Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Na pagaliau ir as turiu plaukeliu naikinimo stebukla-papina, bet va galvoju, ar jis tirpus. Galvoju kremuka po skutimosi pasidaryti ir kokioj fazej ji deti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 09, 11:35)
Jeigu į saują įsipilu šampūno, tai kiek lašinti jūrų šilko? Gal kokį lašiuką?

Aš šilko(tik ne jūrų biggrin.gif ) lašinu lašiuką, tai jei per tris kartus išsimuilinu visą galvą tai trys lašiukai gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 08, 15:57)
Kazin, Aromoj yra buteliuku  kremui ar losjonui su dozatoriumi?

jei tiktų nemaža talpa (nepamenu, gal 200 ml plast. buteliukas), tai galėtų atsirasti rolleyes.gif Labai prašyčiau komentarų ax.gif mažos talpos, deja l. brangūs cool.gif . Beje, pagal jūsų pastabas supratau, kad visgi reikia termometrų, ir juos ryt e-shope išvysite

QUOTE(eglute82 @ 2010 07 09, 14:21)
Na pagaliau ir as turiu plaukeliu naikinimo stebukla-papina, bet va galvoju, ar jis tirpus. Galvoju kremuka po skutimosi pasidaryti ir kokioj fazej ji deti ax.gif

tirpsta skystyje, gelyje, kreme. Aš maišau jau į pagamintą kremą ar pienelį, ištirpsta.Taip kad gaminant nėra reikalo dėti. Aliejuje netirpsta. Po skutimo pažastų plaukams deja jokio efekto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monica: 09 liepos 2010 - 18:42
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 09, 11:35)
Jeigu į saują įsipilu šampūno, tai kiek lašinti jūrų šilko? Gal kokį lašiuką?


Aš ne į šampūną, o į koncicionierių lašinu tokius dalykus, nes palaikau ilgiau. 3 lašus kokius kartui smile.gif
Atsakyti
Monica sakyk 1 ml farnesolo kiek lasiuku ieina 20 ar 25?
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 07 09, 20:30)
Monica sakyk 1 ml farnesolo kiek lasiuku ieina 20 ar 25?

apie 20.
Atsakyti
na 200 ml labai didelis.. 50ml butu geras smile.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti ar labai netikęs sumanymas daryti medetkų fitolį su rafinuotu aliejumi, pvz. vyniuogių kauliukų? Juk fitolio esmė - ištrauktos gerosios augalo medžiagos, na ir plius aliejaus savybės. Suprantu, kad rafinacijos metu aliejus netenka dalies savo gerųjų savybių, bet kažkas vis tiek lieka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2010 07 12, 13:39)
Juk fitolio esmė - ištrauktos gerosios augalo medžiagos, na ir plius aliejaus savybės.


pirmiausiai klausimas - kuo čia dėta Aroma Natural tema, kai AN jokie rafinuoti aliejai neparduodami? g.gif

rafinavimo metu lieka riebalas, kurį gali pagerinti medetkomis - tai ne tas pats, kada aliejų pasirenki gerą, tinkantį, su visu gėriu, kurį jis turi + medetkos, ir kai rafinuotą bandai padaryti kažkiek naudojamu medetkų pagalba wink.gif Na nebent tavo tikslas riebalą užtepti ant odos, tai tada gal smile.gif

šiaip tai tokiose ištraukose niekada merkiamas augalas nepakeičia visko baziniame aliejuje, jis papildo ir sustiprina aliejaus savybes, priduoda naujų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 12 liepos 2010 - 14:00
Manau, naudoti rafinuotą aliejų ištraukoms prasminga nebent kai norisi gryno augalo kvapo, pavyzdžiui, vanilės. Nors ir tada galima naudoti jojobą. Dar rafinuoti aliejai turi pranašumą, nes ilgiau stovi ir pigiau kainuoja. Apskritai nerafinuoti aliejai yra naudingiau tik ne visi vienodai tinkami, nes kai kurie greičiau genda arba turi per intensyvų savo kvapą.
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 15:59)
pirmiausiai klausimas - kuo čia dėta Aroma Natural tema, kai AN jokie rafinuoti aliejai neparduodami?  g.gif


Ups, atsiprašau, kad ne į temą (iš pradžių galvojau klausti Monicos, bet persigalvojau ir likau temoje, todėl taip išėjo blush2.gif )

O šiaip ačiū visoms už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
krepsyte, patikėk, kaip žmonės klaidžioja - garantuotai atsiras tokių, kurie viena akim paskaitys tavo klausimą ir siųs AN užklausimus dėl rafinuoto aliejaus doh.gif biggrin.gif Man pačiai parašė viena tokia nelabai susigaudanti, paklausė, kur AmXXXX chemijos galima nusipirkti, kas Vilniuje platina, kai aš prieš tą firmą gal pusę temos aršiai kovojau biggrin.gif
Atsakyti