Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Mes sugalvojom linkejmus rasyt markeriu ant balionu, visi parasys ir paleisim i dangu, nes vyras pries korteles, sako, balionai sprogs, korteles nukris, kas nors paskui dar skaitys lotuliukas.gif
Ziuriu daugeliui patinka ideja dovanu - sidabrini sauksteli dovanot, zinau vietele Vilniuj kur sidabras zymiai pigiau 6Lt/gr anksciau taip pirkau ten ir sauksteliu ten yra, tai jei reikes negaila pasidalint info...

Tikiuosi nelys ili sestadienio doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 06 07, 22:19)
Kaip viskas nerealiai graziai atrodo  thumbup.gif

O as neisivazduoju ka daryt, gal patarsit, kur yra printerio nustatymai, nes sugalvojau isakymus, issiuncau jos, sumaketavo maketuotoja, bet kai spausdini, baltos juostos krastuose, is kares sauresne, is desines stora, idedant i remeli, labai negraziai atrodo unsure.gif maketuotoja sako kad cia printerio nustatymai, visaip bandziau keisti, ir tas pats  verysad.gif

aciu
o del printerio neisivaizduoju unsure.gif ,man tai kas maketavo ,tai ji ir viska dare, spausdino spaustuvei,ir man jau atsiusta buvo viskas gatava ax.gif

QUOTE(astulia @ 2010 06 07, 22:26)
erikiuxxx, labai šauniai pasiruošę buvot  thumbup.gif gražiai aprašei viską  wub.gif

o man, mamytės, reikia jūsų pagalbos  blush2.gif  darau kvietimus, bet susidūriau su problema, ką užrašyt kvietime, kai į krikštatėvius kviečiamas tik vienas iš poros  g.gif kaip tai gražiai parašyt, kad antroji pusė neįsižeistų. nu tikiuos, supratot, apie ką aš  ax.gif

dekui smile.gif
labai likome patenkinti Astulia darbu wub.gif
dar aisku biskiuka reikia laiko iki galutinio rezultato wub.gif
Atsakyti
QUOTE(leogirl @ 2010 06 05, 12:22)
Sveikos, mergikes.
Prisidėdu prie sveikinimų šiandien švenčiantiems. Nuostabios šventės ir nepamirštamų įspūdžių,brangiosios. 4u.gif

Man irgi atrodo tai greitai ta diena artėja. Vis bijau ko nespėti. Va jau už poros savaičių važiuosime į Klaipėdą, tai manau paskutinius potėpius baigsime.

Bėja, klaipėdietės, per balticum tv, mačiau reklamą, kad autobusų stoties pasaže yra parduotuvė skirta krikštynoms, vestuvėms. Ten pilna visokių smulkmenų, kaip supratau ir balionus ten pučia. Pati ten nebuvau, bet kai tik busiu Klaipėdoje, tai bus pirma vieta kur apsilankysiu. Galvoju gal ten balionai bus pigesni ar dar ką įdomaus rasiu g.gif
O gal kas iš jūsų jau ten buvote?


as siandien ten buvau uzsukus smile.gif tokia nediduke, apziurejau, ka nugirdau kad zvake kainuoja 5.5lt o jos papuosimas 12.5lt berods smile.gif man ten labai graziu dovaneliu pasirode einant i krikstynas wub.gif
Atsakyti
labas vakaras,mamytes,na va ir mane uzgriuvo planavimo vargeliai ir dziaugsmeliai smile.gif mes uk gyvenam,kai tik gime mazius spalio men sakem krikstysim sia vasara,bet visokiu problemeliu finansiniu buvo,tai kaip ir neplanavom nieko. na,o dbr vis delto nusprendem,kad gal kaip nors prasisuksim smile.gif tai liepos 30d krikstynos,o kaip ir nieko nesu pasiruosus dar.
skaitau ka mamytes prirase,pas pacia tiek minciu atsirado,tik spek igyvendint.
nuliudinot del dangaus zibintu,kazkaip galvojau,kad turetu grazu buti sad.gif
bandau ieskot fotografo,bet jauciu jau nieko nebus,gi vasara,visi vestuvem uzsakyti bus sad.gif
Atsakyti
ir dar sakykit kaip rengsite savo mazylius-berniukus? man grazu lininiai rubeliai,bet tevelis labai nori,o ir man patinka kostiumukai-kostiumines kelnytes,marskinukai,liemene arba svarkelis,kaklaraistis, tikras vyras butu smile.gif ir tetis bei kriksto tetis su kostiumais butu. bet kadangi zada karsta vasara,nesinori,kad vaikiukas kaistu.nebent perrengt po ceremonijos g.gif
sakykit,kaip jus galvojat?
Atsakyti
QUOTE(grakavinga @ 2010 06 07, 22:03)
Mamytes kurios jau krikstijot savo kleckus sakykit kuo kunigai vale vaikiukam galvas po ceremonijos? mum kunigai liepe pasirupint kuo galva nuvalyt, sako mes tuo paciu ranksluosciu nevalom - nehigieniska

Sūnui galvytę kunigas nuvalė skepetaite, patys nieko neturėjom rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 07, 14:14)
sveikutes
mes jau po sventes  wub.gif
viskas buvo super
bet zibintu tai daugiau nepirkciau,dydele efekto tikrai nebuvo, o ir keli pradejo kirsti ant stogu,tai mociutem buvo baimes  doh.gif nu nesamone jaigu atvirai
manau daug fainiau balionai, galima su bengaliskom ugnelem pvz

imesiu kelias foto atributikos  wub.gif

http://public.fotki....uxxx/oskariuko/


nerealiai viskas grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 07, 14:14)
sveikutes
mes jau po sventes  wub.gif
viskas buvo super
bet zibintu tai daugiau nepirkciau,dydele efekto tikrai nebuvo, o ir keli pradejo kirsti ant stogu,tai mociutem buvo baimes  doh.gif nu nesamone jaigu atvirai
manau daug fainiau balionai, galima su bengaliskom ugnelem pvz

imesiu kelias foto atributikos  wub.gif

http://public.fotki....uxxx/oskariuko/


tikrai viskas labai grazhu wub.gif wub.gif wub.gif
turiu pora klauysimu 4u.gif
kur gauti tokiu su uzhrashais balionu ir kur buna pirkt sidabriniu shaukshteliu?

ax.gif
QUOTE(gosas @ 2010 06 07, 19:53)
Gal Kaunietes galetu parekomenduoti kur daryti  foto sesija? Ir kad po to tas nuotraukas perkeltu ant drobes  g.gif  g.gif

fotopro turi savo foto studija jei yra noras ne tik gamtoje pasifotografuoti, be to jie daro foto ir ant drobes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va jau kaip ir viskas pas mus suplanuota,smulkmenytes supirktos,beliko saldainukus padaryti biggrin.gif

Iskilo klausymukas,kas svente jau turejot kokio dydzio auka aukojot baznyciai?? nezinau ar klausti kunigo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2010 06 07, 23:26)
o man, mamytės, reikia jūsų pagalbos  blush2.gif  darau kvietimus, bet susidūriau su problema, ką užrašyt kvietime, kai į krikštatėvius kviečiamas tik vienas iš poros  g.gif kaip tai gražiai parašyt, kad antroji pusė neįsižeistų. nu tikiuos, supratot, apie ką aš  ax.gif

Pas mus situacija labai panaši, tai žinoma iš pradžių susitarėm žodžiu, antrų pusių tuo metu nebuvo, tai taip ir kvietėm - būti krikšto mamytėm. Mergaitės sutiko, tuo pačiu paklausiau ar galėtų kažkuris iš vyrukų paveiksluoti per krikštynas... Na o kvietimuose rašiau viršuje kreipimąsi į abu, surašiau kur ir kada vyks šventė, toliau kreipiausi tik į krikšto mamą, su prašymu būti šalia šią svarbią dieną ir tapti mūsų sūnaus krikšto mama.
Astulia, gali dar parašyti ir būsimos krikšto mamos vyrui (ar draugui), kad tikiesi, jog jis palaikys ir padės krikšto mamytei atlikti šias svarbias pareigas ar kažkaip panašiai.

QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 08, 02:51)
ir dar sakykit kaip rengsite savo mazylius-berniukus? man grazu lininiai rubeliai,bet tevelis labai nori,o ir man patinka kostiumukai-kostiumines kelnytes,marskinukai,liemene arba svarkelis,kaklaraistis, tikras vyras butu smile.gif ir tetis bei kriksto tetis su kostiumais butu. bet kadangi zada karsta vasara,nesinori,kad vaikiukas kaistu.nebent perrengt po ceremonijos  g.gif
sakykit,kaip jus galvojat?

Ramintaiv, būna ir lininių kostiumėlių, tikriausiai tai ir būtų geriausias variantas - ir vaikučiui nekaršta, nes audinukas natūralus ir nestoras, ir Jums gražu, nes būtų tikras kostiumas mirksiukas.gif Sėkmės išsirenkant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramintaiv @ 2010 06 08, 03:51)
ir dar sakykit kaip rengsite savo mazylius-berniukus? man grazu lininiai rubeliai,bet tevelis labai nori,o ir man patinka kostiumukai-kostiumines kelnytes,marskinukai,liemene arba svarkelis,kaklaraistis, tikras vyras butu smile.gif ir tetis bei kriksto tetis su kostiumais butu. bet kadangi zada karsta vasara,nesinori,kad vaikiukas kaistu.nebent perrengt po ceremonijos  g.gif
sakykit,kaip jus galvojat?

mes pirkom tok kostiumeli, beje js lininis biggrin.gif taigi 2 viename
o del fotografo, tai jei Vilniuj, tai galesiu po musu fotosesijos pasidalnt ispudziais, gal ir jum tiktu...
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 08, 09:50)
Iskilo klausymukas,kas svente jau turejot kokio dydzio auka aukojot baznyciai?? nezinau ar klausti kunigo unsure.gif

Man rodos kiek tik širdis geidžia, tiek ir aukoji mirksiukas.gif
Čia kaip ir per mišias, vienas aukoja lituką, kitas 50.... Ir nei vienam niekas nepasako, kad per mažai. O vat iš per didelės sumelės būna ir grąžą duoda tongue.gif
Atsakyti