Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 21:35)
Perskaiciusios pradzia, jei neidomu, toliau kad nebeskaitytu, o jei viskas butu juoda, neisvengiamai skaitytu, nes "gal bus kazkas naudingo" (as cia pagal save sprendziu biggrin.gif )
Tai manau nera skirtumo ar hidrolatas, ar vanduo, juk is esmes tai ta pati vandens faze mastau.gif ar klystu?
Kokius miltelius desi? smile.gif

as tai ne, ar taip ar taip skaitau, o jei kas bus svarbu ir praleisiu lotuliukas.gif

na tai suprantu, bet ar tuos miltelius imaisyti i bendra ir paskui su aliejais maisyti ar reikia atskirai sumaisyt su mazu kiekiu vandens, o paskui i bendra inda deti?

milteliu turiu daug visokiu, dar nezinau recepto, mastau kazka plaukams pasidaryt, galvoju inulino, proteinu kazka det ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugvilė: 14 birželio 2010 - 20:38
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 14, 21:38)

As tai kazkaip praleidziu, kur matau, kad neaktualu ax.gif daug temu perverciant kiek vargintu viska is eiles skaityti hihihi.gif
Siandien tikrai skaiciau apie milteliu maisyma, bet kur... doh.gif paieskosiu ir jei atgaminsiu, parasysiu temoje.
Plaukams kremuka gaminsi? bigsmile.gif
Papildyta:
Va, radau uzrasuose:

60 ml: 40 proc. aliejų (pyliau kelis), 60 proc. hidrolato. Jei dedi kažkokių miltelių, juos reikia ištirpinti hidrolate. Tokiam kiekiui kremo reikia 3 gr. emulsinio vaško.
emulsinis vaškas tirpinamas jį subėrus į aliejų ir indelį, kuriame maišome, įstačius į šiltą/karštą vandenį. Stačiau į karštą, nes mano dubenėlis apystorėmis sienomis. Vaškas turi visiškai ištirpti. Tada kitame inde irgi tokiu principu (įstačius į šiltą vandenį), reikia pašildyti hidrolatą, kad susilygintų temperatūra su aliejaus temperatūra.
tada hidrolatą pilti po truputėlį į aliejų, pastarąjį nuolat maišant. Viskas turi gražiai išsimaišyti, spalva pasidaro matinė, o mišinys įgauna kremo konsistenciją.
paskutinis žingsnis - sulašinti norimų EA lašiukus, įdėti konservuojančių medžiagų. Aš pati bandžiau naują konservantą naticidą ir nedėjau greipfrutų sėklų ekstrakto (GSE) šįkart.
Kai viskas išmaišoma, belieka persipilti į buteliuką ir sėkmingai naudoti.



Atsakyti
Pridirbau, nesigavo verysad.gif
Dėjau 40 proc. aliejaus ir 60 proc. hidrolato. Emulsinį ir mimozų vaškus matavau oranžiniu šaukšteliu miligramais, nes neturiu svarstyklių. Tai emulsinio apie pusę oranž. šaukštelio, o mimozų šiek tiek mažiau. Vaškus tirpinau kartu su aliejais. Kartu šildžiau ir hidrolatą. Kai viskas ištirpo, dar pamaišiau ir toliau maišydama supylia hidrolatą. Nu va... Niekas man ten nestingo nei iš kart, nei dabar, kai jau baigia atvėst cray.gif Gal per mažai emulsiklių?
Beje, kai sumaišiau fazes, vis dar maišiau kurį laiką šilto vandens vonelėje. Gal čia klaidą padaria? Gal ikart ištraukti reikėjo?
Kai šiek tiek atvėso, sulašinau ekokonservantą, eter.aliejų ir vit.E. O vitaminą E gal reikėjo pradžioje maišyt su aliejais?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 21:47)
[size=1]
tada hidrolatą pilti po truputėlį į aliejų, pastarąjį nuolat maišant. Viskas turi gražiai išsimaišyti, spalva pasidaro matinė, o mišinys įgauna kremo konsistenciją.

Aš gana greit supyliau hidrolatą. Gal čia klaida? sad.gif

Dabartinis mano "kremukas" gražios gelsvos spalvos su daug mikro aliejaus lašelių doh.gif Ar įmanoma dar kur tokį makalą panaudot ar pilt lauk?
O dar paskutinius lašus medetkų ir vanilės fitolių sunaudojau unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 14 birželio 2010 - 21:56
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 14, 22:48)
aciu tau labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

i sveikata! drinks_cheers.gif

Bryyla, kaip gaila doh.gif gal cia kazkas del to mimozu vasko ne to? g.gif arba teisybe, jei labai greit supylei hidrolata, visai galimas daiktas, kad tiesiog nespejo susijungti viskas. Slidus reikalas su tais gaminimais, uztat as tik zarstau teorija, renkuosi, bet dar nesiriztu, nes nenoriu tiek produktu gadinti, tiek ir nusivilti savimi, nes gali dingti upas ilgam-pazistu jau save doh.gif
Koki kieki dareisi? Tai aisku naudok, as 'ukiska' siuo klausimu, man tikrai butu gaila pilt lauk, juk ne pelesis ar kazkas. Su kokia medine mentele pasimaisyk jei aliejus gerai nepasiskirstes ir tepkis, kas gi cia bus blogo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 23:09)
i sveikata! drinks_cheers.gif

Bryyla, kaip gaila doh.gif  gal cia kazkas del to mimozu vasko ne to? g.gif  arba teisybe, jei labai greit supylei hidrolata, visai galimas daiktas, kad tiesiog nespejo susijungti viskas. Slidus reikalas su tais gaminimais, uztat as tik zarstau teorija, renkuosi, bet dar nesiriztu, nes nenoriu tiek produktu gadinti, tiek ir nusivilti savimi, nes gali dingti upas ilgam-pazistu jau save doh.gif
Koki kieki dareisi? Tai aisku naudok, as 'ukiska' siuo klausimu, man tikrai butu gaila pilt lauk, juk ne pelesis ar kazkas. Su kokia medine mentele pasimaisyk jei aliejus gerai nepasiskirstes ir tepkis, kas gi cia bus blogo g.gif

doh.gif doh.gif doh.gif
Va katik bandžiau su paprastu rapsų aliejumi ir vandeniu. Dėjau daugiau vaškų truputį, hidrolatą supyliau po truputį, bet vėl nesigavo unsure.gif Nenurimsiu šianakt, einu bandyt be mimozų vaško cool.gif
Papildyta:
Nu kai visoms išeina su tuo emulsiniu, o man ne, tai tokia evykelė jaučiuos doh.gif laugh.gif
Papildyta:
Vit. E kada reikia įmaišyt? Gale su EA ar iškart į aliejinę fazę?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 23:18)
doh.gif  doh.gif  doh.gif
Va katik bandžiau su paprastu rapsų aliejumi ir vandeniu. Dėjau daugiau vaškų truputį, hidrolatą supyliau po truputį, bet vėl nesigavo  unsure.gif Nenurimsiu šianakt, einu bandyt be mimozų vaško  cool.gif
Papildyta:
Nu kai visoms išeina su tuo emulsiniu, o man ne, tai tokia evykelė jaučiuos  doh.gif  laugh.gif
Papildyta:
Vit. E kada reikia įmaišyt? Gale su EA ar iškart į aliejinę fazę?

Nu velnias doh.gif , tai daryk su vien emulsiniu dar koki nedideli kieki, man irgi sukilo azartas g.gif
Nesijausk nevykele, taip tik atrodo cool.gif kai neiseina niekas neateina girtis lotuliukas.gif turek ta omeny biggrin.gif
Vit. E naudoji kaip konservanta? Jei taip, konservantai ir EA paciam gale lasinami.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 23:31)
Nu velnias doh.gif , tai daryk su vien emulsiniu dar koki nedideli kieki, man irgi sukilo azartas g.gif
Nesijausk nevykele, taip tik atrodo cool.gif  kai neiseina niekas neateina girtis  lotuliukas.gif  turek ta omeny biggrin.gif
Vit. E  naudoji kaip konservanta? Jei taip, konservantai ir EA paciam gale lasinami.

Pabandžiau ir su vienu emulsiniu, bet nesigavo lotuliukas.gif (isterinis juokas jau ima, negerai... laugh.gif ). Bet, kai lašiuką to mišinio uždedu ant rankos ir pradedu pirštu trint, tai gaunasi lyg ir kremukas biggrin.gif žodžiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bryyla: 14 birželio 2010 - 22:44
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 23:43)
Pabandžiau ir su vienu emulsiniu, bet nesigavo  lotuliukas.gif  (isterinis juokas jau ima, negerai... laugh.gif ). Bet, kai lašiuką to mišinio uždedu ant rankos ir pradedu pirštu trint, tai gaunasi lyg ir kremukas biggrin.gif žodžiu...



as pakaitinu ta nesigavusi krema iki 60 laipsniu viename indelyja, o kitame ciuciuka emulsinio vasko+aliejaus. vel isplaku ir paprastai viskas gaunasi kuo puikiausiai;>
Atsakyti
Viskas, nebebandysiu, gana jau sugadintų aliejų ir vaškų sad.gif lauksiu kremų asių atsiliepimų, gal kuri pagelbės sad.gif bet neįsivaizduoju, ką negerai dariau... Gal per mažai maišiau, bet plakiau kiek galėjau, nebent įrankiai nelabai kokie arba indelis... unsure.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jonceponce @ 2010 06 14, 23:48)
as pakaitinu ta nesigavusi krema iki 60 laipsniu viename indelyja, o kitame ciuciuka emulsinio vasko+aliejaus. vel isplaku ir paprastai viskas gaunasi kuo puikiausiai;>

Lekiu bandyt bigsmile.gif
Papildyta:
Ar kremas iškart sustingsta, ar iš lėto vėsdamas?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 15, 00:04)

Lekiu bandyt  bigsmile.gif
Papildyta:
Ar kremas iškart sustingsta, ar iš lėto vėsdamas?



vesdamas.
Atsakyti
QUOTE(jonceponce @ 2010 06 15, 00:18)

Na dadėjau emulsinio, kaip sakėte, vėsta, karts nuo karto vis pamaišau... Bet man jis nesigavo matinis... Ar matinis irgi vėliau gaunasi? g.gif
Atsakyti