Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 19:12)
ačiū smile.gif na man tada reikėtų 1,5 gr. emulsinio vaško, bet dalį jo galima pakeisti mimozų vašku?

Del sito nezinau g.gif o kodel ji nori deti?
Kodel jau supratau, paskaiciau AN aprasyma biggrin.gif pagal ideja tikrai turetu but galima, juk vistiek vaskas, ta pati funkcija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 14 birželio 2010 - 18:30
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 19:28)
Del sito nezinau g.gif  o kodel ji nori deti?
Kodel jau supratau, paskaiciau AN aprasyma biggrin.gif  pagal ideja tikrai turetu but galima, juk vistiek vaskas, ta pati funkcija smile.gif

Ir dėl to, ką rašo AN ir dėl to, nes jį jau nusipirkau biggrin.gif gerą daiktą reikia naudot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 19:34)
Ir dėl to, ką rašo AN ir dėl to, nes jį jau nusipirkau  biggrin.gif gerą daiktą reikia naudot smile.gif

Saunuole, as tik emulsinio ir biciu vasko isigijau smile.gif kada gaminsi? bigsmile.gif parasyk kaip gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 18:52)
Sveikos smile.gif noriu pirmą kartą bandyt kremuką pasidaryt smile.gif turiu klausimuką, nes pačiai neišeina normaliai apsiskaičiuot...

Kremą noriu darytis iš 40 % aliejinės ir 60% vandens fazės. O gal toks kremukas per riebus būtų vasarai? Mano oda sausa. Tai va, niekaip neapsisprendžiu, kiek dėti emulsinio vaško ir mimozų vaško? Kokios proporcijos būtų geriausios?  4u.gif
Papildyta:
Ai tiesa, kremuko 30 ml noriu daryt smile.gif
Nuo kokio kiekio jūs skaičiuojat, kiek emulsiklių dėt?  g.gif tarkim aliejai ir vandens fazė 100%, o emulsikliai jau viršaus?


Sveikos, jei truputuka pades tai proporcijos butu tokios 30 ml. kremukui: 12ml. aliejaus, 18ml. hidrolato ir 1,5ml. emulsinuo vasko. Gaunasi gan lengvas kremukas, ne pirma karta darau, patiko.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 19:39)
Saunuole, as tik emulsinio ir biciu vasko isigijau smile.gif kada gaminsi? bigsmile.gif parasyk kaip gausis mirksiukas.gif

Bandysiu šį vakarą blush2.gif turiu ir aš bičių vaško, bet nesinori nuo jo pradėt...

QUOTE(oxidem @ 2010 06 14, 19:49)
Sveikos, jei truputuka pades tai proporcijos butu tokios 30 ml. kremukui: 12ml. aliejaus, 18ml. hidrolato ir 1,5ml. emulsinuo vasko. Gaunasi gan lengvas kremukas, ne pirma karta darau, patiko.

Ačiū smile.gif o jei dar mimozų dedant? kiek reikėtų šito vaško dar?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 06 14, 16:12)
Na, kaip ir zadejau-pasveriau titana ir cinka drinks_cheers.gif kaupo nedejau g.gif
I AN sauksteli telpa:
Titano dioksido-1,066 gr.
Cinko oksido-1,270 gr.

Kad butu aiskiau, nufotografavau kiek realiai buvo uzpildytas saukstelis ->  FOTO CIA


Ačiū thumbup.gif 4u.gif O jei gaminant kremą dedamas gėlių vaškas, tai suteikia kažkokį kvapą? Koks labiausiai tiktų norint lenvo, gaivaus kvapo? EA į kremus nededu, kažkodėl nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 19:57)
Bandysiu šį vakarą  blush2.gif turiu ir aš bičių vaško, bet nesinori nuo jo pradėt...
Ačiū  smile.gif o jei dar mimozų dedant? kiek reikėtų šito vaško dar?


as tada truputi maziau dedu emulsinio vasko ir dadedu geliu vasko, tiksliai pasakyti negaliu. Bet pasimokiau, kad reikia nepadauginti geliu vasko.
Atsakyti
QUOTE(eglute82 @ 2010 06 14, 19:45)
Etama gal gali priminti kokias tu svarstykles turi ir kur pirkai ir kiek kainavo 4u.gif

Eglute, siuo atveju nelabai galesiu padeti, nes man parsiunte is uzsienio doh.gif o kainavo jei gerai pamenu 70lt, bet jos sveria tik iki 20gr. unsure.gif esame su Satura apie svarstykles kalbeje, pas ja sveria daugiau, tai ir brangesnes, bet nuliai po kablelio tie patys-0,000, o foto yra ideta mano is anksciau CIA 4u.gif siaip jos pirktos ne miltukams sverioti, o (na kad labai nesismulkinant)-sverioti daiktelius, kuriuos galima suimti pincetu, t.y. ne birius. Matai, tas 'dubenelis' yra i kuri supilu sveriamus miltukus, bet siaip jei vien del gamybos, noreciau gal kitokiu, patogesniu ir labiau pritaikytu miltukams, gal kad pats dubenelis didesnis butu ir zinoma svertu daugiau gramu rolleyes.gif g.gif Manau visai realu butu ebajuj pasiziureti, nebandei paieskoti? mirksiukas.gif

QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 19:57)
Bandysiu šį vakarą  blush2.gif turiu ir aš bičių vaško, bet nesinori nuo jo pradėt...

Na biciu vaska ir as atidejus kiek toliau nei emulsini biggrin.gif sunkiau su juo gaminti. Tai sekmes tau dideliausios, grizk su gerais ispudziais bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Ramsyte @ 2010 06 14, 20:16)
Ačiū  thumbup.gif  4u.gif O jei gaminant kremą dedamas gėlių vaškas, tai suteikia kažkokį kvapą? Koks labiausiai tiktų norint lenvo, gaivaus kvapo? EA į kremus nededu, kažkodėl nepatinka  biggrin.gif

EA ir as nenoriu deti, turiu isitikinima, kad vistiek jie sausina ir dirgina oda (bent jau man, nes esu jautruole sioj vietoj biggrin.gif ) kvapas siaip ir nuo hidrolato juntamas gan stiprus, ir nuo aliejaus, tai nebent juos galetum pasirinkti pagal norima poveiki, bet nepamirsdama ir malonesnio nosiai kvapo ax.gif ar koki faniles fitoli dar panaudoti bigsmile.gif O del geliu vasko nzn, nes neturejau ir neuosciau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 14 birželio 2010 - 19:49
QUOTE(oxidem @ 2010 06 14, 20:22)
as tada truputi maziau dedu emulsinio vasko ir dadedu geliu vasko, tiksliai pasakyti negaliu.  Bet pasimokiau, kad reikia nepadauginti geliu vasko.

O kas nutinka padauginus?
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2010 06 14, 20:47)
O kas nutinka padauginus?


Labai tirstas gaunasi kremukas, tenka skiesti. Nesitikejau, kad geliu (roziu bandziau) vaskas gali taip tirstinti smile.gif
Atsakyti
merginos kam tiek daug geltoninat teksto kai ne paslaptis rasot? biggrin.gif juk visvien visi perskaito, tik laika uzgaisti tongue.gif
dabar i tema ax.gif

uzsimaniau pasidaryti ir as krema, tik iskilo klausimas kaip su milteliais? skaiciau, kad reikia istirpinti hidrolate, o jei darau tik su vandeniu, kaip tada? tame paciame vandenyje istirpinti ir maisyti bendrai ar vis tik atskirai ismasyti ir veliau pilti i bendra mase?
Atsakyti
QUOTE(Ugvilė @ 2010 06 14, 21:18)
merginos kam tiek daug geltoninat teksto kai ne paslaptis rasot?  biggrin.gif  juk visvien visi perskaito, tik laika uzgaisti  tongue.gif
dabar i tema  ax.gif
uzsimaniau pasidaryti ir as krema, tik iskilo klausimas kaip su milteliais? skaiciau, kad reikia istirpinti hidrolate, o jei darau tik su vandeniu, kaip tada? tame paciame vandenyje istirpinti ir maisyti bendrai ar vis tik atskirai ismasyti ir veliau pilti i bendra mase?

Perskaiciusios pradzia, jei neidomu, toliau kad nebeskaitytu, o jei viskas butu juoda, neisvengiamai skaitytu, nes "gal bus kazkas naudingo" (as cia pagal save sprendziu biggrin.gif )
Tai manau nera skirtumo ar hidrolatas, ar vanduo, juk is esmes tai ta pati vandens faze mastau.gif ar klystu?
Kokius miltelius desi? smile.gif
Atsakyti