Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

user posted image

Aroma Natural turi natūralių, ekologiškų priemonių, skirtų kosmetikos gamybai ar jų patobulinimui, pritaikymui pagal savo individualius poreikius.

Pagrindinės kategorijos:
*Eteriniai aliejai (sutrumpinimas EA)
*Ekologiški ir natūralūs hidrolatai
*Ekologiški ir egzotiški aliejai
*Kosmetikos gamybai

AromaNatural šeimininkauja Monica, pateiksianti čia įvairių receptų, patarimų. Atskiroje temoje galbūt pavyks ilgiau išsaugoti svarbią specifinę informaciją, kuri paskęsta "Natūralios kosmetikos gamintojų" temos platybėse

Apie komerciją čia nekalbama! Parduotuvės klausimais kreiptis į Monica per až.

Ankstesnioji tema



Ankstesnėje temoje Monica rašė:

"Aš gi šį savaitgalį seminare praleisiu. Besidominčios aromaterapija santrauką galite rasti čia. O aš dar kažkiek parašysiu aktualios info.
Pvz. dėl fototoksiškumo. Jei aliejus yra distiliuotas, jis praktiškai nefototoksiškas, tik šaltai spausti citrusai turi daug kumarinų ir yra smarkiai fototoksiški. taip pat raudonas mandarinas yra nefototoksiškas, o žalias (nesunokęs)-fotot.
Esant cistitui yra l. efektyvu naudoti vidiniai arbatmedį. Kas 30 min reiktų išgerti po 3 l. šio ea su stikline vandens (gautųsi 4-5 kartai). Ir simptomų turėtų praktiškai nebelikti. Jei lieka-vadinasi tai nėra paprastas cistitas.
Nuo randų, žaizdų, hematomų l. efektyvus derinys: 1 l. šlamučio+15 l. erktrožių al+84 l. bet kokio baz. aliejaus. tepti 2k/dieną. po 2 mėn bus rezultatas."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 05 birželio 2010 - 21:40
kaip butu galima apibudinti Indijos frankincenso (Boswellia serrata) eterinio aliejaus kvapa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 22:39)
kaip butu galima apibudinti Indijos frankincenso (Boswellia serrata) eterinio aliejaus kvapa?  4u.gif


Trumpai: senobinė medinė skrynia, ilgai stovėjusi palėpėje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myself @ 2010 06 05, 22:21)
Ar galima papainą dėti į jau pagamintą kremą prieš patį naudojimą? Šiandien taip ir dariau, tik, manau, kad padauginau papaino, nes labai niežėjo pažastis ir bikini zoną. Po poros valandų nebeiškenčiau ir nusiploviau tas vietas. Pažastis tikriausiai nusideginau, nes paraudusios ir toliau peršti.

Aš papainą ir maišau su jau pirktiniu kremu, bet užsimaišau tiek, kad kokį mėnesį naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 05, 22:41)
Trumpai: senobinė medinė skrynia, ilgai stovėjusi palėpėje  ax.gif

Jei musu nosys panasiai reaguoja i kvapus, tai neskanu tada biggrin.gif hm, renkuos koki skaniai kvepianti eterini ranku ir veido kremukams 4u.gif norejau sito del tinkamumo kremams nuo rauksliu (mamai)..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 05 birželio 2010 - 21:47
Dar apie frankincenso aromata, kuri as apibudinu taip parfumerijoje,
pagal mano tyrinetus parfumerijos kvapus blush2.gif

Nuolat ieskau tobulo frankincenso rolleyes.gif

Cia is parfumerijos subforumo mano rasytas aprasymas:

Ieškojau tobulo frankincenso, kuris man asocijuojasi su „distiliuotu“ vėju – tokiu iš kurio išvalyti visų kraštovaizdžių kvapai, kuriuos susišluoja anas pakeliui.
Tokį frankincensą (TĄ frankincensą) jau esu radus
Andy Tauer Incense Extreme kvepaluose.
Regina Harris frankincensas (vėjas) visai kitoks, jis praskrieja šventovės padūmavusiais skliautais susirinkdamas miros karstelėjusį smilkumą. Žalėsiniai rožės žiedlapiai apgobia ir neutralizuoja tiek šmėstelėjusį frankincenso vėją tiek miros karstelėjimą.

Andy Tauer is Regina Harris kvepalu kurejai tokie rolleyes.gif
Papildyta:


QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 22:46)
Jei musu nosys panasiai reaguoja i kvapus, tai neskanu tada biggrin.gif hm, renkuos koki skaniai kvepianti eterini ranku ir veido kremukams  4u.gif  norejau sito del tinkamumo kremams nuo rauksliu (mamai)..


Frankincensas nera skanus tiesiog kvapas ir iskart suprantamas, jis sakralus, primena
baznycia, i ji reikia isijausti, bet dirginti jis tikrai neturetu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 05, 22:48)
Dar apie frankincenso aromata, kuri as apibudinu taip parfumerijoje,
pagal mano tyrinetus parfumerijos kvapus  blush2.gif

Nuolat ieskau tobulo frankincenso  rolleyes.gif

Cia is parfumerijos subforumo mano rasytas aprasymas:

Ieškojau tobulo frankincenso, kuris man asocijuojasi su „distiliuotu“ vėju – tokiu iš kurio išvalyti visų kraštovaizdžių kvapai, kuriuos susišluoja anas pakeliui.
Tokį frankincensą (TĄ frankincensą) jau esu radus
Andy Tauer Incense Extreme kvepaluose.
Regina Harris frankincensas (vėjas) visai kitoks, jis praskrieja šventovės padūmavusiais skliautais susirinkdamas miros karstelėjusį smilkumą. Žalėsiniai rožės žiedlapiai apgobia ir neutralizuoja tiek šmėstelėjusį frankincenso vėją tiek miros karstelėjimą.

Andy Tauer is Regina Harris kvepalu kurejai tokie  rolleyes.gif

Uoj kaip poetiskai.. Is kart mintyse iskilo sena medine baznycia ir toks smilkalu kvapas 4u.gif tikriausiai teks uostyt paciai, nieko nebus..
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 22:50)
Uoj kaip poetiskai.. Is kart mintyse iskilo sena medine baznycia ir toks smilkalu kvapas  4u.gif  tikriausiai teks uostyt paciai, nieko nebus..


Tiesiog privalu ji pauostyti , beje skirtingu gamintoju frankincenso EA gan
ryskiai skiriasi aromatiniu poziuriu.
Neseniai pas Monica apziurejau jos katik naujai gauta frankincenso EA isties TAS
frankincensas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2010 06 05, 22:53)
Tiesiog privalu ji pauostyti , beje skirtingu gamintoju frankincenso EA gan
ryskiai skiriasi aromatiniu poziuriu.
Neseniai pas Monica apziurejau jos katik naujai gauta frankincenso EA isties TAS
frankincensas  ax.gif

tai vat is Monikos ir zadu imt koki/kokius ea 4u.gif na tada uostysiu ir rinksiuos smile.gif) mamai patinka sunkus kvapai. jai baznycios smilkalu labai patinka kvapas biggrin.gif o cia Mira tai labiausiai primintu?
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2010 06 05, 22:55)
tai vat is Monikos ir zadu imt koki/kokius ea 4u.gif  na tada uostysiu ir rinksiuos smile.gif) mamai patinka sunkus kvapai. jai baznycios smilkalu labai patinka kvapas biggrin.gif  o cia Mira tai labiausiai primintu?


Frankincensas palyginus su mira nera sunkus tikrai 4u.gif
mira ir frankincensas dar vadinami Jėzaus smilkalais , trys karaliai
atnešė Jėzui pagarbinti, jam gimus, kokiu dovanu ?
Ogi miros, frankincenso ir aukso rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 05 birželio 2010 - 21:59
O kaip jūs makaluojat aloe miltelius? Aš šiandien bandžiau daryti geliuką. Hidrolatą sutirštinau su ksantanu ir tada dėjau aloe miltelius, bet jie man neištirpo, gavosi gumuliukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myself: 05 birželio 2010 - 22:05
QUOTE(myself @ 2010 06 05, 23:04)
O kaip jūs makaluojat aloe miltelius? Aš šiandien bandžiau daryti geliuką. Hidrolatą sutirštinau su ksantanu ir tada dėjau aloe miltelius, bet jie man neištirpo, gavosi gumuliukai.


Pirmiau reikėjo ištirpinti aloe miltelius hidrolate, o tada tirštinti... 4u.gif
Nor iš esmės turėtų ir gelyje tirpti, tik gal sunkiau... Bandykit dar maišyti, palaukti, vėl maišyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 05 birželio 2010 - 22:07