Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 09:23)
kaip tik pati imsiu lazdynų aliejaus pabandyti  ax.gif


Veida ispurskiu hidrolatu ir tada vieu lasiuku arbatmedzio EA istepu. Tai pastebejau, kad poros susitraukusios, o ir spuogu apmazejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky_diver: 23 birželio 2010 - 08:48
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 23, 08:33)
Pavyko kremukas, labai lengvas, isbandem su drauge jau  rolleyes.gif 


sveikinimai biggrin.gif Sustingo gerai? Kokia konsistencija gavosi? wink.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 23, 08:48)
Veida ispurskiu hidrolatu ir tada vieu lasiuku arbatmedzio EA istepu. Tai pastebejau, kad poros susitraukusios, o ir spuogu apmazejo.


gerai sumąstei drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 23, 10:02)
sveikinimai  biggrin.gif Sustingo gerai? Kokia konsistencija gavosi? wink.gif
gerai sumąstei  drinks_cheers.gif

nu tikriausiai gerai sustingo biggrin.gif nezinau kaip turi buti, pirmakart gaminau, bet tikrai vientisa mase, tokia lengva, gerai isigeria
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 22, 21:50)
nu siandien bandysiu gaminti krema is ersketroziu al, argano al ir citrinines verbenos hidrolato, vit E, emulsinio vasko. Nu bandysiu pirmakart gaminti, tikiuos pavyks. o per kiek laiko jums sustingsta kremukas?


As krema brandinu 3 dienas.Tada buna labai gerai.O kas del sustingimo,tai jis tuoj sustingsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 23 birželio 2010 - 09:18
grįžtu po kelių dienų vien erškėtrožių aliejaus bandymo :]
žodžiu, mišriai, kimštis mėgstančiai odai nelabai smile.gif
Nors skaistina, šviežina, nesausina nė trupučio (kaip lazdynų aliejus, kurį vis tik reikės maišyti su kokia jojoba), bet kontrolines mano odos poras inkštirais (iš vakaro pavalau nosies šnervę smile.gif) užkemša :| ir šiaip, atsirado visur keletas smulkių, kurių nebuvo.
Sunaudosiu pagal paskirtį, paakiams, kartot tikriausiai nekartosiu, jį pakeis argano ar avokadų aliejus smile.gif
Sekantis testuojamasis: jojobos/simondsijų aliejus
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 23, 10:20)
grįžtu po kelių dienų vien erškėtrožių aliejaus bandymo :]


As vakar irgi ersketroziu aliejaus parsinesiau, bet kol kas dar niekur nebandziau. Reikes isbandyti veidui, nors pas mane poros irgi ne dovanele biggrin.gif na ziuresiu, jeigu netiks, tai kaip ir Jus - sunaudosiu paakiams.
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 23, 09:20)
grįžtu po kelių dienų vien erškėtrožių aliejaus bandymo :]
Sekantis testuojamasis: jojobos/simondsijų aliejus

Šiaip tai labai gerai jūs sugalvojote. Taip visus al. patartina pratestuoti. O tai po to neaišku, kas tinka, o kas -ne smile.gif .
Ir matyt teks man pakeisti nuomonę apie eršk. aliejų. Iki šiol maniau, kad jis-vienas iš tų, kurie mažiausiai kemša poras, retai kam netinkamas cool.gif.
Atsakyti
Kadangi greitai reikėjo sunaudoti ananasų miltelius (jie man kaip bebūtų keista iš visų miltukų suėjo į lipnius gumuliukus), aš juos ištirpinau hidrolate ir paskui purškiau veidą. Tempimas neišpasakytas, dabar ir pačio hidrolato negalėsiu vien tik ant veido purkšti, reikės sunaudoti į kaukes. Ar kas nors dar bandė vaisinius miltukus taip tirpdyti? Berods ernesin 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 06 23, 13:49)
Ir matyt teks man pakeisti nuomonę apie eršk. aliejų. Iki šiol maniau, kad jis-vienas iš tų, kurie mažiausiai kemša poras, retai kam netinkamas cool.gif.

Man jis labai tinka vienkartiniam odos atgaivinimui (naudojant vieną),labai patinka dėti į kremus tiek paakiams, tiek visam veidui.
Vieno naudoti ilgesniam laikui aš prisibijau, po to kai pernai panaudojus jo ir tamanų mišinį pradėjo dygti ,,požeminiai'' spuogai (nežiūrint šio fakto, oda atrodė paisėjusi ir pan., bet man jis tikrai neatrodo ,,lengvas'' aliejus)
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2010 06 23, 13:58)
Kadangi greitai reikėjo sunaudoti ananasų miltelius (jie man kaip bebūtų keista iš visų miltukų suėjo į lipnius gumuliukus)


Pas mane jie irgi vienas gumulas, nors neįsivaizduoju, kaip ten tos drėgmės pateko... doh.gif Bet tirpinant turėų ištirpti, paskui galima kaukę daryt.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 23, 14:18)
Pas mane jie irgi vienas gumulas, nors neįsivaizduoju, kaip ten tos drėgmės pateko...  doh.gif Bet tirpinant turėų ištirpti,  paskui galima kaukę daryt.


Pas mane tas pats, sušoko ananasų miltukai į gabalą, laikiau ne drėgnai.
Atsakyti
man susoko zemuogiu milteliai, taip gaila, nes nespejau panaudoti verysad.gif
Atsakyti