Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

smile.gif+2010 06 16, 09:43-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 16, 09:43)
Sveikos  4u.gif

ech... perskaiciau keleta temu  thumbup.gif  nu super ideju prisirinkau  rolleyes.gif  kad ir dideliu krikstynu nedarysim,kaip minejau,  bet keleta minciu pasiemiau... ax.gif

aciu estetei, kuri ruosia keleta dovaneliu  4u.gif

sakykit kada geiriau daryti sirsiu medu? pries krikstynas ar anksciau? ten reikia kad susistovetu  blush2.gif

ir sakykit, kurios planuojate balionus leisti, kokius balionus rinksites, paprastus ar tuos  tvirtesnius pripildymui helio? ir kada juos pirkti, pries diena ar ta pacia diena geriau tartis kad pripildytu?  g.gif

Jetau, kaip pasiskaiciau kokios cia visos krikstomamos isradingos ir atsakingos, o pas mus su kriksto mamomis beda  doh.gif  paskutine minute atsisake krikstyti  doh.gif  (mb sesuo ir mano brolio mergaite) nu ozkos, daugiau nieko negaliu pasakyti  doh.gif galejo bent anksciau pasakyti, o ne kai liko kelios savaites  verysad.gif gerai kad turim vienus draugus, kuriais galime pasitiketi ir pagelbes, bet ir vel taip negraziai gaunasi ju atzvilgiu  blush2.gif paskutine minute uzkraunam rupesciu...

nu jau paneliu poelgis tai visai negrazus schmoll.gif galejo iskart sakyti kad nenori ar negali... doh.gif
zinokit as taip pat bijau del musu busimo kriksto tecio...(MB geriausias draugas) vis klausiu gal persigalvojo netycia bet jis lyg ir ne... bet mane kazkaip negera nuojauta kankina.. jis nei tariasi su musu kriksto mama del dovanos pasake "nupirk koki zaisla arba spresk pati" doh.gif nu ka as zinau toks elgesys...atrodo kad tik pagert ir pavalgyt ateis doh.gif
Atsakyti


ir sakykit, kurios planuojate balionus leisti, kokius balionus rinksites, paprastus ar tuos tvirtesnius pripildymui helio? ir kada juos pirkti, pries diena ar ta pacia diena geriau tartis kad pripildytu? g.gif

Jetau, kaip pasiskaiciau kokios cia visos krikstomamos isradingos ir atsakingos, o pas mus su kriksto mamomis beda doh.gif paskutine minute atsisake krikstyti doh.gif (mb sesuo ir mano brolio mergaite) nu ozkos, daugiau nieko negaliu pasakyti doh.gif galejo bent anksciau pasakyti, o ne kai liko kelios savaites verysad.gif gerai kad turim vienus draugus, kuriais galime pasitiketi ir pagelbes, bet ir vel taip negraziai gaunasi ju atzvilgiu blush2.gif paskutine minute uzkraunam rupesciu...
[/quote]
Sveikos
mes irgi ruosiams krikstynoms, tai as galvoju Vilneles upe leisti paprastus balionus, su markeriu uzrasytais palinkejimais.Leisim prie baznycios iskart po ceremonijos.
Labai visos mamos ir krikstomamos isradingos ir kurybingos, as irgi manau kad musu krikstomama nenusileis(nors abejoju).Ka ji ruosiasi dar nieko nezinau nes tik uzvakar paaiskejo tiksli data.
Labai gaila, kad atsisake krikstyti tavo vaikus, o gal ir gerai kad dabar atsisake negu paskui butu uzmirse vaikus.Bet gal viskas bus gerai ir draugai taps puikiais kumais
Atsakyti
O man lb patiko mintis del aukso luitelio, gal kas domejosi kaina tarkim? ir kokio dydzio dovanotumet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 16, 08:13)
nu jau paneliu poelgis tai visai negrazus schmoll.gif  galejo iskart sakyti kad nenori ar negali... doh.gif
zinokit as taip pat bijau del musu busimo kriksto tecio...(MB geriausias draugas) vis klausiu gal persigalvojo netycia bet jis lyg ir ne... bet mane kazkaip negera nuojauta kankina.. jis nei tariasi su musu kriksto mama del dovanos pasake "nupirk koki zaisla arba spresk pati" doh.gif  nu ka as zinau toks elgesys...atrodo kad tik pagert ir pavalgyt ateis doh.gif

O tai negali pakeist kumo i kita?
Ziuriu musu vaikuciai ta pacia diena gime bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 06 16, 09:43-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 06 16, 09:43)
Sveikos  4u.gif


Jetau, kaip pasiskaiciau kokios cia visos krikstomamos isradingos ir atsakingos, o pas mus su kriksto mamomis beda  doh.gif  paskutine minute atsisake krikstyti  doh.gif  (mb sesuo ir mano brolio mergaite) nu ozkos, daugiau nieko negaliu pasakyti  doh.gif galejo bent anksciau pasakyti, o ne kai liko kelios savaites  verysad.gif gerai kad turim vienus draugus, kuriais galime pasitiketi ir pagelbes, bet ir vel taip negraziai gaunasi ju atzvilgiu  blush2.gif paskutine minute uzkraunam rupesciu...


Tikrai yra atsakingų krikšto mamų...Mano vaikelio krikšto mama dar nebuvo nei pasikalbėti nei pasitarti apie krikštynas, nors liko nepilnai dvi savaitės. Kai paklausiau ar nepersigalvojo, sako tikrai ne, labai nori būti krikšto mama...
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 09:10)
Mamytės, prieš kiek laiko jūs vyniojate saldainiukus  ax.gif  Nesinori pasilikti paskutiniai dienai, bet bijau, kad neaptirptų išanksto suvyniojus  blush2.gif

Aš jau suvyniojau, bet šiandien pakėlus maišą irgi pagalvojau, ar neaptirps g.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 11:18)
Tikrai yra atsakingų krikšto mamų...Mano vaikelio krikšto mama dar nebuvo nei pasikalbėti nei pasitarti apie krikštynas, nors liko nepilnai dvi savaitės. Kai paklausiau ar nepersigalvojo, sako tikrai ne, labai nori būti krikšto mama...

Aš tai dėl to nesuku galvos, kad krikšto mama nesidomi krikštynų reikalais, žino kada krikštysim, o viską pasiruošiu aš pati, juk čia mano vaikelio šventė, ne jos...ji tik būsima krikšto mama....užsiėmusi, taigi viską darau pati ir visai nepykstu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 16, 11:02)
O tai negali pakeist kumo i kita?
Ziuriu musu vaikuciai ta pacia diena gime bigsmile.gif

tai kad pas mane giminei vie panles o pagyvenusio vyro kazkaip nesinori kviesti rolleyes.gif
yra MB brolis kai nuvaziuojame jis ir zaidzia su suneliu nesioja ji ir pan... taciau manasis nenori kad jis butu kriksto tevu nes retkarciais megsta taurele islenkti doh.gif
na gal busimam kriksto tevui atsiras noras rupintis rodyti demesi vaikui o ne tik paklausti kaip laikosi g.gif
o kaip miela wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaleake: 16 birželio 2010 - 11:23
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 10:10)
Mamytės, prieš kiek laiko jūs vyniojate saldainiukus  ax.gif  Nesinori pasilikti paskutiniai dienai, bet bijau, kad neaptirptų išanksto suvyniojus  blush2.gif

Na musu krikstynos liepos 3d(na tiesa pasakus buvo atkeltos is birzelio 5d), o jau suvynioti nuo kokios birzelio 1d., ir kazkaip nemanau, kad jie man aptirptu kazkiek, tik vyniojant reikia greiciau, kad rankose nepradetu tirpti doh.gif bigsmile.gif . Esu idejusi ispinta prie visos kriksto atributikos, tai manau, nieko jiems ir nenutiks, svarbu ant kokios palanges nelaikyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 16, 10:14)
Sveikos, sedziu ir galvoju, ka reikia sakyt iteikiant ta buteli saugoti? Isvis jis man nlb krikstynom. Nesuprantu iki galo, kokia jo ideja...  blush2.gif Galit man kas paaiskint ir gal kokius zodzius tai progai turit?

Man is pradziu si ideja taip pat pasirode siaip sau, bet paskui pamasciau, ir galvoju, jog gal visai nieko butu, jei tevai per krikstadukros 18 gimtadieni istrauktu ta buteliuka ir pasakytu kokia proga ji gavo, ir kiek laiko jam yra ax.gif . O zodzius, kokius sakyti iteikiant, tai ir as dar nesugalvojau..... g.gif
Atsakyti
Sveikos,

vaiksciojau o parka, su suneliu putem muilo burbulus ir galvoju SUPER IDEJA KRIKSTYNU SVENTEI wub.gif man labai grazu muil burbulai.

kas negalite sau leisti helio balionu, tai isdalinkite sveciams muilo burbulus thumbup.gif sugalvokite tik kokiu metu, ar isejus is baznycios, ar teikiant dovanas ir pan. Turetu atrodyti nerealiai ir foto pagyvintu thumbup.gif

mes per savo vestuves taip dareme - ispusis diiiiiiiiiiiiiiiiidelis wub.gif kai vienu metu aplink skarido daug daug muilo burbulu... man tai taip sventiska wub.gif
Atsakyti
Siandien suzinojau, kad musu krikstynu sventeje dalyvaus tik vienas vaikas, apart maniskio ir mane tai nuliudino verysad.gif
O ideja su muilo burbulais, man lb grazi, tik gaila, kad negalesiu igyvendinti. Mano nuomone grazu, kai burbuliukus pucia vaikuciai, o ne suaugusiuju burys ax.gif
Atsakyti



Dar pamasciau apie savo sunelio krikstynas ir prisiminiau lauktuvesveciams, kokias dareme.Gal kam patiks idejaJums reikes biggrin.gif baltu ir zydru (jei mergyte roziniu) juros akmeneliu (valgomu biggrin.gif kur riesutas, migdolas aplietas glazura) (as pirkau pacioje Maximoje rinkinukus ten buvo ir kitokiu spalvu, jas isrinkau blush2.gif ir turejau reikiamu) nespirkti atskirai saldainiu pardese laaaaaaaaaaabai brangiai gaunasi doh.gif doh.gif doh.gif
ir popieriaus to blizgaus kaip maiselis (na kur dar geles isuka, daznai tulpe biggrin.gif )
ir zydros -rozines juosteles bei kortele padaryti maza (pvz. Bimbiziuko krikstynu lauktuves 2010-05-05; korteleje buvo mazos pedutes foto atspausta su printeriu thumbup.gif )

tai va, is viso sito, susikarpote popieriu dovanu permatoma kvadrateliais i ji idedate kelis baltus, kelis zydrus ar rozinius saldainiukus ir ir surisate su juostele bei ant korteles kamputyje isdauziau skylute ir perverusi per ta juostele surisau prie saldainiu buntuko wub.gif niu aiskiau nemoku paaiskinti, bet atrodo labai graziai , skoningai ir gana pabangiai biggrin.gif
Tik gaila foto nepasidariau, nes isvakarese risau blush2.gif nebebuvo laiko.... pamirsau...
pamatytumet foto - butu lengviau suprasti. bet esme ta, kad gaunasi toks kaip maisiukas peristas ir tie popieriaus kapai taip graziai pasisiause lieka wub.gif

del saldainiu su vaiko foto, niu asmeniskai as nezinau blush2.gif bet paskui nera kur tu popiereliu deti.... va ir dabar gryzom is krikstynu, gavom ju lauktuv, tai nei ismest juos, nei saugoti... kazkaip vaiko foto i siuksliadeze nesinori mesti doh.gif
AISKU, CIA TIK MANO NUOMONE. jos niekada nesutaps schmoll.gif cia kaip ir del skonio nesigincyjama biggrin.gif




QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 16, 05:33)
drinks_cheers.gif  ir manau kad tavo mama ne ka maziau bus isradinga ir improvizuos  mirksiukas.gif  Sekmes jai 4u.gif


aciuks.gif
Atsakyti


QUOTE(Karina20 @ 2010 06 16, 10:17)
O ideja su muilo burbulais, man lb grazi, tik gaila, kad negalesiu igyvendinti. Mano nuomone grazu, kai burbuliukus pucia vaikuciai, o ne suaugusiuju burys  ax.gif


na nebutinai, nesutinku.. bet aisku,kaip ir anksciau rasiau, kiekvieno nuomone sirtinga. cia jau musu-jusu teise rinktis. kiekviena atsirenkame pagal save
pavyzdziui, mano maziukui 1 metai ir beveik 3 menesiai, o jam laba patinka gaudyti muilo burulus wub.gif begioja paskui juos, tiesia rankytes, bando pagauti. man grazu.... grazu ir tai, kai jie sklano po ora ir niekas ju negaudo biggrin.gif
tada pagal jus ir suauge su balionais juokingai atrodytu ax.gif
bet negincytis cia esame drinks_cheers.gif o planuojame kiekviena savo svente, o diskutuojame kartu Tik kiekviena atsirenkame kas kam eriausia, graziausia, tinkamiausi , priimtiniausia ir pan.
va, man saldiainiai su vaiku foto nepriimtini, cia as nedaryciau, o ad kitos daro, man netrukdo.



Atsakyti