Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Man forum palacas irgi geriau skamba, bet gusto blyninej kiek zn vaikam yra kur issidukt, o palace ne... g.gif siandien kolega sake, kad sauksteliu pirkt yra prie ausros vartu parduotuveleje... pati keliausiu kuria diena ten paieskoti thumbup.gif sake vaikiukui pirko su zodiako zenklu saukstuka, tai apie 130 lt mokejo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 12:10)
O kiek balionu planuoji pirkti?

Vienu metu viena kitai parasem AZ biggrin.gif

Nesuglvoju kriksto teciui dovanytes.. Jau gal en kartu aptarta.. Seimos neturi, dar pakankamai jaunas, bet ne piemuo. Ka galima? Tokio simbolisko, bet, kad liktu atsiminimui?

Tiesa, ar yra pas mus pirkti 555 vaiko klausimai, ar kazkaip panasiai knyga vadinasi?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 08, 11:26)
Vienu metu viena kitai parasem AZ  biggrin.gif

Nesuglvoju kriksto teciui dovanytes.. Jau gal en kartu aptarta.. Seimos neturi, dar pakankamai jaunas, bet ne piemuo. Ka galima? Tokio simbolisko, bet, kad liktu atsiminimui?

Tiesa, ar yra pas mus pirkti 555 vaiko klausimai, ar kazkaip panasiai knyga vadinasi?

tokia knygele turi mano dicke,gavo dovanu kazkada thumbup.gif


kriksto tevams per mergytes krikstynas dovanojau stiklines taures,ju viduje foto mergytes ir isgraviravau .liko patenkinti,krikstateviui buvo tik 20 tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 12:18)
na as nelabai moku...sugalvoti,papiesti galiu,bet su programele kazka padaryti..nea verysad.gif


na jei del maketavimu tai jo, o kiek ima tos mergaites, kur popieriukus daro, idomu dabar baisiai paliko blush2.gif smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 08, 12:26)
Vienu metu viena kitai parasem AZ  biggrin.gif

Nesuglvoju kriksto teciui dovanytes.. Jau gal en kartu aptarta.. Seimos neturi, dar pakankamai jaunas, bet ne piemuo. Ka galima? Tokio simbolisko, bet, kad liktu atsiminimui?

Tiesa, ar yra pas mus pirkti 555 vaiko klausimai, ar kazkaip panasiai knyga vadinasi?


na man siuvynetas ranksluostis super dovanele atrodo wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 12:29)
tokia knygele turi mano dicke,gavo dovanu kazkada thumbup.gif
kriksto tevams per mergytes krikstynas dovanojau stiklines taures,ju viduje foto mergytes ir isgraviravau .liko patenkinti,krikstateviui buvo tik 20 tada smile.gif

Smilte, visai pamirsau, kad remelio norejau pas tave gi doh.gif Taures dovanociau kriksto mamai.. per trapi dovana bernui biggrin.gif
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 12:31)
na jei del maketavimu tai jo, o kiek ima tos mergaites, kur popieriukus daro, idomu dabar baisiai paliko  blush2.gif  smile.gif
na man siuvynetas ranksluostis super dovanele atrodo wub.gif  4u.gif

Na, ma tai hobis, tai gaunasi grynas nuostolis. Nes laiko - labai daug uzima. Mano darbe valanda kelis kartus brangiau apmokama.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 08, 12:37)
Smilte, visai pamirsau, kad remelio norejau pas tave gi  doh.gif Taures dovanociau kriksto mamai.. per trapi dovana bernui  biggrin.gif

Na, ma tai hobis, tai gaunasi grynas nuostolis. Nes laiko - labai daug uzima. Mano darbe valanda kelis kartus brangiau apmokama.


tu cia apie maketavimo kaina kalbi? g.gif o tai paslaptis kiek kainuoja, bijai konkurentes? hihihi.gif
Atsakyti
sveikos mamytes planuotojos smile.gif mes savo dziaugsma ruosiames krikstyti liepos 25 diena 4u.gif tai vis uzsuku paskaitinet cia , beyt snd nusprendziau kad uztenka skaitinet o reikia imtis darbu jeigu noriu suspet suruost suneliui grazia svente rolleyes.gif tai jau kaip ir ko noriu daug maz zinau...cia manau rasiu visokiu patarimu..o sakykit pastuko slaptazodzius kada galima gaut labai noreciau paziurinet ka jus padaret grazaus gal ka ir sau rasciau wub.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 12:09)
Musu krikstynos kitamet, bet kriksto tevai jau uzkviesti ir tema jau skaityneju dabar ir idejas kopinu i atskira folderiuka ir lapa uzsivedusi esu planiukui , manau nelakstysiu ir neprasysiu likus savaitei, kad susiustumet man viska i as ar el. pasta  doh.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif toks jausmas, kad pati parasiau ax.gif jei nera laiko, tai kam tokius dalykus tada daryti. tegul suseda uz stalo, dainuskas dainuoja ir stiklines kilnoja. turincios rolleyes.gif laiko pasirupins grazesnemis krikstynomis wub.gif
Norincios viska pasidarys ir per viena diena thumbup.gif
be to yra daug merginu, kurios uz simboline kaina padarys nerealius grozius thumbup.gif o cia nori visko ir daug... kaledu seniai vasarom nevaiksto lotuliukas.gif


galvoju savo krikstasuniui medaliona isgraviruoti su gimimo data ir vardu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 08 birželio 2010 - 11:46
Jau ne pirma karta klausiama, kur sidabriniu sauksteliu galima gaut. Ju buna tiesiog juvelyrinese parduotuvese. Kalbant konkreciai apie Klaipeda, pries kelis metus aplakscius nemaza dali jos, pigiausiai gavom H.Manto gatvej mazytej juvelyrinej priesais Zemaitija.
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 12:41)
tu cia apie maketavimo kaina kalbi?  g.gif  o tai paslaptis kiek kainuoja, bijai konkurentes?  hihihi.gif

Manau, kad ne vieta cia. Ir taip pratrins musu postus. Mano profilyje rasi, kas tau idomu.. O beje, kainas visada derinu.
Atsakyti
kazkas musu pastuka panaudojo registracijai... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 08, 13:04)
kazkas musu pastuka panaudojo registracijai... blink.gif

Kaip suprast?
Atsakyti