Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Etama @ 2010 06 19, 12:49)
Monica, kiek ml. telpa i lupu balzamo tubele? nezinau kiek produkto gamintis g.gif

6,2 ml, kiek pavyko su h20 išmatuoti. Darykit 6 g
Atsakyti
Galvoju, reikės man pabandyti Karanjos sėklų aliejų. O jis klampus? Ir kaip jį naudoti odos valymui, tiesiog kaip aliejų tepti?
Dar įdomu, norint produktą praturtinti vit. E, kiek reikia dėti spanguolių sėklų arba aviečių sėklų aliejų? Neskiesti visai ar dėti tik kažkiek proc.?

Ir dar norėjau paklaust kaip lupų balzamo indelis užsidaro, turi tą rutuliuką, ar kaip? Tiktų, pavyzdžiui, skystiems aliejiniams kvepalams? Ir ar mangų sviestą reikia šildyti, ar užtenka šaltai išsukti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evut: 19 birželio 2010 - 15:17
Prieš kelias dienas iraš gavau pirmą siuntinuką iš AN 4u.gif dėkui 4u.gif
turiu kelis klausimėlius:
1. parašyta, kad hidrolatą laikyti šaldytuve ax.gif ar tikrai ten ir laikote? g.gif
2. dar užsipirkau balto molio- rašo AN puslapyje, kad galima daryti kaukes veidui, plaukams, kūnui ax.gif bet o kaip? visiškai neišmanau g.gif gal kur kokių receptukų yra įvairesnių. Šiaip labai domina plaukų kaukės, nes rašo, kad gelbėja nuo pleiskanų, o kaip tik atsirado tų bjaurybių verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 06 19, 17:48)
Prieš kelias dienas iraš gavau pirmą siuntinuką iš AN 4u.gif dėkui 4u.gif
turiu kelis klausimėlius:
1. parašyta, kad hidrolatą laikyti šaldytuve ax.gif ar tikrai ten ir laikote? g.gif
2. dar užsipirkau balto molio- rašo AN puslapyje, kad galima daryti kaukes veidui, plaukams, kūnui ax.gif bet o kaip? visiškai neišmanau g.gif gal kur kokių receptukų yra įvairesnių. Šiaip labai domina plaukų kaukės, nes rašo, kad gelbėja nuo pleiskanų, o kaip tik atsirado tų bjaurybių verysad.gif



1. Nelaikau, nežinau, kaip kitos, bet niekam iš mano pažįstamų nesugedo laikant kambary (tik ne ant saulės, žinoma).
2. Jei plaukams, tai sumaišyti molį su vandeniu. Galima ko nors pridėti, galima ir ne. Plaukams geriau pasidaryti skystesnį tą molį, nes juos sunkiau padengt, be to, greitai uždžiūsta.
Jei veidui, tai idealiausia būtų sumaišyti vandenį su glicerinu, įdėti molio, išmaišyti, įdėti aliejaus. Galima ir nedėti glicerino, jis pridėtų drėkinimo kaukei. sako, galima nedėti aliejaus, bet aš į stipresnius, galvoju, reikėtų dėti bet kokiai odai (na, nebent labai riebi būtų). Baltas ne prie stipresnių, todėl pabandykit, kaip jums geriau. mirksiukas.gif
Aliejus ir glicerinas šiek tiek padeda kaukėms greitai neuždžiūti, bet į plaukų kaukę įdėjus liks riebios šaknys, todėl jei neperplausit šampūnu, jo geriau nedėti. O molis turi plaunančių savybių, todėl jį naudojant be aliejaus šampūnas nebūtinas.
Paskui į tas molio kaukes galima pridėti visokiausių priedų, galima ne su vandeniu, o su hidrolatu maišyti, bet galima ir paprastai. smile.gif
Nuo pleiskanų tinka arbatmedis.
Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 06 19, 17:48)
1. parašyta, kad hidrolatą laikyti šaldytuve ax.gif ar tikrai ten ir laikote? g.gif


Aš šaldytuve ir laikau - pas mane namie tikrai šilta, tai taip ramiau smile.gif Be to, man maloniau naudoti, kai jis šaltas - atgaivina veidą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 19, 18:24)
Aš šaldytuve ir laikau - pas mane namie tikrai šilta, tai taip ramiau smile.gif Be to, man maloniau naudoti, kai jis šaltas - atgaivina veidą smile.gif

Pas mane vesiau, tai esu visus buteliukus stalciuose sutalpinus-negenda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 19, 19:24)
Aš šaldytuve ir laikau - pas mane namie tikrai šilta, tai taip ramiau smile.gif Be to, man maloniau naudoti, kai jis šaltas - atgaivina veidą smile.gif

As is pradziu laikiau ne saldytuve, tai kai kuriuose hidrolatuose atsirado drumzliu, tai dabar visus laikau saldytuve ir viskas su jais gerai irman maloniau vesu uzsipurksti ant veido, taip maloniai atgaivina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2010 06 20, 11:09)
As is pradziu laikiau ne saldytuve, tai kai kuriuose hidrolatuose atsirado drumzliu

Parasei ir susimasciau-mano naujam hamameliu hidr. drumzlyciu matosi ant dugno g.gif gal nieko tokio? bet ji idejau i saldytuva katik biggrin.gif del sventos ramybes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 20 birželio 2010 - 10:24
QUOTE(Etama @ 2010 06 20, 10:23)
mano naujam hamameliu hidr. drumzlyciu matosi ant dugno g.gif


visiškai normalu ir natūralu 4u.gif Yra hidrolatų, kuriuose naujuose tiek drumzlių būna, kad ojoj ax.gif Svarbu, kad nepelija, neatsiranda nemalonaus kvapo mirksiukas.gif
Atsakyti
Apsiziurejau veidrodyje ir nelikau patenkinta g.gif oda negrazi, tokia demeta kaip ir, šlakuota, poros uzsikimse vietomis. Ar su AHA rugstimis butu imanoma susitvarkyti? Kolkas manau butu realiausias var. Vasara nenoreciau prisizaisti, tai rudeniop palikciau gydymo pradzia. Gal kurios naudojote ilgiau, pakomnetuotumet? Jautroka mano veido oda, zandai ypac ir + kuperoze doh.gif Tokia va puokste problemu ir "stabdziu" jai spresti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 20, 16:57)
Apsiziurejau veidrodyje ir nelikau patenkinta g.gif oda negrazi, tokia demeta kaip ir, šlakuota, poros uzsikimse vietomis. Ar su AHA rugstimis butu imanoma susitvarkyti?


Etama, baik savęs nagrinėjimo prieš veidrodį seansus tongue.gif Nes niekas, išskyrus tave pačią, kiekvienos poros tikrai neskaičiuoja ir nenagrinėja wink.gif

jei dėl porų užsikimšimo, tai aliejinių masažų nebandei? Su AHA tai sakyčiau atsargiai, su tokia oda rizikuočiau į kaukę kartui vos vieną lašiuką lašinti, kad nesudirgintų. Paskui jeigu matysi, kad gerai ir patinka, galėsi ir du biggrin.gif
Atsakyti
jei dėl porų užsikimšimo, tai aliejinių masažų nebandei? Su AHA tai sakyčiau atsargiai, su tokia oda rizikuočiau į kaukę kartui vos vieną lašiuką lašinti, kad nesudirgintų. Paskui jeigu matysi, kad gerai ir patinka, galėsi ir du biggrin.gif
[/quote]

atsiimu kaltinimus lazdynų aliejui dėl riebinimo smile.gif
padariau trijų dienų testą, (keli lašiukai aliejaus vakare be ea, po nuprausimo ir hidrolato) žodžiu - ryte jokio riebalavimosi po nakties kaip paprastai. Spuogai praėjo. Randai apnyko. Tik trupučiuką sausina, teks įmaišyt jojobos arba erškėtrožių. Dabar testuoju erškėtrožių, po to - jojobos ir tamanų smile.gif
Tačiau reikės dar ilgesnį testinį laikotarpį išmėgint, ar tikrai padės man nuo inkštirų (daug poodinių smulkių, per visą žandikaulio sritį iki lūpų kampučių, matosi ištempus smakrą.). Jaučiu, tų zarazų neatsikratysiu vien aliejais sad.gif
kaip manot, ar bus gerai - naudoju vakarais Rasos kremą-gelį su BHA ir siera, tada kelis lašiukus aliejaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 21 birželio 2010 - 14:12