Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(saule @ 2010 06 08, 08:57)
Man rodos kiek tik širdis geidžia, tiek ir aukoji  mirksiukas.gif
Čia kaip ir per mišias, vienas aukoja lituką, kitas 50.... Ir nei vienam niekas nepasako, kad per mažai. O vat iš per didelės sumelės būna ir grąžą duoda  tongue.gif

taip ir as maniau..bet kai nuvaziavom i Vytauto baznycia tai labai graziai apie auka pasake:na zinot nera jokiu normu,nustatytos sumos,bet sildymas,elektra(vasara g.gif ) minumum 100lt. ir dar toki pastebejima turiu:parduodama maldaknyge:auka 20lt doh.gif va tai man pasirode kvailiausia.jei jau auka,tai tiek kiek gali,o jei nurodyta konkreti suma tai pavadinciau kaina

soriukas uz off topic 4u.gif

tai va ir klausiu..
pasirinkom zinoma kita baznytele,atokesne,kuri musu seimai miela labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 11:40)
taip ir as maniau..bet kai nuvaziavom i Vytauto baznycia tai labai graziai apie auka pasake:na zinot nera jokiu normu,nustatytos sumos,bet sildymas,elektra(vasara g.gif ) minumum 100lt. ir dar toki pastebejima turiu:parduodama maldaknyge:auka 20lt doh.gif va tai man pasirode kvailiausia.jei jau auka,tai tiek kiek gali,o jei nurodyta konkreti suma tai pavadinciau kaina

soriukas uz off topic 4u.gif

tai va ir klausiu..
pasirinkom zinoma kita baznytele,atokesne,kuri musu seimai miela labai wub.gif

Vytauto baznycioj visada pasako "aukos" dydi..ten kaip sakant stafkes nustato kunigelis ax.gif baznycia populiari, matyt tuom ir naudojasi..mes irgi pasirinkom kita, maza, jaukia ir uzmiesty..
Atsakyti
Taip taip, cia su tom "aukom" dabar tai baisu... Ne i tema, bet mum nesenai irgi vienas toks nutikimas buvo, kai laidojom artima zmogu ir kunigas pasake, kad Vyskupas nustate paskutiniu misiu kaina, ji negalinti buti mazesne nei 150 lt. Va ir auka, Vyskupo nustatyta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(just-me @ 2010 06 08, 10:51)
Vytauto baznycioj visada pasako "aukos" dydi..ten kaip sakant stafkes nustato kunigelis ax.gif  baznycia populiari, matyt tuom ir naudojasi..mes irgi pasirinkom kita, maza, jaukia ir uzmiesty..



QUOTE(coliukeee @ 2010 06 08, 10:54)
Taip taip, cia su tom "aukom" dabar tai baisu... Ne i tema, bet mum nesenai irgi vienas toks nutikimas buvo, kai laidojom artima zmogu ir kunigas pasake, kad Vyskupas nustate paskutiniu misiu kaina, ji negalinti buti mazesne nei 150 lt. Va ir auka, Vyskupo nustatyta  unsure.gif

jei tai ivardina kaip KAINA tai sutinku-gali buti suma,bet jie kalba apie auka..jos dydi.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 08 birželio 2010 - 11:04
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 07, 23:19)

O as neisivazduoju ka daryt, gal patarsit, kur yra printerio nustatymai, nes sugalvojau isakymus, issiuncau jos, sumaketavo maketuotoja, bet kai spausdini, baltos juostos krastuose, is kares sauresne, is desines stora, idedant i remeli, labai negraziai atrodo unsure.gif maketuotoja sako kad cia printerio nustatymai, visaip bandziau keisti, ir tas pats  verysad.gif

Jusu maketuotoja neuzdejo vadinamuju uzuolaidu, todel ir nukanda baltas parastes. Prasykit, kad pataisytu darbus.
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 08, 01:51)
ir dar sakykit kaip rengsite savo mazylius-berniukus? man grazu lininiai rubeliai,bet tevelis labai nori,o ir man patinka kostiumukai-kostiumines kelnytes,marskinukai,liemene arba svarkelis,kaklaraistis, tikras vyras butu smile.gif ir tetis bei kriksto tetis su kostiumais butu. bet kadangi zada karsta vasara,nesinori,kad vaikiukas kaistu.nebent perrengt po ceremonijos  g.gif
sakykit,kaip jus galvojat?

as tik uz lina
man tie kostiumai ne tik ,kad sintetiniai ir neskoningi,bet dar ir baisus blush2.gif

cia tik mano nuomone 4u.gif



QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 10:57)
nu bet kaip taip imanoma  blink.gif  doh.gif

as irgi nustebau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 07, 23:26)
o man, mamytės, reikia jūsų pagalbos  blush2.gif  darau kvietimus, bet susidūriau su problema, ką užrašyt kvietime, kai į krikštatėvius kviečiamas tik vienas iš poros  g.gif kaip tai gražiai parašyt, kad antroji pusė neįsižeistų. nu tikiuos, supratot, apie ką aš  ax.gif

Gali dar padaryti taip... Kvietimus gali padaryti individualius. krikstomamytei su kvietimu tapti krikstomama, o jos antrai pusei tiesiog kvietimas i grazia svente. bet pritariui kitai merginai, kad reiketu pries tai sutarti zodziu...kad zmogiukams nebutu netiketa...

QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 08, 02:51)
ir dar sakykit kaip rengsite savo mazylius-berniukus? man grazu lininiai rubeliai,bet tevelis labai nori,o ir man patinka kostiumukai-kostiumines kelnytes,marskinukai,liemene arba svarkelis,kaklaraistis, tikras vyras butu smile.gif ir tetis bei kriksto tetis su kostiumais butu. bet kadangi zada karsta vasara,nesinori,kad vaikiukas kaistu.nebent perrengt po ceremonijos  g.gif
sakykit,kaip jus galvojat?


as irgi sprendziu tokia dilema, noriu lengvu rubeliu, nes mazyliai gali sukaisti...galvoju, kad gal baznycioje oficialiai aprengsiu, o jau gryzus i svente kuo nors lengvu perrengsiu...
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 11:57)
nu bet kaip taip imanoma  blink.gif  doh.gif

as jau nebeturiu zodziu tokiems dalykams, vakar persipiktinau, o siandien demesio jau nekreipiu, kasdien atsiranda tokiu.... doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Musu krikstynos kitamet, bet kriksto tevai jau uzkviesti ir tema jau skaityneju dabar ir idejas kopinu i atskira folderiuka ir lapa uzsivedusi esu planiukui , manau nelakstysiu ir neprasysiu likus savaitei, kad susiustumet man viska i as ar el. pasta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 06 07, 18:17)
Tai jungiames  drinks_cheers.gif As irgi nezinau kainu, va duotame puslapy balionu centre nematau kainu, gal rase, ne viska skaiciau  blush2.gif

Ir po erikiuxxx posto praejo noras dangaus zibintams.. o su balionais foto grazios butu ax.gif


O kiek balionu planuoji pirkti? As meginsiu siandien paskambineti pasidometi kainomis, tada pranesiu ka suzinojau.
Mamytes, turiu du variantus kur svesti Forum Palace, arba Gusto blyninej laisves prospekte, gal kas ten kas nors jau sventet? Pasidalinkit patirtimi ax.gif
Patarkit pas ka popiereliu saldainiukams uzsisakyt, kuri auksaranke jums patiko? bigsmile.gif
Kas liecia zibintus, tai leidom per Valentino diena ir istiesu didesnio ispudzio nei leidziami balionai man nepaliko, o vargo tikrai daugiau, todel daugiau ju nesirinksiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina20: 08 birželio 2010 - 11:14
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 08, 11:10)
O kiek balionu planuoji pirkti? As meginsiu siandien paskambineti pasidometi kainomis, tada pranesiu ka suzinojau.
Mamytes, turiu du variantus kur svesti Forum Palace, arba Gusto blyninej laisves prospekte, gal kas ten kas nors jau sventet? Pasidalinkit patirtimi  ax.gif
Patarkit pas ka popiereliu saldainiukams uzsisakyt, kuri auksaranke jums patiko?  bigsmile.gif

popierelius saldainukams zalia rutele musu daro wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 08 birželio 2010 - 11:17
O kodel Jus popierelius pas kazka uzsakynejat, kodel pacios nedarot, o atspausdint galima juk nunest daug kur, kur spausdina, ar sumaketuot nemokat blush2.gif

Man gusto blynine tai kaip ir blynine, bet cia jau ne mano reikalas, man va idomu kiek kavinese ima nuo zmogaus uz vaises, nes nesidomejau ir neturiu supratimo blush2.gif

Beja kur perkami sidabriniai sauksteliai ir man labai idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lilget @ 2010 06 08, 11:13)
O kodel Jus popierelius pas kazka uzsakynejat, kodel pacios nedarot, o atspausdint galima juk nunest daug kur, kur spausdina, ar sumaketuot nemokat  blush2.gif

Man gusto blynine tai kaip ir blynine, bet cia jau ne mano reikalas, man va idomu kiek kavinese ima nuo zmogaus uz vaises, nes nesidomejau ir neturiu supratimo  blush2.gif

Beja kur perkami sidabriniai sauksteliai ir man labai idomu  blush2.gif

na as nelabai moku...sugalvoti,papiesti galiu,bet su programele kazka padaryti..nea verysad.gif
Atsakyti