Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Meskala @ 2010 06 21, 14:11)
atsiimu kaltinimus lazdynų aliejui dėl riebinimo smile.gif

kaip manot, ar bus gerai - naudoju vakarais Rasos kremą-gelį su BHA ir siera, tada kelis lašiukus aliejaus?


o kas tada riebino?

kadangi čia renkasi natūralistės, tai Rasos kremui "palaiminimo" niekas neduos smile.gif Bet jei kalbant apie kremą X ir aliejų, tai tik pati geriausiai pajausi, ko, kokiais kiekiais ir kada tau reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 06 20, 10:09)
As is pradziu laikiau ne saldytuve, tai kai kuriuose hidrolatuose atsirado drumzliu, tai dabar visus laikau saldytuve ir viskas su jais gerai irman maloniau vesu uzsipurksti ant veido, taip maloniai atgaivina  mirksiukas.gif

drumzlės ne dėl to. Man išvis sakė, kad nuosėdos-hidrolato kokybės požymis cool.gif Nors man jos neestetiškai atrodo, bet kai kuriusoe hidrolatuose visada būna.

Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 21, 08:51)
Etama, baik savęs nagrinėjimo prieš veidrodį seansus  tongue.gif Nes niekas, išskyrus tave pačią, kiekvienos poros tikrai neskaičiuoja ir nenagrinėja wink.gif

jei dėl porų užsikimšimo, tai aliejinių masažų nebandei? Su AHA tai sakyčiau atsargiai, su tokia oda rizikuočiau į kaukę kartui vos vieną lašiuką lašinti, kad nesudirgintų. Paskui jeigu matysi, kad gerai ir patinka, galėsi ir du biggrin.gif

Ai taip atrodo, is arciau tikrai matosi, tokia kaip nesvari oda, nezinau kaip bekrapstyti tas poras doh.gif verysad.gif
Bandziau, bet darau retai del tos nelemtos kuperozes, baisu labai oda uzerzinti g.gif o gal vis delto praeiti 10d. kursa, labiau kaitinant tik kakta, smakra? g.gif
lotuliukas.gif juokas suime thumbup.gif na reiks gal su drauge perpus rudeniop isigyti ir bent ta lasiuka isbandyti kur storesne oda-tarkim kakta. Bet kaip taip sunku-problemos kaip storos, i nieka nereaguojancios odos, bet priemoniu negalima imtis rimtesniu, nes vos pirstu prilietus susierzina doh.gif (cia apie zandu sriti biggrin.gif)
QUOTE(Meskala @ 2010 06 21, 15:11)
atsiimu kaltinimus lazdynų aliejui dėl riebinimo smile.gif
testuoju erškėtrožių
(daug poodinių smulkių, per visą žandikaulio sritį iki lūpų kampučių, matosi ištempus smakrą.)

Lazdynu al. pirkai AN? smile.gif
O jau ersketroziu al. tai mano favoritas thumbup.gif
Ir pas mane tas pats! Rezgu minti apie apsilankyma pas Elyte, be spaudinejimo vargu ar iseis apsieiti g.gif dar bandau tvarkytis sveikata, mityba. Gal ir tame beda
QUOTE(Satura @ 2010 06 21, 15:45)
kadangi čia renkasi natūralistės, tai Rasos kremui "palaiminimo" niekas neduos  smile.gif Bet jei kalbant apie kremą X ir aliejų

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 21, 19:37)
o gal vis delto praeiti 10d. kursa, labiau kaitinant tik kakta, smakra?


prisipažinsiu, pati nelabai mėgstu garų vonelių vien veidui (nebent sergant gydantis būtinai inhaliacijų reikia), tai prieš aliejinius masažus to irgi nepraktikuoju. Man svarbu, kad duše labiau nei šiaip kambaryje vaikštant sušiltų kūnas, veidas irgi švelniai sušyla, tada ir dedu aliejų masažui. Ir žinok nepastebėjau, kad poveikis kuo nors nusileistų veidą sąmoningai garinant virš karšto vandens wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 21, 21:19)
prisipažinsiu, pati nelabai mėgstu garų vonelių vien veidui

Esu skaicius sia minti, bet vis neisbandydavau. Manau duse ir reiks darytis thumbup.gif paprotinai 4u.gif
Atsakyti
asmeniskai as garindavau veida ne viena karta. paskui isspausdavau inkstirus - tikrai veidas svaresnis tampa, o jei dar ilasinti kokiu eteriniu alieju, tai manau isvis prasivalytu odyte. bet siaip nemegstu garinti...
Atsakyti
Eve-line, taip, niekas dėl to nesiginčija drinks_cheers.gif Tik kai oda kuperozinė ir problemos su kapiliarais, tokios odos veikti karščiu negalima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 06 21, 21:25)
drumzlės ne dėl to. Man išvis  sakė, kad nuosėdos-hidrolato kokybės požymis cool.gif Nors man jos neestetiškai atrodo, bet kai kuriusoe hidrolatuose visada būna.

Aciu, Monica, nuraminai, o kad pas tave hidrolatai tik aukstos kokybes niekada neabejojau ax.gif Bet del visa ko hidrolatus laikysiu saldytuve .
Atsakyti
nu siandien bandysiu gaminti krema is ersketroziu al, argano al ir citrinines verbenos hidrolato, vit E, emulsinio vasko. Nu bandysiu pirmakart gaminti, tikiuos pavyks. o per kiek laiko jums sustingsta kremukas?
Atsakyti
Vakar vakare isbandziau argano alieju veidui, tai rezultatas kol kas puikus bigsmile.gif is ryto jokio riebumo ant veido, oda svarut svarutele. Ir siaip pastebiu, kad oda pradejo truputi tvarkytis. Ryte veida gausiai paurskiu hidrolatu ir pasitepu arbatmedzio EA.
O val lazdyno riesutu aliejus matyt netiko. Palaikysiu ji rudeniui.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 22, 20:50)
Nu bandysiu pirmakart gaminti, tikiuos pavyks. o per kiek laiko jums sustingsta kremukas?


ar pavyko? mirksiukas.gif Kai atvėsta, tai ir sustingsta dažniausiai smile.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 23, 08:17)
Ryte veida gausiai paurskiu hidrolatu ir pasitepu arbatmedzio EA.
O val lazdyno riesutu aliejus matyt netiko. Palaikysiu ji rudeniui.


visą veidą arbatmedžiu, ar tik problemines vietas? blink.gif

kaip tik pati imsiu lazdynų aliejaus pabandyti ax.gif
Atsakyti
Pavyko kremukas, labai lengvas, isbandem su drauge jau rolleyes.gif oda svelni lieka, gerai tepasi chemine krempudra, po 2,5val oda matine vis dar. (mano oda riebi)

o var dumbliu hidrolatas ar ersketroziu aliejus nelabai matyt man tiko, nes kemsasi oda labai, bet tai niekis, svarbu ne sausa oda ir netempia kaip iki naudojimo.
Atsakyti