Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

rutuk, kaip tau marulų aliejus? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2010 06 15, 15:41)
o kaip naudojat ta papaina? tiesiog tepat ji ant odos ar dar su kazkuo maisyti reikia?  g.gif

Žinoma, kad reikia ! Ir jo reikia nepadauginti. O apraymas AN puslapyje.

QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 15, 15:50)
Taip, pirmiausia ištirpinti vandens fazėje. Skaičiau kad gali greičiau sugesti, bet man apie mėnesį nesugedo, nors konservanto nedėjau  rolleyes.gif

Aišku, dėkui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 15, 14:54)
rutuk, kaip tau marulų aliejus? wink.gif

Super thumbup.gif
Vakar vakare i savos gamybos geli iberiau gintaro milteliu, tai ryte jokio riebalo ant veido, net poras sutrauke kazkiek. O marulos man labai patinka, labai komfortiskai jauciasi ant veido thumbup.gif
Kadangi as siandien is dantistes, liepe skalaut su kazkokiu ten pirktiniu birzgalu, bet neemiau, nusprendziau kad pasidarysiu silpna aluno tirpala (cia aisku laikinai) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 15, 14:31)
as kazkaip klaidos nematau  biggrin.gif tas pats, tik Alavijas oficialiai o alijosius labiau buitiskai, netaisyklingai


Gal tik aš tą klaidą matau arba ne taip kažką suprantu.

Alavijas

Alijošius
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 15, 17:16)
Gal tik aš tą klaidą matau arba ne taip kažką suprantu.

Alavijas

Alijošius


dabar supratau, ko klausei smile.gif Tai štai išaiškinimas:

Ar vartotinas botanikos terminas „alijošius“?
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ (Vilnius, 2000) nurodoma, kad geriau vartoti vaistinio augalo pavadinimą alavijas (p. 9), „Botanikos terminų žodyne“ (Vilnius, 1998) teikiamas tik alavijas (lot. Aloe, angl. aloes, vok. Aloe, Alwe, Alleweh, Bitterblatt) (p. 27). Taigi botanikos terminas yra alavijas, alijošius – šnekamosios kalbos žodis.


iš esmės tai yra tas pats augalas, tik pavadintas tiek terminologiškai teisingai, tiek buitinės kalbos žodžiu smile.gif Ir aišku, rūšys skiriasi - vienas Barbadensis, kitas Ferox smile.gif
Atsakyti
Ir dar skirtumas toks, kad vieni milteliai yra koncentruoti 4u.gif
Atsakyti
atsiliepimai apie papainą.
Ten kur epiliavau, t.y. naudojau epiliatorių, plaukeliai ataugo tikrai silpnesni, retesni, suplonėję ir ne taip greit kaip paprastai, bet ten kur skutau jokio efekto schmoll.gif
viliuos, kad per mažai laiko tepiau. Tik triskart kol kas, pagal instrukciją: 2 dienas iš eilės po epiliacijos ir paskui kartą savaitėj smile.gif

Marulos al.netiko, po molio kaukės su juo trys pūliningi spuogai.
Netinka man aliejus veidui ne pro kur schmoll.gif
kur jį galėčiau sutept? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 14:34)

Labai dziaugiuosi del taves ploja.gif tikiuosi ir man viskas pavyks hihihi.gif
O koks kiparisu EA kvapas? As neturiu jokiu kvapu, manau kazko reiktu, nes gali buti, kad erzins kremo kvapas naturalus, kai susides visi ingredientai g.gif kadangi su kapiliarais ir as turiu beda, nubezdzioniausiu kazka nuo taves biggrin.gif o kad riebokas gavosi, tai net neabejoju-del sviestmedzio unsure.gif as krema irgi darysiu su hamameliu hidr., ersketroziu al. daugiausia galvoju ir dar noreciau detu medetku fitolio del kapiliaru (ant zandu su jais bedos), bet velgi galvoju-ar tepant ir kakta pvz. nekims jis man poru??? g.gif
Del papaino-isigijau ir as, tikiuosi sulaukti efekto ir skutant, nes po namines cukraus depiliacijos (1 blaudos), galvojau, kad liksiu be odos doh.gif ir melynem visa nuseta, zodziu-nebenoriu tokiu proceduru schmoll.gif o kiek beje laiko naudojai papaina?
Kauke irgi bandysiu nubezdzionauti, gal ir man patiks bigsmile.gif nors ir moliui dar neturiu priekaistu, pastebejau, kad po balto molio kaukes skaistesne oda atrodo mirksiukas.gif
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 15, 14:40)

As is kinroziu darysiu vandenine istrauka drinks_cheers.gif naudojai negazuota mineralini? tai va kai parasei, kad oda paraudo ir kaito, man nuo roziu produktu tas pats-nepatinka schmoll.gif , nes ir jautroka veido oda, ir kapiliarai doh.gif man tik vesinimo norisi biggrin.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 14:47)
Ir dar įdomu... Ar į kremą įmaišius mango miltelių, jis greičiau nesuges? Nesutrumpėja galiojimo laikas? Kaip suprantu, jį reikia pirma ištirpinti vandens fazėje?  g.gif

Na dedant konservanta manau nebera didelio skirtumo del to galiojimo laiko g.gif taip, reikia istirpinti vandens fazej drinks_cheers.gif as irgi noreciau kazkoku milteliu isideti, kuriu efektas kaukese labiausiai patinka drinks_cheers.gif darysiu nemazai veido kremo var. mini kiekiais, kaip jau ir minejau-po kokius 5 ar 10ml., kad atsirinkti, kas labiausiai tinka ir patinka odelei ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 15, 21:44)
Na dedant konservanta manau nebera didelio skirtumo del to galiojimo laiko g.gif taip, reikia istirpinti vandens fazej drinks_cheers.gif as irgi noreciau kazkoku milteliu isideti, kuriu efektas kaukese labiausiai patinka drinks_cheers.gif  darysiu nemazai veido kremo var. mini kiekiais, kaip jau ir minejau-po kokius 5 ar 10ml., kad atsirinkti, kas labiausiai tinka ir patinka odelei ax.gif

Norejau aš į kremą dėti rožių miltelių, tai Monika sakė, kad greičiau ges kremas smile.gif na manau turėjo omeny, jei ir konservantą dėsi jis greičiau ges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 15, 20:44)
As is kinroziu darysiu vandenine istrauka drinks_cheers.gif  naudojai negazuota mineralini? tai va kai parasei, kad oda paraudo ir kaito, man nuo roziu produktu tas pats-nepatinka schmoll.gif , nes ir jautroka veido oda, ir kapiliarai doh.gif  man tik vesinimo norisi biggrin.gif


Naudojau negazuotą mineralinį vandenį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 15, 21:56)
Norejau aš į kremą dėti rožių miltelių, tai Monika sakė, kad greičiau ges kremas smile.gif na manau turėjo omeny, jei ir konservantą dėsi jis greičiau ges smile.gif

Na, matau Monica jau pati pasijungusi, tai gal gales pakomentuoti placiau ax.gif idomu kiek laiko tas galiojimas sutrumpeja g.gif as manau vistiek desiu, nes nesiruosiu metams i prieki gamintis kremo, uzteks mazo kiekio rolleyes.gif
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 15, 22:20)
Naudojau negazuotą mineralinį vandenį  smile.gif

As irgi naudosiu mineralini drinks_cheers.gif Rasos, jei kam dar aktualu biggrin.gif
Atsakyti
Mane labai domina toks klausimas: gaminant krema su emulsiniu vasku, kokie gali buti krastutiniai santykiai vandenines fazes ir aliejines fazes, kad kremukas gerai susiristu?
Labai neaiskiai paklausiau, tad dar tikslinu savo klausima.
Koki riebiausia krema su emulsiniu vasku galima pagaminti, t.y. procentaliai (maksimum aiejuaus ir minumum vandenines fazes) kad jis graziai susiristu(butu vientisa mase)?
Ir kitas klausimas, koki maziausiai riebu krema (maximum vandenines fazes ir minimum aliejines fazes) galiu pagaminti su emulsiniu vasku, kad kramo mase gerai susiristu ?
Atsakyti