Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Meskala @ 2010 06 16, 11:47)
O kai tamanų tepuosi (į arbatinį šaukštelį lito dydžio balutę šio aliejaus greipfrutų/mėtinių eukaliptų ea 1 lašiuką) - tikrai apgyja žaizdelės, tie trys spuogai apmažėja, aprimsta, riebalo ryte nelieka (tikrai gerai sureguliuoja riebalų sekreciją), ką jau čia, susigeria bematant, daug geriau nei lazdynų. Tačiau ...  odos spalva geltona smile.gif))) (ir kaip sakė forumietės, iš tikrųjų šiek tiek sausina), poros tikrai kemšasi,  pilkos juodos - nors prieš tepimą rodės, nebuvo.


neteisingai naudoji. Tamanai yra labai stipraus poveikio aliejus, todėl gryną jį galima naudoti retai, o geriausia - iki kokių 5 proc. koncentraciją įmaišyti į kitą bazinį aliejų. Nenuostabu, kad oda kenčia nuo tokios intensyvios meilės g.gif

kremų gamybos aprašymų yra AromaNatural.lt puslapyje, kur vaškai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 16, 12:47)
Lazdynų aliejus man regis, tik riebina odą... Nes iš po nakties atsikeliu riebiu papilkėjusiu veidu, nors odos poros ir atrodo sutrauktos. Tačiau toks jausmas, kad tai EA gelbsti šiek tiek padėtį. Maišiau lygiomis dalimis tik su jojoba ir kedrų/kiparisų EA po 10 lašiukų į 20ml.


Na taip, is tiesu lazdyno riesutu aliejus riebina oda. Kai tik gausiu EA, bandysiu pasidaryti misinuka su aliejais. Sumaisysiu jojobos ir lazdyno riesutu alieju + ilasinsiu EA. Pradziai visai nedaug pasidarysiu pabandymui - ziuresiu, kas gausis.
As nelabai gaudausi su EA proporcijomis. Jeigu bazinio aliejaus uzmaisau 20 ml, tai kiek lasu EA reikia lasinti? Planuoju naudoti 3 rusiu EA g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 13:16)
As nelabai gaudausi su EA proporcijomis. Jeigu bazinio aliejaus uzmaisau 20 ml, tai kiek lasu EA reikia lasinti? Planuoju naudoti 3 rusiu EA  g.gif

aromanatural.lt puslapyje apie EA (viršuj tekstelis) parašyta, kad i 10ml - 3-5 lašiukus. Aš tai pyliau visus 10 lašiukų į 20ml, nieko mano odai neatsitiko smile.gif
Jei patikslint, tai santykiai tokie: lazdynų ir jojobos lygiomis dalimis po 10ml, EA kiparisų/kedrų - po 10 lašiukų.
Satura, ačiūūūū - kažkaip vaškais nesidomėjau, nežiūrėjau ten smile.gif)
O dėl tamanų... varge, teks maišyti su jojoba smile.gif Jei teisingai supratau, 5% tamanų, 95% jojobos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 16 birželio 2010 - 12:43
QUOTE(Meskala @ 2010 06 16, 12:39)
vaškais nesidomėjau, nežiūrėjau ten smile.gif)
O dėl tamanų... varge, teks maišyti su jojoba smile.gif Jei teisingai supratau, 5% tamanų, 95% jojobos?


be vaško į kremą nesusiriš aliejinė ir hidrolato dalis, tai ten pažiūrėti būtina wink.gif

Praktiniai patarimai (kaip gaminti):
Pašildyti atskiruose induose 1) aliejinę fazę su joje įdėtu emulsikliu ir 2) vandens fazę iki maždaug 60 laipsnių (kol išsilydo emulsiklis ir kieti aliejai, juos gerai išmaišyti). Tada plakant sumaišyti fazes. Atvėsus maždaug iki 30-40 l. sulašinti eterinius aliejus, įdėti konservantus (jei nenurodyta jų aprašyme kitaip). Kartkartėm pamaišant atvėsinti iki kambario temperatūros,


taip, tokios turėtų būti proporcijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dekui, Satura, uz konsultacijas 4u.gif

Meskala, tai bandysi gamintis kremuka?
Atsakyti
Tikrai, Satura, ką aš žioplė be tavęs su tamanų aliejum daryčiau smile.gif) Ačiū už konsultaciją smile.gif
o dėl kremuko, Sky diver, būtinai reik nors kartą gyvenime išbandyt smile.gif) bet aš vaško neturiu, reikės įsigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2010 06 16, 13:05)
su tamanų aliejum daryčiau smile.gif)


į sveikatą, kad tik padėtų 4u.gif Aš grynu tamanų aliejumi žaizdas gydau - super greitai užtraukia, jis taip pat mažina randelius, tai neskubėk numest - dar pravers buityje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 16, 14:18)
į sveikatą, kad tik padėtų  4u.gif Aš grynu tamanų aliejumi žaizdas gydau - super greitai užtraukia, jis taip pat mažina randelius, tai neskubėk numest - dar pravers buityje  mirksiukas.gif

Satura, gal turi info - randams gydyti kuris efektyvesnis: tamanų ar argano aliejus?
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 06 16, 13:46)
Satura, gal turi info - randams gydyti kuris efektyvesnis: tamanų ar argano aliejus?


sakyčiau, kad greičiau tamanų, nes jis ir balina patį randą,švelniai nusluoksniuoja odą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 16, 14:18)
Aš grynu tamanų aliejumi žaizdas gydau - super greitai užtraukia, jis taip pat mažina randelius, tai neskubėk numest - dar pravers buityje  mirksiukas.gif


o jeigu pas mane ant veido yra randeliu nuo spuogu, tai galiu tepti tamanu aliejumi, ar tada ji reiktu su kazkuom siesti? Ar tepti tik ant tu konkreciu vietu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 14:40)
o jeigu pas mane ant veido yra randeliu nuo spuogu, tai galiu tepti tamanu aliejumi, ar tada ji reiktu su kazkuom siesti? Ar tepti tik ant tu konkreciu vietu?  g.gif


šiaip jeigu oda jautri ar dabar nuo tamanų sudirgusi, tai geriau būtų skiesti. O jei ištaikai tik ant randelio (kas man paprastai gaunasi sunkiai biggrin.gif ), tai galima ir grynu. Bet visur svarbu saikas - kuo mažiau, tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
tokia bedele - dygsta protinis dantis, maudzia, tinsta, kurie EA padetu?;/
Atsakyti