Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 00:21)
Na dadėjau emulsinio, kaip sakėte, vėsta, karts nuo karto vis pamaišau... Bet man jis nesigavo matinis... Ar matinis irgi vėliau gaunasi?  g.gif


ta prasme matinis?biggrin.gif ala kremo konsistencijos? tai jei 60 proc hidrolato toks skystokas gaunasi, bet man galutinai kremas pasidaro po kokiu 30-40min.
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 06 15, 00:23)
ta prasme matinis?biggrin.gif ala kremo konsistencijos? tai jei 60 proc hidrolato toks skystokas gaunasi, bet man galutinai kremas pasidaro po kokiu 30-40min.

Aišku... O tai ,pvz.,dedant 50 proc. hidrolato kremas jau labiau tirštas gaunasi? Bet ar ne per riebus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 00:26)
Aišku... O tai ,pvz.,dedant 50 proc. hidrolato kremas jau labiau tirštas gaunasi? Bet ar ne per riebus?  g.gif


tirstesnis, bet as megstu riebesnius, tai man pats tas, bet tikrai nera kazkoks riebalas jei 50:50.
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 00:34)

Na tai kaip, ar paskutinis bandymas pavyko??? bigsmile.gif
Atsakyti
bryyla, kai dariau savo pirmąjį kremą man buvo taip pat, maži aliejaus lašeliai visame kreme buvo. Jau buvau ir į indelį naudojimui susipylus, sakiau tokį naudosiu biggrin.gif bet vis nenurimau kas ten man nesigavo ir vel pašildžiau kremuką iki 60 laipsnių, kitame indelyje pašildžiau mineralinį vandenį (tada su juo dariau) ir viską sumaišiau, suplakiau ir gavosi geras kremas, toks koks turėjo būti thumbup.gif Jei gerai pamenu dėjau 50 proc aliejų ir 50 proc vandens, bet man su tiek aliejaus kažkodėl kremo "nesurišo" g.gif Antrą kai gaminau, išvis atsiskyrė aliejus, tada dar dadėjau emulsinio vaško ir hidrolato ir vėl gavosi, tik kad kietokas, turbūt vaško padauginau biggrin.gif Nusprendžiau kad turbūt per daug aliejaus visada dedu, tai vėl greitu metu gaminsiu kremą ir dėsiu 40 proc aliejų ir 60 proc mineralinio vandens ax.gif
Beje, pirmas kremukas labai patiko thumbup.gif Gerai susigerdavo, drėkino, nebuvo jokio riebumo ant veido, likdavo veidas matinis ir joks blizgėjimas neišlysdavo, nes T zona riebesnė, o ir juo pasitepus "nuimdavo" raudonį, nes ant vieno skruosto dėl kapiliarų yra dėmelė raudona ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramsyte: 15 birželio 2010 - 07:49
Bryyla as kai dejau apelsinu ziedu vaska, tai jis man kaip reikalas paskystino krema, tad reikejo deti daugiau emulsinio. O viska pakaitinus ir istraukus is vandens voneliu, supylus hidrolata i alieju ir kantriai maisant gaunasi puikus kremas, darau 40:60 4u.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie papainą? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 15, 08:43)
Beje, pirmas kremukas labai patiko  thumbup.gif Gerai susigerdavo, drėkino, nebuvo jokio riebumo ant veido, likdavo veidas matinis ir joks blizgėjimas neišlysdavo, nes T zona riebesnė, o ir juo pasitepus "nuimdavo" raudonį, nes ant vieno skruosto dėl kapiliarų yra dėmelė raudona  ax.gif

Galetum ir pilna sudeti papiesti bigsmile.gif sugundei aprasymu, o ir su kapiliarais turiu problemu, tai idomu, ka ten dejai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 15, 10:41)
Galetum ir pilna sudeti papiesti bigsmile.gif  sugundei aprasymu, o ir su kapiliarais turiu problemu, tai idomu, ka ten dejai drinks_cheers.gif


Tiksliai jau net nepamenu, senokai dariau ax.gif Tikrai pyliau abrikosų kauliukų ir makadamijos aliejus, manau kad jų buvo apie 40 proc. Dabar prisiminiau kad ne mineralinį vandenį naudojau, o namie darytą rožių vandenį, vat antrajam tai paprastą mineralinį vandenį pyliau smile.gif Tai rožių vandens išėjo maždaug apie 60 proc, jame ištirpinau mango miltelius, emulsinio vaško dėjau iš akies biggrin.gif Pabaigoje įlašinau kelis lašelius apelsinų EA, konservanto nedėjau, nes tada dar nebuvau nusipirkusi. Dariau apie 15 ml kremo, sunaudojau per mėnesį smile.gif Keista kad tiek išsilaikė, nes laikiau vonioje biggrin.gif
Dabar galvoju kuo pakeisti EA, nes tada dariausi pavasario pradžioje, o dabar saulė, tai nenoriu išvis jų dėti, o ir akys kažkokios jautrios, tai nenoriu žaisti su jais. Vis dėlto norisi kvepiančio gaminio tai apie aromatinius ekstraktus galvoju, bet kaip ten su tuo alkoholiu sudėtyje, nedirgina, nesausina kažin g.gif Norėčiau panaudoti dar gelyje po depiliacijos ax.gif
Atsakyti
Kazkur maciau lupu vazelinio recepta,gal kas turit po ranka ir galit imest? 4u.gif 4u.gif

okuo jus praturtinat veido kaukes? Pvz ka beriat i moli - produktu daug, ir nenoriu eksperimentuoti aklai...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2010 06 15, 12:54)
Kazkur maciau lupu vazelinio recepta,gal kas turit po ranka ir galit imest?  4u.gif  4u.gif

okuo jus praturtinat veido kaukes? Pvz ka beriat i moli - produktu daug, ir nenoriu eksperimentuoti aklai...

Aprasyta CIA, o dar jei nori-kopinu is uzrasu, vieni isversti is angl. kalbos, kitas ne ax.gif
Bazinis lūpų balzamo receptas
~~~~~~~~
Ingredientai:
4 uncijos migdolų aliejaus (gali būti pakeistas kitu pagrindiniu aliejumi, bet nenaudokite mineralinio aliejaus)
1 uncijos bičių vaško
1 vitamino E kapsulė
Prieskonis (aromatas) arba eterinis aliejus
Instrucijos:
Sumaišykite migdolų aliejų ir bičių vašką. Lėtai sušildykite, kol bičių vaškas ištirps. Nuimkite nuo viryklės.
Perdurkite vitamino E kapsulę ir išspaskite į mišinį. Pridėkite pusę arbatinio šaukštelio prieskonio arba iki į lašiukų eterinio aliejaus ir išmaišykite.
Supilstykite į stiklainiukus ar lūpų balzamo indelius ir leiskite sukietėti.

~~~~~~~~
Medaus lūpų balzamas
~~~~~~~~
Ingredientai:
2 arbatiniai šaukšteliai alyvuogių aliejaus
1/2 arbatinio šaukštelio medaus
3/4 arbatinio šaukštelio bičių vaško (sutarkuoto)
1/2 arbatinio šaukštelio kakavos sviesto
kvapnaus aliejaus pagal savo skonį
1 vitamino E kapsulė
-Mažame puoduke ištirpdykite aliejų, medų, vašką ir sviestą ant mazžos ugnies.
-Nuimkite nuo viryklės ir leiskite atvėsti 2-3 minutes.
-Įmaišykite prieskonį (aromatą) ir vitamino E kapsulės turinį
- Supilstykite į indelius.


Lip Balm - Makes around 10g (1 x 10g pot or 2 x tubes)
Ingredients
5 grams liquid oil (eg sweet almond, jojoba)
3 grams beeswax
2 grams butter (eg cocoa, shea)
6 drops flavour or essential oil (optional)
2 drops vitamin e (optional preservative)
2 x 4.5g lip balm tubes or 1 x 10g lip pot
Method
Place all of the ingredients in a microwave safe bowl and heat on low until ingredients have melted. Alternatively heat in a double boiler until melted. Beeswax will be last to melt so I usually melt the others then take the bowl out of the microwave and swirl around until wax has melted. This ensures the oils do not overheat. DO NOT OVERHEAT OILS OR LEAVE UNATTENDED AS THEY MAY CAUSE A FIRE.
This basic recipe will make a honey smelling lip balm. You can also add melted chocolate, spices, flavour oils or some essential oils like peppermint. Not all essential oils are suitable for lip balm so please check first. These can be added now. Also add Vitamin E now if using.
Use an eyedropper/pipette to pour into lip balm tubes or pots. Use when set.

Papildyta:
O kaukes tai gerinti galima viskuo, kas tik ateina i galva. Aisku buna tokiu ingredientu, kurie kartu duoda dar geresni rezultata, be to jei nezinojai molio kauke sutaisius reiktu dar palaikyti ja koki 20min., skaitosi kad geriau veikia pastovejus.
Siaip tai patarciau visu pirma maisyti po kelis ingredientus, pasibandyk viena moli, kad atsirinktum, kas tinka labiausiai, kas su kuo deriny duoda geresni rezultata. As renkuosi ka deti pagal aprasymus, pagal tam kartui norima poveiki, tai net nezinau, sunku cia ka patarti. Kazko labai stebuklingo nesu atradus, daraisi is akies ir tiek smile.gif Tik baltas molis paskaistina man oda, ta pastebejau.

Ramsyte, as turiu kinroziu ziedlapiu, darysiuos istrauka-gal vandenine istrauka panaudoti kremui g.gif bet man rodosi, kad mano veidui niekas kas susije su rozemis netinka, kazkaip is nieko nesulaukiu isgirto ir stulbinancio efekto, galima sakyti kad erzina net doh.gif tai turbut plaukams pasidarysiu kazkokia istrauka.
O del EA pakeitimo-gal Monika jau neuzilgo pasirodys, patartu. Siaip del to alkoholio, tiksliai nepasakysiu, nenoriu anciu skleisti, bet kazkada buvo diskutuota, kad kur eina alkoholis pradzioje, jis isgaruoja ir nesausina ar kazkas pan. Cia berods kunigunda buvo kalbejusi apie tai, bet atsimenu tik nuotrupas. Na pakentek kiek, ateis merginos, manau pasakys kaip ten yra is tiesu mirksiukas.gif As irgi galvoju kuo kvepinti, nenoriu nei EA, nei ekstraktu, tai gal fitoli koki panaudosiu ar pan., dar nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 15, 11:26)
Vis dėlto norisi kvepiančio gaminio tai apie aromatinius ekstraktus galvoju, bet kaip ten su tuo alkoholiu sudėtyje, nedirgina, nesausina kažin  g.gif


iš tavo išvardintų ingredientų pvz. nekvepėjo koks abrikosų kauliukų aliejus? pasiflorų aliejus, gėlių vaškai irgi gali suteikti kremui aromatą smile.gif

su alkoholiniais kvapais dariau kremų ir gelių žmonėms su jautria, sausa oda, tai nė vienas nesiskundė jokiais sudirgimais wink.gif


QUOTE(Eve-line @ 2010 06 15, 11:54)
okuo jus praturtinat veido kaukes? Pvz ka beriat i moli - produktu daug, ir nenoriu eksperimentuoti aklai...


žiūrint, ko reikia - kokių dumblių, jei norisi stangrinimo, miltelių - jei maitinimo, drėkinimo ir pan. - pagal odos tipą ir norus wink.gif
Atsakyti