Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(* Arti Širdies * @ 2010 06 16, 17:10)
Reikia žinoti kokie gėrimai gali būt saugomi ilgą laiką, nes paprastai supilstyti į butelius brendžiai po kelių metų praranda savo sąvybes. Šampanas tuo labiau netinka.

As tai kalbu apie pirktini buteli, ji pilna ir dekoruojant, ne perpilant. Ar mes ne apie ta pati? unsure.gif
Atsakyti
O as nupirkau Chaneto brendzio 2 butelius, kriksto tevam, gal kas zn ar isstoves jie? g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 16:17)
O tu ir darei ant tokio formato iš karto, ar ten vietoje taip pasiūlė? Pas mane tai A4.

pasiule nes tada a3 graziai susisega
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 16, 16:19)
pasiule nes tada a3 graziai susisega

Ačiū už kantrybę 4u.gif Dar klausimukas. Kur tiksliau spausdinais, pagrindiniuose rūmuose g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, labai atsiprašau, bet gal galit kasnors atsiųst pasizadėjimų tekstukus, aš turėjau, savo mergytei dariau tas korteles, bet kompiuteryje viskas išsitrynė, o dabar draugei prireikė.
Ačiū padėjusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 06 16, 17:42)
Sveikos mergaitės, labai atsiprašau, bet gal galit kasnors atsiųst pasizadėjimų tekstukus, aš turėjau, savo mergytei dariau tas korteles, bet kompiuteryje viskas išsitrynė, o dabar draugei prireikė.
Ačiū padėjusioms 4u.gif



Taigi pirmame puslapyje visa informacija... Ir sios, ir ankstesnes temos.
Atsakyti
tai dabar ta pati ir rays visuose puslapiuose doh.gif jeigu turejo, vadinasi zino kur ieskoti, kas per paistalai... doh.gif


Estete, labai fainai tas slovikiukas atrodo thumbup.gif man asmeniskai daug fainiau nei etikete blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 06 16, 18:03)
Taigi pirmame puslapyje visa informacija...  Ir sios, ir ankstesnes temos.

Nu žiūrėjau, bet nemačiau, reiks atidžiau pažiūrėt. Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vikusituka @ 2010 06 16, 18:09)
tai dabar ta pati ir rays visuose puslapiuose  doh.gif  jeigu turejo, vadinasi zino kur ieskoti, kas per paistalai... doh.gif

nerašys nerašys, o iš piktumo ir pagiežos ar nesprogsi? doh.gif biggrin.gif
jei klausiu, vadinas nežinau kur ieškot.
Atsiprašau už poster_offtopic.gif nu ir kultūra žmogaus doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 16 birželio 2010 - 17:23
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 06 16, 18:22)
nerašys nerašys, o iš piktumo ir pagiežos ar nesprogsi? doh.gif  biggrin.gif
jei klausiu, vadinas nežinau kur ieškot.
Atsiprašau už  poster_offtopic.gif  nu ir kultūra žmogaus doh.gif  blink.gif

gal ir sprogsiu...
kultura zmogaus tokia tampa, kai kantryne iseina pasivaikscioti...
Atsakyti
AČIŪ, Daluze 2 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif pykstates ???? mamos, gyvenkime draugiskai. Kam taip arsiai reaguojate, jei nepatinka kazkas, tai ignoruokite posta paskelbta ir viskas mirksiukas.gif

QUOTE(estetė @ 2010 06 16, 12:52)
Parodau stiklainį širšių medui, pirmą kartą tokį dalyką dekoravau smile.gif


blush2.gif o kaip cia ji pasidaryti??? rolleyes.gif labai grazu 4u.gif

QUOTE(zirzekle @ 2010 06 16, 13:12)
Sveikutės,gal turit idėjų kaip papuošti mašinas krikštynoms? balionais/Gal kas įdomiau sugalvojo?neperkrautai,bet kad issiskirtu is kitu g.gif


Mes kai buvome Rygoje, vaikstinejome, tai pravazivo grazi masinyte wub.gif ir iskart buvo aisku, kad ten leliuka krikstyti veza o gal jau parsiveza biggrin.gif

ant priekinio lango stiklo kampe virsuje pritvirtintas meskis (na toks nelabai didelis, bet gerai matesi) ir prie jo spalvotu balionu buntas suristas. Atrode paprastai, bet labai graziai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 16 birželio 2010 - 17:52
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 16, 13:06)
vaiksciojau o parka, su suneliu putem muilo burbulus ir galvoju SUPER IDEJA

Smagiausia, kad su burbulais sventeje dalyvaujantys vaikai turi ka veikti.

QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 15:59)
Aš tai nežinau su tuo buteliu schmoll.gif 

Nu vat as sedziu ir galvoju, visokiom tokiom dovanelem vaikui gi kazko linkim. Dovanojam pinigeli - linkim turtingo gyvenimo, dovanojam kruopu - linkim sotaus gyvenimo, dovanojam sermuksnio sakele - apsaugos, dovanojam buteli - linkim... "smagaus" gyvenimo? Ir, kitas dalykas, man tai nesinoretu, kad per mano vaiko 18-ta gimtadieni aant stalo puikuotusi viskis. Naivi gal as, bet visgi... blush2.gif
Atsakyti