Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(myself @ 2010 06 05, 21:21)
Ar galima papainą dėti į jau pagamintą kremą prieš patį naudojimą? Šiandien taip ir dariau, tik, manau, kad padauginau papaino, nes labai niežėjo pažastis ir bikini zoną. Po poros valandų nebeiškenčiau ir nusiploviau tas vietas. Pažastis tikriausiai nusideginau, nes paraudusios ir toliau peršti.

oho blink.gif
tai į kokį kiekį kiek papaino dėjai?
aš ir galvojau plausiu, bet praėjo ir praėjo ax.gif
epiliavai ir skutai?

Papildyta:
man papino milteliai visiškai neištirpo, matos kaip kruopelytės kreme. Bet vis vien veikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 05, 23:06)
Pirmiau reikėjo ištirpinti aloe miltelius hidrolate, o tada tirštinti...  4u.gif
Nor iš esmės turėtų ir gelyje tirpti, tik gal sunkiau... Bandykit dar maišyti, palaukti, vėl maišyti smile.gif


Kai padariau tą geliuką, tai supratau, kad pirmiau reikėjo dėti aloe, o po to tirštinti. Kitą kartą taip ir darysiu. Ačiū.

QUOTE(Vitulka @ 2010 06 05, 23:08)
oho  blink.gif
tai į kokį kiekį kiek papaino dėjai? 
aš ir galvojau plausiu, bet praėjo ir praėjo  ax.gif
epiliavai ir skutai?


Sunku pasakyti kokį kiekį dėjau, nes paėmiau į delną kremo ir ant pagaliuko galiuko paėmiau papaino ir delne sumaišiau. Dabar pažastis labai peršti, būsiu rimtai nusideginusi. O kojoms nieko, viskas gerai. Epiliavau.

Ateityje reikės atskirame induke susimaišyti, kad būtų normalios proporcijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 05 birželio 2010 - 22:14
QUOTE(myself @ 2010 06 05, 23:14)
Sunku pasakyti kokį kiekį dėjau, nes paėmiau į delną kremo ir ant pagaliuko galiuko paėmiau papaino ir delne sumaišiau. Dabar pažastis labai peršti, būsiu rimtai nusideginusi. O kojoms nieko, viskas gerai. Epiliavau.
Ateityje reikės atskirame induke susimaišyti, kad būtų normalios proporcijos.


Aš maišau tam kartui ir visad iš akies... ax.gif Ant šaukštuko galo dedu tiesiog smile.gif Šiaip graužti jei ir pagraužia, tai nebent bikini ir tai tik kelias sekundes. Gal mažai dedu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 05, 23:21)
Aš maišau tam kartui ir visad iš akies...  ax.gif Ant šaukštuko galo dedu tiesiog smile.gif Šiaip graužti jei ir pagraužia, tai nebent bikini ir tai tik kelias sekundes. Gal mažai dedu? biggrin.gif


Ir aš tik ant pagaliuko galo dėjau, bet gal pasitaikė stipresnio papaino partija. Už 10 g sumokėjau 11,20 Lt.
Atsakyti
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 06 05, 23:21)
Aš maišau tam kartui ir visad iš akies...  ax.gif Ant šaukštuko galo dedu tiesiog smile.gif Šiaip graužti jei ir pagraužia, tai nebent bikini ir tai tik kelias sekundes. Gal mažai dedu? biggrin.gif

o as dejau atrodo daug ir negrauze isvis biggrin.gif galvojau, kad per mazai...
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 23:02)
Rimtai  bigsmile.gif
Hm hm, reiks pasitarima padaryt, ar mama nori kvepet baznycia sena  biggrin.gif
(neisizeiskit, jus matau domites kvapais, o as neismanau visai apie juos 4u.gif )

zinok as turejau hidrolata, is pradziu gal keistas kvapas, paskui pripratau visai nieko, nebuvo,akd erzintu labai, o kvapas ilgai nesilaikydavo 4u.gif


pasgirsiu, pasidariau nuo prakaito dezodoranta ar kaip cia ji pavadint biggrin.gif 50ml vandens, 1saukstelis aluno, 1 nepilnas saukstelis glicerino ir ilasinau metinio eukalipto, nu poveikis blink.gif negaliu atsistebet, nenaturalus tiek neislaikydavo kaip sis, tikrai super gavosi, teko buti visa diena laukuose prie +30, negaliu sakyti suprakaitavau, bet ne stipriai, bet kvapo nebuvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 06, 00:29)
zinok as turejau hidrolata, is pradziu gal keistas kvapas, paskui pripratau visai nieko, nebuvo,akd erzintu labai, o kvapas ilgai nesilaikydavo  4u.gif
pasgirsiu, pasidariau nuo prakaito dezodoranta ar kaip cia ji pavadint  biggrin.gif  50ml vandens, 1saukstelis aluno, 1 nepilnas saukstelis glicerino ir ilasinau metinio eukalipto, nu poveikis  blink.gif  negaliu atsistebet, nenaturalus tiek neislaikydavo kaip sis, tikrai super gavosi, teko buti visa diena laukuose prie +30, negaliu sakyti suprakaitavau, bet ne stipriai, bet kvapo nebuvo  thumbup.gif

dariaus ir as nesenai blush2.gif dejau visko is akies i į0ml distiliuoto vandens smile.gif glicerino, aluno, arbatmedzio ir muskatinio salavijo ea. laiko irgi gerai.. kvapas atsiranda nebent jau tikrai stipriai padirbejus smile.gif esu patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 23:02)
Rimtai  bigsmile.gif
Hm hm, reiks pasitarima padaryt, ar mama nori kvepet baznycia sena  biggrin.gif
(neisizeiskit, jus matau domites kvapais, o as neismanau visai apie juos 4u.gif )


Ka jus, viskas tvarkoj sena baznycia - juk tai grazu blush2.gif
Tai istirkuju smilkalu kvapas, o baznycioje jie smilkomi, todel
ir igauna toki apibudinima biggrin.gif
Mama kvepes smilkalais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 06, 09:20)
Ka jus, viskas tvarkoj sena baznycia - juk tai grazu  blush2.gif
Tai istirkuju smilkalu kvapas, o baznycioje jie smilkomi, todel
ir igauna toki apibudinima  biggrin.gif
Mama kvepes smilkalais  ax.gif

prades dazniau i baznycia eiti laugh.gif poster_offtopic.gif
gal turit atradudios koki ea, tinkanti ranku kremui? rankos i sausuma.
Darysiu su levandu hidrolatu, kameliju aliejum, dar silkas, glicerinas. kazi kas dar tiktu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 06, 11:06)
prades dazniau i baznycia eiti  laugh.gif  poster_offtopic.gif
gal turit atradudios koki ea, tinkanti ranku kremui? rankos i sausuma.
Darysiu su levandu hidrolatu, kameliju aliejum, dar silkas, glicerinas. kazi kas dar tiktu? rolleyes.gif


Mano anku kremui puikiai tiko citrinu EA thumb_yello.gif tiek aromatu tiek poveikiu
Labai minksta oda pasidaro, nagai balteja
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 06, 11:19)
Mano anku kremui puikiai tiko citrinu EA  thumb_yello.gif tiek aromatu tiek poveikiu
Labai minksta oda pasidaro, nagai balteja

bet jis fototoksiskas, taip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 06, 11:33)
bet jis fototoksiskas, taip? unsure.gif

Berods taip, nes ne distiliuotas ax.gif
Atsakyti