Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(coliukeee @ 2010 06 16, 08:14)
Sveikos, sedziu ir galvoju, ka reikia sakyt iteikiant ta buteli saugoti? Isvis jis man nlb krikstynom. Nesuprantu iki galo, kokia jo ideja...  blush2.gif Galit man kas paaiskint ir gal kokius zodzius tai progai turit?

Aš tai nežinau su tuo buteliu schmoll.gif Nei šis nei tas: lyg įdomu, lyg ne į temą. Neturiu nuomonės šiuo klausimu. Pabūsiu tolerantiška biggrin.gif Kadangi būsiu krikštamotė, tai jo nedovanosiu. Gal tėveliai dovanos g.gif Bus bėda išsaugoti daug daug metų. Būtų gerai, kad jį paženklintų kaip nors, nes gali ir sumaišyti ir patvarkyti netyčia lotuliukas.gif

QUOTE(Smilte @ 2010 06 16, 14:40)
na va jau lakrastuka,isakymus padekas viska atsispauzdinau,beliko saldainius ir lauktuves suruost biggrin.gif

Kur spausdinai Kaune ir jei ne paslaptis kiek vienas kainavo g.gif
Atsakyti
Sveikutės,gal turit idėjų kaip papuošti mašinas krikštynoms? balionais/Gal kas įdomiau sugalvojo?neperkrautai,bet kad issiskirtu is kitu g.gif

Dėl aukso/sidabro luitelių...gera idėja thumbup.gif .O mes jau turime krikštukei ir krikštukui mano po proginę sidabrinę 50 litų vertės monetą (kainuojaLietuvos banke 150 litų). Gražioj dėžutėj,su sertifikatu...atrodo solidžiai ir turės išliekamąją vertę thumbup.gif .Nes dovanoti pvz žaislus krikštynų proga man visai nesiriša...čia mano nuomonė mirksiukas.gif

P.s- dėl butelio laikymo mes irgi sprendžiam dilemą..atrodo visai nevaikiškai,bet gal visia ir įdomu būtų išsaugoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzekle: 16 birželio 2010 - 15:13
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 16, 15:16)
man irgi butu ydomu,nes gavome nuo sveciu viska beveik litais arba eurais,tai butu faina uz ta gauta suma,nupirkti koki luiteli  rolleyes.gif



Sveikutes, čia radau išsamesnį straipsnelį apie luitelius su kainomis. Pvz., Sidabro luiteliai yra didesni ir sunkesni, sveriantys maždaug dvidešimt gramų ir kainuojantys iki 200 litų

http://www.viskaskri...ndex.php?id=344

O mane asmeniškai labai sudomino proginės monetos, kuriomis prekiauja Lietuvos bankas. 1 Lt proginė moneta kainuoja 1 Lt, o štai 50 Lt nominalo - 130/150 Lt, bet ji sidabrinė, o pasižiūrėjus pagal gramus, labiau apsimoka pirkti proginę monetą negu sidabro luitelį. Be to, ir išliekamoji vertė didesnė...


Nominalas – 50 litų
Metalas – 925 prabos sidabras (Ag 925)
Skersmuo – 38,61 mm
Masė – 28,28 g
Monetos be reprezentacinės dėžutės pardavimo kaina – 130 Lt
Monetos reprezentacinėje dėžutėje pardavimo kaina – 150 Lt
Atsakyti
[quote=estetė,2010 06 16, 13:52]
Parodau stiklainį širšių medui, pirmą kartą tokį dalyką dekoravau smile.gif
[/quote



Truksta zodziu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Būsiu atvira. Man tie luiteliai- nea schmoll.gif Nežinau kodėl, bet ne. Geriau jau tada medalionas biggrin.gif Čia mano nuomonė. Ir gan brangu. Krikštatėviams ir taip išlaidų yra pakankamai. Bent mums: laikraštukas, padėkos tėveliams ir seneliams, tortas, dovanėlės mini-mini svečiams, dar auka bažnyčiai, krikšto dėžutė... Ir su 500 lt neprasisuksiu niekaip, kad ir kaip stengiuosi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 14:59)
Aš tai nežinau su tuo buteliu schmoll.gif  Nei šis nei tas: lyg įdomu, lyg ne į temą. Neturiu nuomonės šiuo klausimu. Pabūsiu tolerantiška biggrin.gif  Kadangi būsiu krikštamotė, tai jo nedovanosiu. Gal tėveliai dovanos g.gif  Bus bėda išsaugoti daug daug metų. Būtų gerai, kad jį paženklintų kaip nors, nes gali ir sumaišyti ir patvarkyti netyčia lotuliukas.gif
Kur spausdinai Kaune ir jei ne paslaptis kiek vienas kainavo g.gif

spauzdinau LZUU universitete,nuo kiekio ten kaina priklauso 4u.gif pasakai kiek noresi viso lapu,tada paskaiciuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2010 06 16, 15:29)
spauzdinau LZUU universitete,nuo kiekio ten kaina priklauso 4u.gif pasakai kiek noresi viso lapu,tada paskaiciuoja 4u.gif

O ką darai paskui? Susegei kažkaip g.gif O tai maždaug kiek kaina gavosi, apie du litus g.gif
Atsakyti
Man tai aukso luiteliai lb patinka, ir man butu malonu jeigu sunus vestuvems ziedus is sio aukso pasigamintu, ir jam manau sis tas idomesnio nei parduotuveje nusipirkti, juk tai siokia tokia istorija gaunasi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 16, 15:32)
O ką darai paskui? Susegei kažkaip g.gif  O tai maždaug kiek kaina gavosi, apie du litus g.gif

maziau,pie1,5.ten vietoj irisau,na as ant A3 spauzdinau tada susege su geleziukais tais9kaip zurnala) o padekas ant blizgaus spauzdinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 16 birželio 2010 - 15:36
Estete, labai grazu bigsmile.gif Bet gaila, kad cia turinys greitai sunyksta.. o va butelis - ilgaamziskiau stovi ax.gif Bet efektingai atrodo, tas tai tikrai.
Atsakyti
Reikia žinoti kokie gėrimai gali būt saugomi ilgą laiką, nes paprastai supilstyti į butelius brendžiai po kelių metų praranda savo sąvybes. Šampanas tuo labiau netinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo * Arti Širdies *: 16 birželio 2010 - 16:11
QUOTE(Smilte @ 2010 06 16, 15:36)
maziau,pie1,5.ten vietoj irisau,na as ant A3 spauzdinau tada susege su geleziukais tais9kaip zurnala) o padekas ant blizgaus spauzdinau 4u.gif

O tu ir darei ant tokio formato iš karto, ar ten vietoje taip pasiūlė? Pas mane tai A4.
Atsakyti