Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 15:40)
o jeigu pas mane ant veido yra randeliu nuo spuogu, tai galiu tepti tamanu aliejumi, ar tada ji reiktu su kazkuom siesti? Ar tepti tik ant tu konkreciu vietu?  g.gif


Jei oda nejautri naudokit gryną, nes kuo labiau koncentruotas, tuo geriau padeda. Randas toks dalykas, kurį reikia stipriai gydyt. Dar tinka levandos, nes jos irgi padeda odai atsinaujint, ir dar ramina odą (man levandų manija biggrin.gif ) Aš tai vis keičiu priemones, todėl galiu palygint.
Esu naudojusi tamanus skiestus - irgi puikiai veikia, tik konkrečiai randui jie geriau neskiesti. Pabandysit ant savo pačios odos ir sužinosit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evut @ 2010 06 16, 16:10)
Jei oda nejautri naudokit gryną, nes kuo labiau koncentruotas, tuo geriau padeda. Randas toks dalykas, kurį reikia stipriai gydyt. Dar tinka levandos, nes jos irgi padeda odai atsinaujint, ir dar ramina odą (man levandų manija  biggrin.gif ) Aš tai vis keičiu priemones, todėl galiu palygint.
Esu naudojusi tamanus skiestus - irgi puikiai veikia, tik konkrečiai randui jie geriau neskiesti. Pabandysit ant savo pačios odos ir sužinosit.  mirksiukas.gif


Mano oda nera jautir, tad as gryna tamanu alieju ir tepiau biggrin.gif tik kazkaip riebaluotis oda per daug pradejo. Vadinasi, dabar reikes tepti ne visa veida, o tik tas konkrecias vietas.
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 06 16, 14:59)
tokia bedele - dygsta protinis dantis, maudzia, tinsta, kurie EA padetu?;/


Tinka ramunėlių ir levandų aliejai. Danties skausmui malšinti -gvazdikėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supere: 16 birželio 2010 - 21:19
Reikia ismananciu patarimu 4u.gif
Esu skaiciusi kad kaikurie Ea tinka moteriskoms bedoms spresti, konkreciai - menesiniu sureguliavimui.
Gal kas placiau apie tai zinot, domina kaip jie turetu buti naudojami ir kokie butent ea 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 06 17, 00:28)
Reikia ismananciu patarimu  4u.gif
Esu skaiciusi kad kaikurie Ea tinka moteriskoms bedoms spresti, konkreciai - menesiniu sureguliavimui.
Gal kas placiau apie tai zinot, domina kaip jie turetu buti naudojami ir kokie butent ea 4u.gif

Jei nesimaisau-ylang ylang.tikrai taip.kopinu ka turiu uzrasuose:
Krūtinę gerai teptis mišiniu su šiais ea. 50 ml bazės +10 l. pelarg+10 l. ylang. . dar galėtum pasidaryti natūr. dezą, į kurį pridėtum pelarg ea, šalavijo, jie veikia prieš prakaitavimą ir hormonus dar pareguliuotų.
Taupant galima ir be rozm. apsieit, šalav tinka.
Vaist. šalav yra stiprus ea, jo negalima nėščioms, esant polinkiui į epilepsiją, reikia smarkiai skiesti, nepadauginti.
Su EA geriausia daryti aliejinius mišinius ir jais teptis kūną (patogiausia naudoti). O efektyvaiusia daryti inhaliacijas (karštam vandeny įlašinti pora lašų ir kvėpuoti).
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2010 06 16, 23:28)
Esu skaiciusi kad kaikurie Ea tinka moteriskoms bedoms spresti,


dar tinka rožių EA - kiek pamenu, jis bendriau moteriškumą balansuoja smile.gif
Atsakyti
merginos, ar man vaidenasi ar ne - gal taip turi būti, apšvieskit smile.gif) bet lazdynų ir jojobos aliejai iš aromanatural.lt bekvapiai? tamanų ir erškėtrožių turi stiprėlesnį kvapą, bet irgi silpną. Gera uosle nepasižymiu, tačiau visgi ničnieko neužuodžiu, o pas draugę iš aliejus.com tai toks stiprus skanus kvapas, įmanyčiau, sugurkčiau biggrin.gif Spėju gal pakepintas ir tada filtruotas...?
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 17, 10:06)
bet lazdynų ir jojobos aliejai iš aromanatural.lt bekvapiai? tamanų ir erškėtrožių turi stiprėlesnį kvapą, bet irgi silpną.


lazdynų neturėjusi, bet jojobos tai irgi neužuodžiu nei pas Monicą, nei apskritai kur kitur smile.gif Erškėtrožių kažkaip ne, o tamanai tai turi tokį žolinį kvapą, kuris kartais kam ima ir net labai nepatinka tongue.gif Užtat pasifloros pas Monicą gėlėm kvepia bigsmile.gif

su aliejų kvapais visaip būna: koks sezonas buvo, kokios augalų augimo sąlygos ir pan. Tai jeigu vienos partijos kvapas buvo vienoks, kita jau gali kvepėti kitaip. Čia normalu smile.gif

apie aliejų.com jau esam diskutavę - kad visgi kosmetikai nelabai esam linkę iš ten rizikuoti, ypač veidui smile.gif
Atsakyti
Noreciau pasigaminti 10ml kremo. Kiek reiktu saukstu aliejaus ir hidrolato, vasko, kad gautusi ne daugiau 10ml? 4u.gif aliejaus butu kokie 20-30proc, ir 80-70 hidrolato.
Atsakyti
Kiek telpa i Lupu balzamo tubele? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 17, 11:01)
Kiek telpa i Lupu balzamo tubele? doh.gif


5 ml.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 16:32)
Mano oda nera jautir, tad as gryna tamanu alieju ir tepiau biggrin.gif tik kazkaip riebaluotis oda per daug pradejo. Vadinasi, dabar reikes tepti ne visa veida, o tik tas konkrecias vietas.



Jei kada norėtumėt pakeist, siūlau pabandyt gryną levandų eterinį aliejų. Jis neerzina odos, bet bent man efektas yra. smile.gif
Atsakyti