Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(myself @ 2010 06 24, 13:46)
Noriu pasidaryti lūpų balzamą, bet nežinau, kiek ir ko dėti. Lūpos nuolat sausos, tad reikia, kad būtų gerai drėkinantis.

Turiu aliejus: jojoba, avokadų, erškėtuogių, makadamijų, kokoso, vynuogių kauliukų, lazdyno riešutų.
Sviestai: sviestmedis, kakavos.
Fitoliai: vanilės, medetkų.

Žinoma, ir bičių vaško turiu.
Visi aliejai tam tinkami, tiesiog laikykis principo 1dalis vaško ir 4dalys aliejų, tik aliejų dėk pusę skystų ir pusę kietų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 24, 18:48)
Koks aliejus tinkamiausias mišriai odai? blush2.gif


Visoms skirtingai. Cia reikia kelis aliejus isbandyti ir surasti sau labiausiai tinkama wink.gif Bent jau man vasaros metu lazdyno riesutu, jojobos ar tamanu nelabai tinkami. Bet vat kelinta diena naudoju argano alieju ir esu labai patenkinta thumbup.gif Dar eilej laukia ersketroziu aliejus.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 25, 18:00)
Parašyk kaip gavosi, ką dėjai ax.gif


Dėjau bičių vaško, kakavos sviesto, svietmedžio sviesto, kokosų aliejaus, vanilės fitolio, medetkų fitolio, jojobos aliejaus, ylang EA. Dar tik kartą tepiausi, bet visai nieko.
Atsakyti
Dėl vaisinių miltukų. Kai kurie tikrai nesušoksta į gumuliukus (pvz granatų maišelis ilgai guli). O jei susigumuliuoja, tai vis tiek puikiai ištirpsta skystyje ir galima naudoti kaukėse, ką ir siūlau irpati darau. Taip kad tikrai nereikia mesti, valgyti ar pan., jie nėra sugedę. Dovish, į hidrolatą jų pridėti nebuvo gera mintis. Natūtralu, kad traukia. Tas patas būtų, jei iš vienų milt. daryti kaukę be jokių riebalinių mežiagų. Pasidarykit dabar su šitu skysčiu kaukę.
Atsakyti
Sveikos merginos,
turiu klausimeliu, bet cia gal labiau atsakys Monica. Kiek zinau nuo pigmentiniu demiu tinka salieru ir petrazoliu ae. ar juos naudoti kartu ar galima pavieniui ir su kokiais ae geriau derinti? Kaip minejote kremu gaminimui naudojate vaistazoliu nuovirus, butu idomu suzinoti kokius ir ar su jais paruosti kremiai greitai negenda?
Isanksto dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Ateinu pagirti mangų sviesto bigsmile.gif , gaminau lūpų balzamą ir kūno sviestą su juo, labai patiko paįvairinti gaminius, lūpų balzamas gavosi puikiai drėkinatis ( dar dėta sviestmedžio, avokadų, makadamijų al.,bičių ir šiek tiek jazminaičių vaško).
Atsakyti
O aš vėl atėjau pasiguosti verysad.gif
1. Visų pirma - nesiseka su kremų gamyba... Nežinau, gal nepakankamai pakaitinu, ar per mažai emulsinio dedu, bet iš pirm karto nesigauna niekaip g.gif vakar dariau kūno kremą, tai maišau maišau, žiūriu, kad jau aliejus atsiskiria, tai stūmiau į šalį tą kremą susinervinus, o už pusvalandžio pamaišius, viskas išsimaišė ir neatsiskyręs aliejus išliko iki pat ryto, bet va yra pilna jame tokių kaip oro mažų mažų oro ar aliejaus burbuliukų. Ar jums iškart gaunasi vientisas kremas? unsure.gif Beje, į 60 ml kremo dėjau 5 ml emulsinio va6ko ir net nenubrauktą šaukštelį kaip Monika rekomendavo.

2. Skaitau skaitau, kad jums nuo aliejų spuogai kyla, o aš grynų aliejų nenaudojų, bet prieš 4 dienas prikilo daug spuogų, bet nepūlingų, o tokių skausmingų kaip alerginių. Prieš tai savaitę naudojau kremą savos gamybos, tai oda negalėjau atsidžiaugt, seniai tokią glotnią ir švytinčią beturėjau, o dabar siaubas sad.gif gal čia ne kremas, labai tikiuos... Bet va galvoju gal čia toks purškaliukas, porą dienų prieš išbėrimą sumąsčiau į mineralinį ištirpinti mango miltelių ir juo purkštis veidą prieš kremą. Gal spėjo parūgt ir odai nepatiko g.gif Na arba dar viena priežastis - po gero baliaus ir alaus gėrimo išbėrė biggrin.gif gal kas kokių patarimų duotų? Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif

3. Beje, o kreme esantys aliejai gali veikti kaip ir vieni gryni aliejai - valyti odą ir dėl to atsirast spuogų?
4. Ir dar... Į 30 ml kremo dėjau 6 lašus kiparisų EA, gal padauginau? g.gif
5. Emulsinio vaško padauginimas kreme ką gali "prišaukti"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 28 birželio 2010 - 13:26
bryyla, praktiniu patarimu duoti negaliu, tai tik del spuogeliu pasisakysiu-man po alkoholio pavartojimo, o ypac alaus visada atsiranda spuogeliu, ant veido ir peciu dazniausiai. tai pilnai tikiu, kad ir tau bus tas pats smile.gif jei alaus daug gerei ypac, nes vistik mieles ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 28, 14:05)
O aš vėl atėjau pasiguosti  verysad.gif


Sveika, del kremo gamybos galiu parasyti is savo patirties, pirmas kremukas man ir nesigavo, kiti labai gerai gavosi. As darau taip: termometro neturiu tai taikau , kad dubeneliai aliejinei fazei ir hidrolatui butu vienodi, vandens kiekis vienodas, na zodziu viskas vienodai. Taip bandau atitaikyti vienoda temperatura biggrin.gif
Dar pastebejau, kad darant su emulsiniu vasku kremo nereikia ilgai plakti, sutirsteja ir uztenka. Ilgiau paplakus man atsiskiria abi fazes.o jei taip atsitinka dedu kremuka i puoda su vandeniu, pasildau ir isnaujo maisau. Sekmes gaminant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 28, 14:05)
O aš vėl atėjau pasiguosti  verysad.gif

Aš patarčiau įdėti daugiau emulsnio vaško, emulsinio padauginus, kremas bus šiek tiek tirštesnis, jokių kitų ,,pasėkmių'' nesu pastebėjus.

Man, jeigu viskas gerai, vientisas kremas gaunasi iš karto, tik po kurio laiko dar šiek tiek patirštėja.

Del berimo..man asmeniškai, gryni tie patys aliejai kimšo, o kreme labai tinka g.gif tad labai sunku pasakyti, alus sakyčiau galėjo paskatinti taip pat. Aš bandyčiau kremą pakeisti kitu, situacijai pagerėjus-vėl grįžti prie senojo, žiūrėti kaip oda reaguoja. Gal sualergizavo kokia kremo sudedamoji dalis, kurios ankščiau nenaudojai.. g.gif

Bet, jeigu sakai, kad naudoji savo gamybos kremą, reiškia kartą pavyko pagaminti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 06 28, 16:02)
Aš patarčiau įdėti daugiau emulsnio vaško, emulsinio padauginus, kremas bus šiek tiek tirštesnis, jokių kitų ,,pasėkmių'' nesu pastebėjus.

nekemsa poru padauginus?as kazkodel manau, kad gali nebent taip buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 28, 16:09)
nekemsa poru padauginus?as kazkodel manau, kad gali nebent taip buti g.gif

veido kremams aš dedu 5ml ne į 60ml, o į 40ml, man tokia proporcija tinka, porų nekemša. Žinoma, be reikalo nereikia to vaško dauginti, bet šiuo atveju aš dėčiau daugiau ir žiūrėčiau, ar tame buvo problema. ax.gif
Atsakyti