Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

gal Monika atsakys, ar galima DHA deti jau i turima krema ar tik i savo gamybos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 06 17, 17:21)
Jei kada norėtumėt pakeist, siūlau pabandyt gryną levandų eterinį aliejų. Jis neerzina odos, bet bent man efektas yra.  smile.gif


o negi taip galima gryna EA tepti? g.gif
Atsakyti
Levandu, arbatmedzio ir ramuneliu EA galima tepti grynus 4u.gif tik pradziai reiketu atlikti jautrumo testa, uztepti maza kieki aliejaus ant alkunes vidines puses. O naudojant ant veido nereikia persistengti, geriau maziau nei daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas išbandė karanjos sėklų aliejų nuo spuogų?
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 06 18, 14:48)
Gal kas išbandė karanjos sėklų aliejų nuo spuogų?

mane irgi jis domina, tik del kitos problemos. kadangi gan naujas produktas, turbut nedaug kas ir isbande g.gif
Atsakyti
Pirmiausia išsakysiu savo nuomonę apie aliejų naudojimą vasarą. Mano pačiso oda keičiasi priklausomai nuo sezono, ir kai žiemą ji suasensė reikalauja daugiau maitinimo, tai vasarą, ypač kai karšta, prakaituojama, man dažnai užtenka tik praturtinto hidrolato (esu įlašinusi medetkų , žalios arbatos hidrog. ekstarktų. Kartais patepu lašeliu aliejaus ar kremo. Manyčiau, kad vasarą aliejus riektų naudoti visia mažias keikais, ne kasdein, o tinkamaisuai yra geliukai, lengvi kremukai, hidrolatai. Kam dabar netinka aliejai, siūlyčiau juos pabandyti vėl naudoti rudenį ar žiemą.

Redazuka, Eve-line Dėl kremo gamybos.Jei dėsit 70 proc. ar daugiau hidrolato, gausis nebe kremas, o pienelis. Norint turėti tokį lengvą klremą, reikia hidrolatą prieš dedant jungiant su aliejumi sutirštinti ksantanu. O max aliejaus-kokie 60-70 proc., nebandžiau pati. Riebisu kremus darau su bičių vašku, galima derinti abu vaškus

QUOTE(Dezdemona* @ 2010 06 16, 23:28)
Reikia ismananciu patarimu  4u.gif
Esu skaiciusi kad kaikurie Ea tinka moteriskoms bedoms spresti, konkreciai - menesiniu sureguliavimui.
Gal kas placiau apie tai zinot, domina kaip jie turetu buti naudojami ir kokie butent ea 4u.gif

Muskat. šalavijas, pelargonijos. Pasidarytii mišinį su baziniu aliejumi tepti pilvo apačią, krūtinę. Dar per kursus minėjo stebuklingai veikaintį Vitex agnus, būtinai reikės jo užsivežti.
QUOTE(bozkakoszka20 @ 2010 06 17, 17:24)
gal Monika atsakys, ar galima DHA deti jau i turima krema ar tik i savo gamybos? 4u.gif

Gali bandyti į bet kokį kremą. Pradžiai mažą kiekį smile.gif
Atsakyti

Monika, turiu klausimuką blush2.gif
Citata iš aromanatural.lt: "Kaip ir kiti citrusiniai eteriniai aliejai, bergamočių aliejus naudingas žmonėms, turintiems antsvorio, nes normalizuoja medžiagų apykaitą ir trukdo kauptis riebalams".

Kaip tuos citrusinius ea naudoti, kad jaustųsi toks poveikis? gerti?

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 17, 12:01)
Kiek telpa i Lupu balzamo tubele? doh.gif

Aš matavau įpylus į tą tūbelę vandens ir tą vandenį supyliau į matavimo cilindrą, tai gavos lyg ir 7 ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 19, 00:32)
Aš matavau įpylus į tą tūbelę vandens ir tą vandenį supyliau į matavimo cilindrą, tai gavos lyg ir 7 ml  g.gif

As pradzioj galvojau isvis, kad 10 doh.gif gal Monica tiksliai atsakys? nes nezinau kiek reikia gamintis produkto, kad uzpildyti tubele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2010 06 18, 17:37)
Manyčiau, kad vasarą aliejus riektų naudoti visia mažias keikais, ne kasdein,

Norint turėti tokį lengvą klremą, reikia hidrolatą prieš dedant jungiant su aliejumi sutirštinti ksantanu.


taip drinks_cheers.gif Ir ne tik sezonas veikia drinks_cheers.gif Saulėkaitoje, soduose, kaimuose, daržuose tai aliejai ir dabar būtų gerai, nes gerai saugo nuo aplinkos poveikio. Darbuojantis kur biure poreikiai vėl kitokie. Tik grįžau į darbą, odai duodu ką nors lengvo, drėkinančio, bet iškart atsirado lūpų balzamo poreikis, nors atostogaujant buvau išvis pamiršusi tokį dalyką doh.gif Lūpų oda akyse ėmė sausėti verysad.gif

o kam jį tirštinti ksantanu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 18, 18:53)
Kaip tuos citrusinius ea naudoti, kad jaustųsi toks poveikis? gerti?

galbūt gerti, dar masažas su jais gerai.

QUOTE(Satura @ 2010 06 19, 07:59)
o kam jį tirštinti ksantanu?  rolleyes.gif

jei netirštinsi, gausis pienelis, o su ksantanu tirštesnė konsistenciaj gausis.
Atsakyti
Monica, kiek ml. telpa i lupu balzamo tubele? nezinau kiek produkto gamintis g.gif
Atsakyti