Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

Ir taip žiūriu ir taip, bet manau, kad ant etiketės yra sumaišyti pavadinimai. Pirkau šiuos alijošiaus miltelius ant etiketės parašyta Alavijo milteliai Aloe ferox. Pagal AN puslapį turėtų būti Alijošiaus milteliai (Aloe ferox).

Beje iš tų alijošiaus miltukų pasidariau geliuką plaukams. Kaip ir rašyta AN puslapyje, pradėjo veltis kaip dervos, nors atrodo, kad nedaug dėjau tų miltukų.
Dėjau romzarinų hidrolato, alijošiaus miltukų, ksantano ir ekokonservanto. Realiai spalva kiek šviesesnė. Ar reikia laikyti šaldytuve?

user posted image

Beje, kiek lašiukų galėtų būti 0,1 ml ekononservanto? Įdėjau 3 lašiukus, ar nepadauginau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 15 birželio 2010 - 13:12
QUOTE(myself @ 2010 06 15, 14:07)
parašyta Alavijo milteliai Aloe ferox. Pagal AN puslapį turėtų būti Alijošiaus milteliai (Aloe ferox).



as kazkaip klaidos nematau biggrin.gif tas pats, tik Alavijas oficialiai o alijosius labiau buitiskai, netaisyklingai
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 15, 01:14)
Na tai kaip, ar paskutinis bandymas pavyko??? bigsmile.gif

Pavyko pavyko bigsmile.gif ačiū jums, merginos, labai už patarimus, be jūsų būčiau išpylusį tą pradinį ale kremą ir sugadinus gerus aliejus biggrin.gif
Gavosi laaabai gražios šviesios persikinės spalvos, beveik bekvapis, nors dėjau 6 lašus kiparisų EA. Na gal mažoka jo tiek 30ml kremo? g.gif bet jei daugiau, tai būtų gadinęs kvapą, aštrokas toks... O dėjau jį, nes gerai kapiliarams, pas mane ant veido ir kai kur ant kūno yra jų išsiplėtusių. Išbandžiau šį rytą. Oda labai švelni dabar, apraminta, na ma patinka, visai nebėra sausų odos plėmukų, super padrėkino. Tik nepatiko tai, kad biški riebokas gavosi. Užtepus (o tepu laaaabai mažai ir ant mineraliniu varvančio veido) ilgokai geriasi, tai likučius nuvaliau servetėle. Bet daugiau priekaištų neturiu smile.gif O riebumas galėjo atsirast nuo emulsinio vaško? Kažkuri čia rašėt, kad iš 40 % aliejų ir 60% vandes gaunasi gan skystokas, o man toks standus. Galvoju, gal perdarydama tą kremą persistengiau? blush2.gif
O šiaip tai patį kremą dariau iš hamamelijų hidrolato, erškėtrožių al. (dėjau daugiausiai), vanilės ir medetkų fitolių, 1 ml sviestmedžio (gal nuo jo dar tas riebumas g.gif ), mimozų vaško, kiparisų EA. Dar kaip konservantus dėjau ekokonservantą ir vit. E smile.gif

QUOTE(eglute82 @ 2010 06 15, 08:59)
Bryyla as kai dejau apelsinu ziedu vaska, tai jis man kaip reikalas paskystino krema, tad reikejo deti daugiau emulsinio. O viska pakaitinus ir istraukus is vandens voneliu, supylus hidrolata i alieju ir kantriai maisant gaunasi puikus kremas, darau 40:60 4u.gif

Tai turbūt ir man čia mimozų vaškas paskystino smile.gif nors gal ir tai, kad netiksliai dėjau emulsinį vašką, iš akies. Jau žinau, ko MB prašysiu per gimtadienį biggrin.gif

QUOTE(Babi* @ 2010 06 15, 10:17)
Kokie atsiliepimai apie papainą? blush2.gif

Patys geriausi bigsmile.gif Ant kojų vienas kitas plaukelis beliko, bikini irgi gerokai praretėjo, o pažastyse mažiausias efektas, bet toliau naudoju ir nepasiduodu. Visose srityse ne tik plaukelių sumažėjo, bet ir dvigubai ilgiau atauginėja rolleyes.gif

QUOTE(Eve-line @ 2010 06 15, 12:54)
okuo jus praturtinat veido kaukes? Pvz ka beriat i moli - produktu daug, ir nenoriu eksperimentuoti aklai...

O man molio kaukės pradėjo nebepatikt, nuo jų man spuogeliai kyla rolleyes.gif Tai vakar labai patiko kaukė iš mango, bananų ir varnalėšų miltelių. Dėjau lygiomis dalimis, skiedžiau paprastu vandeniu ir alavijo sultimis, po to dar įmaišiau žiupsnelį gintaro miltelių. Palikau kaukę pastovėt psvalandukui, o ant veido laikiau gal 20 min. Oda labai paskaistėjo, man patiko smile.gif
Atsakyti
Etama as dariau iš rožių žiedlapių vandeninę ištrauką (kaip aprašyta AN puslapyje prie raudonųjų rožių žiedlapių), man kreme tai tiko ir patiko tas vandenėlis, likusį kiekį naudojau veidui apsipurkšti, bet taip nepatiko, geriau man buvo mineralinis vanduo be priemaišų g.gif Oda šiek tiek parausdavo, šiek tiek kaisdavo veidas, na nežinau, bet veido purškimui daugiau nenaudosiu schmoll.gif
O dėl kvapų, tai pagamintas kremas turėjo švelnų kvapą, bet man norisi kažko stipresnio, skaniau kvepiančio, dėl to jau žiūriu į aromatinius ekstraktus biggrin.gif Vėliau manau bandysiu ir gėlių vaškus ax.gif
Atsakyti
Ir dar įdomu... Ar į kremą įmaišius mango miltelių, jis greičiau nesuges? Nesutrumpėja galiojimo laikas? Kaip suprantu, jį reikia pirma ištirpinti vandens fazėje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 15, 13:07)
Kaip ir rašyta AN puslapyje, pradėjo veltis kaip dervos, nors atrodo, kad nedaug dėjau tų miltukų.

Ar reikia laikyti šaldytuve?


visad per marlę sulankstytą perkošiu savo Aloe Ferox tirpalą wink.gif

būtinai smile.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 13:34)
Tik nepatiko tai, kad biški riebokas gavosi.


gali būti nuo kurio nors vaško
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 06 15, 14:52)
visad per marlę sulankstytą perkošiu savo Aloe Ferox tirpalą wink.gif

Kokios proporcijos naudojamos gaminant sultis iš Aloe Ferox? AN neparašyta... O atsiimdama pamiršau Monicos paklaust doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 14:34)
Patys geriausi  bigsmile.gif Ant kojų vienas kitas plaukelis beliko, bikini irgi gerokai praretėjo, o pažastyse mažiausias efektas, bet toliau naudoju ir nepasiduodu. Visose srityse ne tik plaukelių sumažėjo, bet ir dvigubai ilgiau atauginėja  rolleyes.gif

O kaip šalini plaukelius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 15, 15:01)
O kaip šalini plaukelius? ax.gif

Epiliatoriumi arba skutu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 06 15, 13:59)
Kokios proporcijos naudojamos gaminant sultis iš Aloe Ferox? AN neparašyta... O atsiimdama pamiršau Monicos paklaust  doh.gif


aš mažą žiupsnelį iš akies dedu - kad vanduo vos pakeistų spalvą. Tada maišau, kol nepabosta, o tuos "dervų" gumulėlius nukošiu ir naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 14:34)
Patys geriausi  bigsmile.gif Ant kojų vienas kitas plaukelis beliko, bikini irgi gerokai praretėjo, o pažastyse mažiausias efektas, bet toliau naudoju ir nepasiduodu. Visose srityse ne tik plaukelių sumažėjo, bet ir dvigubai ilgiau atauginėja  rolleyes.gif


o kaip naudojat ta papaina? tiesiog tepat ji ant odos ar dar su kazkuo maisyti reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 13:47)
Ir dar įdomu... Ar į kremą įmaišius mango miltelių, jis greičiau nesuges? Nesutrumpėja galiojimo laikas? Kaip suprantu, jį reikia pirma ištirpinti vandens fazėje?  g.gif


Taip, pirmiausia ištirpinti vandens fazėje. Skaičiau kad gali greičiau sugesti, bet man apie mėnesį nesugedo, nors konservanto nedėjau rolleyes.gif
Atsakyti