Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Dovish @ 2010 06 23, 13:58)
Kadangi greitai reikėjo sunaudoti ananasų miltelius (jie man kaip bebūtų keista iš visų miltukų suėjo į lipnius gumuliukus), aš juos ištirpinau hidrolate ir paskui purškiau veidą. Tempimas neišpasakytas, dabar ir pačio hidrolato negalėsiu vien tik ant veido purkšti, reikės sunaudoti į kaukes. Ar kas nors dar bandė vaisinius miltukus taip tirpdyti? Berods ernesin 4u.gif

Aš darausi pastaruoju metu pakaitomis su agurkų arba mangų mitikais tirpaliukus(maždaug 40ml trims dienoms būna), tik dar lašinu lašiuką glicerino ir lašiuką šilko(į agurkinį), ir du lašelius šilko(į mango), tai netraukia odos, bet aš ne purškiu(nes kemšasi purkštukas), o valau veidą sudrėkinusi vatos diskelį.

Mano mango miltukai irgi truputį gumuluojasi, bet aš per maišiuką juos paspaudžiu tarp pirštų ir vėl subyra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 23 birželio 2010 - 13:29
merginos, ilgiau palaikius sukietėja visi miltukai, tą reikia turėti omenyje. Aš AN mango miltelių dalį sutrupinau ir sudėjau į kaukę, o kas liko - sulaižiau vonioje už desertą biggrin.gif

palyginimui galiu pasakyti, kad procesas nepriklauso nuo to, kame laikot miltelius ir galit tam neieškoti nei savo, nei kitų kaltės wink.gif Mano spanguolių milteliai iš New Directions buvo laikomi labai gerai, su kliku užspaudžiamame plastikiniame induke, tai padarė lygiai taip pat - dabar jų vientisas gabalas. Nori - nusitrupink kiek reikia, nori - mesk lauk smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 14:31)
merginos, ilgiau palaikius sukietėja visi miltukai, tą reikia turėti omenyje. Aš AN mango miltelių dalį sutrupinau ir sudėjau į kaukę, o kas liko - sulaižiau vonioje už desertą biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Bet sulimpa tik vaisiniai (ananasų, granatų), o augaliniai - viskas ok (varnalėšų, hamamelių, rožių). Papainai visokie, fitokeratinai man irgi nesušoka smile.gif O ananasai ir granatai tai tikrai labiausiai kaip čiulpiami saldainiai tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 13:34)
Bet sulimpa tik vaisiniai (ananasų, granatų), o augaliniai - viskas ok

ananasai ir granatai tai tikrai labiausiai kaip čiulpiami saldainiai tinka  lotuliukas.gif


tikrai taip drinks_cheers.gif Arba juos dažniau naudoti reikia, arba pirkti mažesniais kiekiais, arba suvalgyti, jei sukietėjo biggrin.gif

skanūs labai rolleyes.gif
Atsakyti
apie erškėtrožių aliejų
QUOTE(pepkė @ 2010 06 23, 14:00)
Man jis labai tinka vienkartiniam odos atgaivinimui (naudojant vieną),labai patinka dėti   į kremus tiek paakiams, tiek visam veidui.
Vieno naudoti ilgesniam laikui aš prisibijau, po to kai pernai panaudojus jo ir tamanų mišinį pradėjo dygti ,,požeminiai'' spuogai (nežiūrint  šio fakto, oda atrodė paisėjusi ir pan., bet man jis tikrai neatrodo ,,lengvas'' aliejus)


ugu, tikrai smile.gif kai tik pradėjau aš, šviežiena aliejų reikaluose, pačioj pradžioj neseniai naudoti miksą iš tamanų, erškėtrožių, lazdynų, ir man ėmė dygti dideli raudoni "požeminiai" spuogai, kaip Tu sakai smile.gif
Tačiau Satura mane paprotino - tamanų reikia nedaug, labai mažomis dozėmis, 5% mišinio dozės smile.gif

žodžiu, tamanų, erškėtrožių nėra lengvi ir kasdieniai aliejai.

Nors, gal sausiaodėms ir brandžios odos savininkėms erškėtrožių ir nėr toks biesas smile.gif

Monika, ačiū už komplimentą, kad ėmiausi eksperimentinės atrankos smile.gif) niu, vistiek reikia išsiaiškinti, kurie mano aliejai draugai, visų mūsų odos su individualiais kaprizais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 23 birželio 2010 - 17:28
QUOTE(Meskala @ 2010 06 23, 17:24)
tamanų reikia nedaug, labai mažomis dozėmis,  5% mišinio dozės smile.gif


o toksai variantas tinka? mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau pasidaryti vanilės fitolio, bet kur gauti vanilės ankščių? Anksčiau jų buvo galima įsigyti AN, o dabar nebematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 24, 11:17)
Norėčiau pasidaryti vanilės fitolio, bet kur gauti vanilės ankščių? Anksčiau jų buvo galima įsigyti AN, o dabar nebematau  verysad.gif

Kaune 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasidaryti lūpų balzamą, bet nežinau, kiek ir ko dėti. Lūpos nuolat sausos, tad reikia, kad būtų gerai drėkinantis.

Turiu aliejus: jojoba, avokadų, erškėtuogių, makadamijų, kokoso, vynuogių kauliukų, lazdyno riešutų.
Sviestai: sviestmedis, kakavos.
Fitoliai: vanilės, medetkų.

Žinoma, ir bičių vaško turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 24 birželio 2010 - 12:50
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 24, 11:17)
Norėčiau pasidaryti vanilės fitolio, bet kur gauti vanilės ankščių? Anksčiau jų buvo galima įsigyti AN, o dabar nebematau  verysad.gif



yra senamiescio krautuveleje Kaune ir Megoj prieskoniu saleleje. O siaip nemazai prieskoniu parduotuviu ju turi jau;>
Atsakyti
Koks aliejus tinkamiausias mišriai odai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 25, 12:45)
Kur visos dingot? rolleyes.gif

Jonines švenčia biggrin.gif Aš manau, kad labiausiai tiktų jojoba, sviestmedis, avokado, dar makadamijų iš dalies tiktų, ir bičių vaškas smile.gif
Atsakyti