka, sau nieko smile.gif ir visus pakvepinau avieciu ekstraktu... nu pasaka smile.gif pirmas geliukas ir toks vykes! jau isbandziau  wub.gif

O kam skirtas šis gelis?
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2010 07 19, 11:49)
ir jei galima, kažin nebūtų perdaug hialuronas + pepha į hidrolatą vieną?  4u.gif


galima, o dėl pepha sakyčiau, reikia atkreipti dėmesį, koks tas hidrolatas. Jei iš sausinančių, sutraukiančių, tai nedėčiau, o jei iš drėkinančių - rizikuočiau labai nedaug smile.gif

QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 19, 15:09)
Labai sudomino kremo (kuris atstotų pirktinį sintetinio aliejuko funkciją plaukų galams) gamyba, bet aš niekur nerandu temoje, kaip jį pasigaminti.


ar ne Natūralios kosmetikos gamintojų temoje panašų kremą rašė Daddygirl ir Rkatytė? Bus arba šioje, arba praeitoje temoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2010 07 19, 16:09)
O kam skirtas šis gelis?

Jis skirtas veidui, vietoj kremo smile.gif kremai daromi su aliejine baze (tai yra dedasi vanduo ir aliejus), o man reikejo, kad alieju nebutu smile.gif tai dariau alternatyva. plius, aloe geliukas yra lengvesnis:)
QUOTE(Satura @ 2010 07 19, 16:13)

ar ne Natūralios kosmetikos gamintojų temoje panašų kremą rašė Daddygirl ir Rkatytė? Bus arba šioje, arba praeitoje temoje smile.gif

Man atrodo jos ten dare kondicionierius nuplaunamus 4u.gif
Atsakyti
tada nežinau, koks būtų nenuplaunamas kremas, toks pats, kaip sintetiniai "aliejai" unsure.gif
Atsakyti