Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Man kilo kvailas klausimas blush2.gif O kokio i6matavimo tie saldainių popieriukai? Žadu pasidaryti paprastų be jokių nuotraukų tik su kokiu užrašu apie krikštynas, gal reiks kam prie bažnyčios pavaišinti...
Atsakyti
Ismatavymu nzn, bet galima nusipirkt koki ananasini saldainiuka, isvynioti ir pasimatuoti, juk dydis tas pats turi buti smile.gif jeigu nemegstat su nuotrauka, galima seip su kokiu angeliuku pasidaryti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2010 06 16, 13:06)
Man kilo kvailas klausimas blush2.gif O kokio i6matavimo tie saldainių popieriukai? Žadu pasidaryti paprastų be jokių nuotraukų tik su kokiu užrašu apie krikštynas, gal reiks kam prie bažnyčios pavaišinti...

10x8.5 cia tokie kaip meska siaureje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 16, 14:15)
Ismatavymu nzn, bet galima nusipirkt koki ananasini saldainiuka, isvynioti ir pasimatuoti, juk dydis tas pats turi buti smile.gif jeigu nemegstat su nuotrauka, galima seip su kokiu angeliuku pasidaryti... mirksiukas.gif

Tai aš ir galvoju ant paprasto spalvoto popieriaus atsispausdinti kad tik koks kaip sakot, angeliukas ar šiaip užrašiukas kad būtų, kad paskui nebūtų gaila ir išmesti ax.gif

QUOTE(Trusty @ 2010 06 16, 14:21)
10x8.5 cia tokie kaip meska siaureje smile.gif

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 16, 11:15)
Ismatavymu nzn, bet galima nusipirkt koki ananasini saldainiuka, isvynioti ir pasimatuoti, juk dydis tas pats turi buti smile.gif jeigu nemegstat su nuotrauka, galima seip su kokiu angeliuku pasidaryti... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif as irgi ketinau tai parasyti, tik jus buvote greitesnes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 16, 15:33)
drinks_cheers.gif as irgi ketinau tai parasyti, tik jus buvote greitesnes  thumbup.gif


VALIOOO!!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 16, 11:50)
VALIOOO!!!!  lotuliukas.gif


hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina20 @ 2010 06 16, 09:33)
O man lb patiko mintis del aukso luitelio, gal kas domejosi kaina tarkim? ir kokio dydzio dovanotumet?  smile.gif

man irgi butu ydomu,nes gavome nuo sveciu viska beveik litais arba eurais,tai butu faina uz ta gauta suma,nupirkti koki luiteli rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, labai atsiprašau, bet gal galit kasnors atsiųst pasizadėjimų tekstukus, aš turėjau, savo mergytei dariau tas korteles, bet kompiuteryje viskas išsitrynė, o dabar draugei prireikė.
Ačiū padėjusioms 4u.gif
Atsakyti
na va jau lakrastuka,isakymus padekas viska atsispauzdinau,beliko saldainius ir lauktuves suruost biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 10:18)
Tikrai yra atsakingų krikšto mamų...Mano vaikelio krikšto mama dar nebuvo nei pasikalbėti nei pasitarti apie krikštynas, nors liko nepilnai dvi savaitės. Kai paklausiau ar nepersigalvojo, sako tikrai ne, labai nori būti krikšto mama...


g.gif a nieko nuostabaus.. juk ne visos kriksto mamos sedi prie pc ar supermamoje... ax.gif ji zino savo pareiga, o visi kiti pribumbasai tai gali buti ir gali nebuti.. gal apie juos net nezino, kad taip buna... blush2.gif
Atsakyti
Parodau stiklainį širšių medui, pirmą kartą tokį dalyką dekoravau smile.gif
Dabar galvoju, kad čia labai gera idėja. Mamytės gali ir tokiom kaip šampano etiketėm papuošti stiklainiukus ir supilti medutį smile.gif

user posted image
user posted image

P.S. tik necituokite nuotraukų mirksiukas.gif
Atsakyti