Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 16, 19:50)
blush2.gif o kaip cia ji pasidaryti???  rolleyes.gif labai grazu 4u.gif

Stiklainiuką švariai nuplauti, nusausinti, nudažyti akriliniais dažais (yra pirkti nedideliais tūriais) ir apklijuoti norimais motyvais iš ryžinio popieriaus (bus lengviausia), nes servetėlėmis be įgūdžių sunkoka bus. Paskui viską nulakuoti reikėtų (irgi nusipirkti nedidelį tūrį spec.lako) ir viskas smile.gif Priemonių yra pirkti kiekvienoje dekupažo parduotuvėje, ten ir pakonsultuos kiek, ko ir už kiek pirkti, kai reikia vienam kartui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 16 birželio 2010 - 18:58
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 16, 19:41)

Aš geriau apie balionus pakalbėsiu biggrin.gif . Sakykit, jei sventės vietoje prie kėdės pririščiau po helio balioną, ar jie netrukdytų svečiams sėdėti?

Jei aukstai kabes - netrukdys bigsmile.gif

QUOTE(vikusituka @ 2010 06 16, 19:49)

na jeigu bus mazu vaikuciu ir netycia baliona ka susprogdins, ar neissigas mazulyciai? aisku, vaizdas  tai grazus...


bent jau mano vaikas, nei mazas, nei dabar nereaguoja i balionu sprogimus.. nei fejerverku bijo unsure.gif
Atsakyti
Kažkuri mamytė norėjo medžio dežės tai kaune maximoje yra pardavime dekupažui skirtos medinės dežės, dangtis ir šonai mediniai, o dugnas fanera. kaina apie 30 lt (29 atrodo)
Atsakyti
Merginos, padėkit man žioplai doh.gif Kiek paprastų balionų pakelia helio balionas. Žinau, kad rašėm kažkur, bet neradau blush2.gif Nu blin, pamiršau doh.gif
Atsakyti
Nusipirkau vaikišką Bibilją, štai tokią wub.gif
http://biblijosdraug...20Biblija_2.JPG kietais lapais, kaip tik mažiukui smile.gif
Atsakyti
sveikos,vis paskaitineju jusu temele,dabar jinai man labai aktuali,pas mus kryksto data liepos 24d tai jau po biski arteja.Labai geru ideju perskaiciau ir manau pritaikysiu labai jie man thumbup.gif
Norejau paklausti,gal kuria galit pasiulyti fotografa,nes kiek ieskojau visi uzimti nes dalyvauja vestuvese,arba kokia foto-atelje Vilniuj????
IR dar gal turite isakymus krykstatevams rusu kalba,buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vis pagalvuoju krykstatevams padaryti marskinelius,bet suku sau galva ka parasyti,gal turite kokiu ideju blush2.gif ????
buciau labai dekinga jeigu priimtumet mane 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aga, del masinos papuosimo, gal dar kokiu ideju kas turite? Noretusi man soskyte padaryti, bet niekaip nesugalvoju is ko, tokio dydzio padaryti, jog tikrai matytusi, jog ten soske.... doh.gif
Ir tiesa noreciau pasidometi gal kas sventeje balionus su geliu nori panaudoti. As cia radau po 2 lt. bet jei perki ne maziau kaip 100 vnt. Tai jei kas noretu per puse tai butu visai nieko... po 50 balionu pasiimtume ir nebrangiai gautusi. ax.gif P.S. Musu svente Liepos 3 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutjera: 16 birželio 2010 - 22:37
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 16, 16:49)
na tada skleisk ir toliau cia idejas, o mes semsimes is patirties  thumbup.gif smagu, kai sventes praeina ir lieka neisdildomi ispudziai wub.gif


na jeigu bus mazu vaikuciu ir netycia baliona ka susprogdins, ar neissigas mazulyciai? aisku, vaizdas  tai grazus...


aciuks.gif as ne tik skleidziu idejas, bet ir renkuosi jas ateiciai mirksiukas.gif

o del balionu sprogimo, nuo aiko priklauso. Pavyzdziui, per mano sunelio gimtadieni buvo pripusta virs 200 balionu tongue.gif ir visi jie buvo ant zemes, o vaikai juose wub.gif tai po baliaus liko 150 lotuliukas.gif bet neverke nei vienas. buvo 5 vaikai, visi metinukai.

QUOTE(estetė @ 2010 06 16, 16:56)
Stiklainiuką švariai nuplauti, nusausinti, nudažyti akriliniais dažais (yra pirkti nedideliais tūriais) ir apklijuoti norimais motyvais iš ryžinio popieriaus (bus lengviausia), nes servetėlėmis be įgūdžių sunkoka bus. Paskui viską nulakuoti reikėtų (irgi nusipirkti nedidelį tūrį spec.lako) ir viskas smile.gif Priemonių yra pirkti kiekvienoje dekupažo parduotuvėje, ten ir pakonsultuos kiek, ko ir už kiek pirkti, kai reikia vienam kartui smile.gif


aciuks.gif reiks pameginti, niekada nesu dekupazu uzsiemusi. bus proga
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 11:18)
Tikrai yra atsakingų krikšto mamų...Mano vaikelio krikšto mama dar nebuvo nei pasikalbėti nei pasitarti apie krikštynas, nors liko nepilnai dvi savaitės. Kai paklausiau ar nepersigalvojo, sako tikrai ne, labai nori būti krikšto mama...



na, aš biskį ne į temą... bet noriu pagirti radvilę, kad labai gražiai siuvinėja thumbup.gif - ypač tas šventas pav ir tas moters kūnas thumbup.gif wub.gif o man draugė jau pusę metų siuvinėja tuos vadinamus metrikus... laiko neturi... gal vis kada nors... net į palankynas nedrįsta atvažiuoti, kol nebaigus...

na, jau prikūriau ir profesijų virš 30 ir suvenyrų pavadinimų viktorinai... kas norėsit, kreipkitės... dbr belieka ,,susišaudyti" tuos visus pindikliuškas- reiks ryt dar perkratyti namus ką turiu... paksui dar gal į dėvėtų žaislų parduotuvę nulėksiu...

jau mūsų dalis saldainiukų irgi suvynioti- šnd ,,padovanojau" draugių dukroms po saldainį, tai tos net akis išsprogdino kaip jų mergaičiukės išsivyniojo ir suvalgė tuos saldainius- tipo reikėjo pasiimti kaip suvenyrus... tai jo, sako pasiimsim popierėlius... bet taip ir liko.. ir va tikria problėma- kur juos dėti? todėl antrą rūšį popeirėlių užsisakiua be foto
Atsakyti
Vikusituka, nors mes ir kitam gale LT, bet planuojam vežti tėvelio jau pagamintą kryžių , kurį pašventinsim per krikštynas, į kryžių kalną... jau ir dedikaciją užsakiau, kad išdegintų....

mašinos manau mes nepuošim, nes MB tikrai nepasirašys... o kėdutę tik mažės - vešimės į kavinę valgymo kėdutę... daviua šnd bendradarbei kad pasiųto kokį ,,apsiaustėlį" tai kėdutei iš tiulio- perrišim plačiu atlasiniu kaspinu (kaip čia kažkuri rašėt, apei tais apvilktas kėdes) ir pririšim baltą balioną su užrašu... manau tiek pakaks

o jūs merginos ketinat kaip nors puošti sienas? mes jau prisdarėm nuotraukų, įdėjom į spalvoto popieriaus rėmelius- apačioj bus užrašai.. ir dar planuoju tais nuotraukas sujungti visas atlasiniu kaspinėliu, kad tokia lyg banga ant sienos gautųsi... mačiau kt temelėj iš berniuko krikštynų labai gražus nuotruakėlių traukinukas- po nuotrauką iš kiekvieno mėn... nu man sunku apsiriboti tik viena foto doh.gif bus virš 30- tai gal ne ant vienos sienos... iš vis bus gražiausia, kai ta salė iš vakaro bus užimta , o ryte nespėsim doh.gif

o lubas planuoju nuleisti baltus angeliukus- nes lubos kaip sykis su balkiais... tokiais pat tik ružavais angeliukais bus puoštas stalas... angeliukams ,,nuleisti" neriu pati juosteles ir dar jei bus laiko (jei mažiau sėdėsiu SM lotuliukas.gif ), išlankstysiu iš ružavos juostytės rožytes ir papuošiu jomis tuos angelėliu šniūrelius

mes užssiakėm fotoateljė prieš krikštą... kažin čia nenusižengsim jokioms tradicijoms? nes mums paskui būtų labai kvaila grįšt po krikšto 12 km į miestą, o paksui vėl sugrįžti atgalios pro tą pačią bažnyčią ir dar plius apie 18 km... ai, nesigilinkit į tuos mano aprašytus maršrutus doh.gif

beje, labai patiko kažkurios idėja su tais ,,jūros akmenukais"- nu super... gra-žu, originalu, nenuvalkiota ir popierėlio nereikia galvoti kur numesti... o kažin kaip iš tų saldianiukų medelis atrodytų?
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 16:21)
Ačiū už kantrybę 4u.gif  Dar klausimukas. Kur tiksliau spausdinais, pagrindiniuose rūmuose g.gif  g.gif

kokia kantrybe-vieni kietiems juk padedam biggrin.gif
centriniuose,baltuose rumuose,pirmas aukstas i kaire ir iki galo 126kab smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas žinote, kur Vilniuje gauti pirkti ažuoliukų g.gif Norim pakrikštyjus berniukus pasodinti. Kaip sakot gal nieko įdėja?
Atsakyti