Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Vitulka @ 2010 06 15, 19:28)
atsiliepimai apie papainą.
Ten kur epiliavau, t.y. naudojau epiliatorių, plaukeliai ataugo tikrai silpnesni, retesni, suplonėję ir ne taip greit kaip paprastai, bet ten kur skutau jokio efekto  schmoll.gif
viliuos, kad per mažai laiko tepiau. Tik triskart kol kas, pagal instrukciją: 2 dienas iš eilės po epiliacijos ir paskui kartą savaitėj  smile.gif

man irgi didesnis efektas ten, kur epiliuojama smile.gif

QUOTE(Etama @ 2010 06 15, 21:44)
Labai dziaugiuosi del taves ploja.gif

Dėkui 4u.gif Kiparisų kvapas man labai panašus į arbatmedžio, tik toks gaivesnis, o vat kai jo dėjau nedaug ir su vanilės fitoliu, tai gal visai nieko smile.gif parašysiu atsiliepimus, kai ilgiau panaudosiu. O vat kūnui gal vis gi ryt gaminsiu ir iš riebesnių aliejų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(redazuka @ 2010 06 15, 23:19)
Mane labai domina toks klausimas: gaminant krema su emulsiniu vasku, kokie gali buti krastutiniai santykiai vandenines fazes ir aliejines fazes, kad kremukas gerai susiristu?
Labai neaiskiai paklausiau, tad dar tikslinu savo klausima.
Koki riebiausia krema su emulsiniu vasku galima pagaminti, t.y. procentaliai (maksimum aiejuaus ir minumum vandenines fazes) kad jis graziai susiristu(butu vientisa mase)?
Ir kitas klausimas, koki maziausiai riebu krema (maximum vandenines fazes ir minimum aliejines fazes) galiu pagaminti su emulsiniu vasku, kad kramo mase gerai susiristu ?

AN rašo gi, kad išlaiko iki 60% aliejaus
Atsakyti
Keleta dienu veida tepiau aliejumi (tamanu ir lazdyno riesutu), tai galiu pasakyti, kad man aliejus netinka, nes pulingu spuogu atsirado unsure.gif o as ir aliejaus, ir EA prisipirkau - galvojau alieju su EA sumaisysiu ir kad jau tepsiu veida tai tepsiu doh.gif Dabar kazkur visa tai reikes sunaudoti. Labai noreciau ismokti pasigaminti kremus ir siaip visokiu idomybiu suzinoti. Sakykit, kur vyksta kokios pamokeles ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 08:53)
Keleta dienu veida tepiau aliejumi (tamanu ir lazdyno riesutu), tai galiu pasakyti, kad man aliejus netinka, nes pulingu spuogu atsirado  unsure.gif  o as ir aliejaus, ir EA prisipirkau - galvojau alieju su EA sumaisysiu ir kad jau tepsiu veida tai tepsiu doh.gif  Dabar kazkur visa tai reikes sunaudoti. Labai noreciau ismokti pasigaminti kremus ir siaip visokiu idomybiu suzinoti. Sakykit, kur vyksta kokios pamokeles ar pan.  g.gif

o jeigu sumaisyti pagal odos tipa EA ir alieju? pvz jei oda linkus i spuogotuma tai ilasinti kokio arbatmedzio mastau.gif

As naudoju ersketroziu alieju jau 3 savaites vakarais, tepu labiau skruostus ir kakta. Patinka, praejo serpetojimas ir tempimas.
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 16, 09:12)
o jeigu sumaisyti pagal odos tipa EA ir alieju? pvz jei oda linkus i spuogotuma tai ilasinti kokio arbatmedzio mastau.gif

As naudoju ersketroziu alieju jau 3 savaites vakarais, tepu labiau skruostus ir kakta. Patinka, praejo serpetojimas ir tempimas.


bet jeigu nuo aliejaus beria, tai kazin ar ilasinus EA berimas dings g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 09:18)
bet jeigu nuo aliejaus beria, tai kazin ar ilasinus EA berimas dings  g.gif


Ar negali buti taip, kad valosi oda, aiejus istraukia visokius negerumus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 16, 09:20)
Ar negali buti taip, kad valosi oda, aiejus istraukia visokius negerumus?  g.gif


Sito tai tikrai nezinau g.gif nesu naturalios kosmetikos eksperte smile.gif pvz., uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi. Turiu kokius 3 kartus dienos begyje valyti veida su lapukais, nes kitaip neimanoma. Tai gal man tiesiog netinka aliejus g.gif Net nezinau, ka daryt su savo oda ir kuom ja tepti. Esu visiskai pasimetus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 10:04)
Sito tai tikrai nezinau  g.gif nesu naturalios kosmetikos eksperte  smile.gif pvz., uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi. Turiu kokius 3 kartus dienos begyje valyti veida su lapukais, nes kitaip neimanoma. Tai gal man tiesiog netinka aliejus  g.gif Net nezinau, ka daryt su savo oda ir kuom ja tepti. Esu visiskai pasimetus  verysad.gif


Jeigu noretumet toliau meginti alieju veidui, pameginkit abrikosu kauliuku arba pasifloru
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 10:04)
Sito tai tikrai nezinau  g.gif nesu naturalios kosmetikos eksperte  smile.gif pvz., uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi. Turiu kokius 3 kartus dienos begyje valyti veida su lapukais, nes kitaip neimanoma. Tai gal man tiesiog netinka aliejus  g.gif Net nezinau, ka daryt su savo oda ir kuom ja tepti. Esu visiskai pasimetus  verysad.gif

as pvz netepu aliejaus dienai, nes kaip ir jums man oda riebaluojasi ir jauciu kad negali kviepuoti.
gal pabandykit oda is pradziu tepti tik vakarais?
man pilnai uztenka tik vakarais, o ryte naudoju iprasta krema.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 10:04)
Sito tai tikrai nezinau  g.gif nesu naturalios kosmetikos eksperte  smile.gif pvz., uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi. Turiu kokius 3 kartus dienos begyje valyti veida su lapukais, nes kitaip neimanoma. Tai gal man tiesiog netinka aliejus  g.gif Net nezinau, ka daryt su savo oda ir kuom ja tepti. Esu visiskai pasimetus  verysad.gif


Gali būti, kad ir netinka. Kūnui galima naudoti, plaukams. Tamanų puikus aliejus esant linkusioms plėsti venoms, kapiliarams.
Nežinau, kas pasidarė, bet jau kokie du mėnesiai, kai pradėjo nebetikti jokie aliejai, metus naudojau, nieko, o vat dabar pradėjo spuogelių keltis, tai nebenaudoju. Tiesa, kartais vis dėlto pasitepu tamanais ar kitais aliejukais, nes vis tiek veikia, kad ir kemša poras.
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 09:04)
uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi.


arba aliejus netinka, arba jo pritepama labai per daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 16, 10:45)
as pvz netepu aliejaus dienai, nes kaip ir jums man oda riebaluojasi ir jauciu kad negali kviepuoti.
gal pabandykit oda is pradziu tepti tik vakarais?
man pilnai uztenka tik vakarais, o ryte naudoju iprasta krema.


Manau taip ir darysiu, kad tepsiu tik vakarais. Tada ir alieju pamaisysiu su EA. Tada reikia kazkoki naturalesni kremuka veidui pasirinkti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Joliee @ 2010 06 16, 10:51)
Gali būti, kad ir netinka. Kūnui galima naudoti, plaukams. Tamanų puikus aliejus esant linkusioms plėsti venoms, kapiliarams.


Aisku, kad sunaudosiu ar plaukus, ar kuna tepdama. Blogiausiu atveju virtuvej panaudosiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 06 16, 10:57)
arba aliejus netinka, arba jo pritepama labai per daug smile.gif


Aliejaus stengiuosi daug netepti. Pirmiausiai veida papurskiu hidrolatu, o tik po to tepu alieju. Palaikau kokia 20-30 min ir tik tada darau makiaza. Dar net ir nusausindavau veida, tad tikrai nepadauginu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 16, 10:04)
Sito tai tikrai nezinau  g.gif nesu naturalios kosmetikos eksperte  smile.gif pvz., uztepus dienai lazdyno riesutu aliejaus, veidas ziauriai riebaluojasi. Turiu kokius 3 kartus dienos begyje valyti veida su lapukais, nes kitaip neimanoma. Tai gal man tiesiog netinka aliejus  g.gif Net nezinau, ka daryt su savo oda ir kuom ja tepti. Esu visiskai pasimetus  verysad.gif


skydiver,
ir man tas pats. pirkau irgi panašiu metu kaip ir Tu - norėjau išnaikinti inkštirus, atgaivinti odą. Spuogų jau buvau atsikračiusi.
Įsigijau lazdynų, jojobos, tamanų aliejų su kedrų, kiparisų, greipfrutų ir eukaliptų EA. Aliejus naudoju tik vakare. Dieną - tik įprastus kremus. Hidrolatai man siaubingai patinka :]

Žinok... Ir man iškilo tokie "sunkūs" 3 spuogai, kurių nebuvo. Lazdynų aliejus man regis, tik riebina odą... Nes iš po nakties atsikeliu riebiu papilkėjusiu veidu, nors odos poros ir atrodo sutrauktos. Tačiau toks jausmas, kad tai EA gelbsti šiek tiek padėtį. Maišiau lygiomis dalimis tik su jojoba ir kedrų/kiparisų EA po 10 lašiukų į 20ml.

O kai tamanų tepuosi (į arbatinį šaukštelį lito dydžio balutę šio aliejaus greipfrutų/mėtinių eukaliptų ea 1 lašiuką) - tikrai apgyja žaizdelės, tie trys spuogai apmažėja, aprimsta, riebalo ryte nelieka (tikrai gerai sureguliuoja riebalų sekreciją), ką jau čia, susigeria bematant, daug geriau nei lazdynų. Tačiau ... odos spalva geltona smile.gif))) (ir kaip sakė forumietės, iš tikrųjų šiek tiek sausina), poros tikrai kemšasi, pilkos juodos - nors prieš tepimą rodės, nebuvo.

Čia prieš aliejų pirkimą... Eksperimentavau su nakvišų aliejaus kapsulėmis iš vaistinės smile.gif) Vakare pasitepu Rasos kremu probleminei odai su BHA ir siera, ir iš kapsulės apterlioju nakvišų aliejum - oda ryte fantastiška, sebiumas sureguliuotas, paskaistėjusi. Keistas skirtumas tarp šio aliejaus ir lazdynų/tamanų :/

Dar man į galvą dingtelėjo, kad man labiausiai patinka tik hidrolatai ir EA. Gal būtent nuo jų man toks geras poveikis spuogams, odai? Greipfrutai tikrai pabalina, eukaliptų mėtinių ea maloniai šaldo, dezinfekuoja... Gėris smile.gif) O kedrų ir kiparisų nežinau.. juos maišiau su lazdynų aliejumi, kuris įspūdžio mano odai nepaliko. Bet aš jam dar ketinu suteikti antrą šansą, nemaišyti su jojoba arba su kitais EA.
Turiu čia susidariusi planus po 2 savaites, žiūrėsiu kurie aliejai ir kuri kombinacija geriausia biggrin.gif

Kaip naujokė nežinau, bet ar EA galima įlašinti į savo įprastus kremus su BHA, AHA?
Įmeskit prašau, keletą linkų, kur galėčiau pasiskaityti apie namų sąlygų kremukų gamybą smile.gif Gryni aliejai man nelabai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meskala: 16 birželio 2010 - 11:47