Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Sveikos, norėjau paklausti dėl titano dioksido. Aš jį įmaišiau į aliejų mišinį. Išsukau gerai, tačiau po kiek laiko man jis nusėda indelio apačioje. Ar taip ir turi būti ?
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 07, 11:20)
Pagaliau priėjau prie dezodoranto gamybos.
Dėsiu alūną, farnesolą ir citrinų esterį.

Galiu panaudoti paprastą vandenį iš čiaupo ar reik kokio geresnio?

Man atrodo, kad reikia distiliuto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 07 07, 11:20)
Galiu panaudoti paprastą vandenį iš čiaupo ar reik kokio geresnio?

Nusipirk rasos negazuota mineralini, nieko gi ten nekainuoja smile.gif
Atsakyti
niekas nebande Lotoso lapu milteliu? http://www.aromanatu...o-nucifera.html
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 07, 13:08)
Sveikos, norėjau paklausti dėl titano dioksido. Aš jį įmaišiau į aliejų mišinį. Išsukau gerai, tačiau po kiek laiko man jis nusėda indelio apačioje. Ar taip ir turi būti ?

Reikia su juo gaminti kremą. Deja netinka tiesiog įmaišyti į aliejų. Ne veltui nėra apsauginių aliejų.
ZnO analogiškai.
Atsakyti
Kazin, Aromoj yra buteliuku kremui ar losjonui su dozatoriumi? Kad butu panasus principas:
user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2010 07 08, 14:57)
Kazin, Aromoj yra buteliuku  kremui ar losjonui su dozatoriumi? Kad butu panasus principas:
smile.gif


Tas pats ir mane domina ax.gif Nesugalvoju kur juos susipilti, kad butu patogu naudoti g.gif Su dozatoriumi man atrodo steriliau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 08 liepos 2010 - 15:00
Gal galėtų kas pakonsultuoti dėl jūrų šilko? Aš kažkodėl sugalvojau, kad sumaišysiu jį su vandeniu purškiamame buteliukyje ir purškaliosiu plaukus. Pradžioje buvo viskas gerai - plaukai ir švelnūs buvo, ir labai blizgėjo (tą net MB pastebėjo). Tačiau, matyt per tas karštas dienas, prarūgo, t. y. prasmirdo žiauriai g.gif Tai dabar galvoju, gal šaldytuve reikėjo jį laikyti. Kažin, jeigu aš jo įpilčiau į ekologišką šampūną, ar neatsitiktų tas pats?
Atsakyti
aš šilką patį laikau šaldytuve ir lašinuosi tam kartui, kai reikia. Gal geriau į šampūną jo nepilk - pilk ten, kur tikrai galėsi šaltai laikyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 09 liepos 2010 - 08:41
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 09, 09:01)
Gal galėtų kas pakonsultuoti dėl jūrų šilko? Aš kažkodėl sugalvojau, kad sumaišysiu jį su vandeniu purškiamame buteliukyje ir purškaliosiu plaukus. Pradžioje buvo viskas gerai - plaukai ir švelnūs buvo, ir labai blizgėjo (tą net MB pastebėjo). Tačiau, matyt per tas karštas dienas, prarūgo, t. y. prasmirdo žiauriai g.gif Tai dabar galvoju, gal šaldytuve reikėjo jį laikyti. Kažin, jeigu aš jo įpilčiau į ekologišką šampūną, ar neatsitiktų tas pats?


Aš į šampūnus ar kondicionierius viską pilu tam kartui tik smile.gif Aišku, šiek tiek daugiau laiko užima...
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 09, 09:08)
Aš į šampūnus ar kondicionierius viską pilu tam kartui tik smile.gif Aišku, šiek tiek daugiau laiko užima...


Aš irgi drinks_cheers.gif ir nors laiko užima daugiau, bet niekas niekada nėra surūgę, be to yra galimybė dažniau keisti priedus pagal poreikius ir norus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 09, 10:08)
Aš į šampūnus ar kondicionierius viską pilu tam kartui tik smile.gif Aišku, šiek tiek daugiau laiko užima...


Jeigu į saują įsipilu šampūno, tai kiek lašinti jūrų šilko? Gal kokį lašiuką?
Atsakyti