Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

Sveikos, kaip džiaugiuosi , kad čia užsukau, įdomių minčių prisirinkti. Kokios Jūs visos išradingos thumbup.gif
einu skaityti temą, nes tik nuo vakar pradėjau, tai ne viską dar perskaičiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 15, 21:27)
mirksiukas.gif na...bare ir gera vieta laikymui....nes viskis turi buti tamsioje vietoje ir nejudinamas...svarbiausia kad negautu tiesioginiu saules spinduliu ax.gif  sia info kazkur skaiciau.... blush2.gif
Geriausiai, manau laikyti konjaka, jo ir kokybe neprasteja, o nuo ilgesnio stovejimo laiko jis tik dar labiau pagereja. ax.gif
Atsakyti
ačiū Vikusituka už idėjas... dar pati kelias sugalvojau: muiliukas- skalbėja, lėktuvukas-gidė, pinigėlis- bankininkė, gėlytė- gėlininkė, siųlai- siuvėja, vašelis- mezgėja, rožančius- davatkėlė, dantų šepetukas- dantistė... na, jau užsivedžiau- tuoj bus daugiua nei reikia... galės svečiai jei norės dar prirašyti ir kokią kitą profesiją, kurios jie iš tikrųjų linkėtų... man padarė labai fainas profesijų korteles- su skalbinukais-nuotraukėlėm.. mane tokie ,,veža"

na, o zaleakes pasiūlytos ,,profesijos" manau labiua tiktų kokioms vestuvėms nei krikštynoms...


o dar toks atodo elementarus klausimukas: prieš kiek laiko išdalinat kvietimus? kokių 2-3 sav pakaks manau? krikšto tėvams planuoju įteikti kiek anksčiau kvietimą- nors jie jau seniai žino, kad jais bus ir datą žino...
Atsakyti
QUOTE(sidrulka @ 2010 06 16, 00:23)
o dar toks atodo elementarus klausimukas: prieš kiek laiko išdalinat kvietimus? kokių 2-3 sav pakaks manau? krikšto tėvams planuoju įteikti kiek anksčiau kvietimą- nors jie jau seniai žino, kad jais bus ir datą žino...

Manyciau daug anksciau reiktu, nes pvz. pas mane jau daug savaitgaliu "uzsakyti", na jau pakviesta daug kur esu. Tad geriau nerizikuokit ir jei norite matyti visus iteikite kuo anksciau. O ir siaip jei krikstynos nemazos, tai sveciams ir pasiruosti reikia. Na sakykim, as siunuosi suknutes, tai per tiek laiko as nepasiruosciau. As eisiu i krikstynas liepos gale, tai jau turim pakvietimus.
Atsakyti
dėkui už patarimą... manau, jau kitą sav krikšto tėvams įteiksim kvietimą, o ir kitiems svečiams jua reikės išsiųsti... tik akd prieš tai nepamirščiau dar ant kvietimukų apvedžioti dukrytės rankytę, jei leisis biggrin.gif
Atsakyti
kaip visada rašydama savo darbus atrandu kažką įdomaus, tai dalinuosi, va kokia idėja dovanai wub.gif

http://www.zebra.lt/...2009-04-22.html

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 06 15, 22:44)
biggrin.gif mudvi siandien su mama taip ir nutareme  biggrin.gif nes nesulaukiau tavo atsakymo, ai siandien pasakojau mamai  ir mastem. mama suzaveta tavo ideja  thumbup.gif

manau artimiausioje sventeje ir mes turesime toki grozi  ax.gif  blush2.gif  tongue.gif
bigsmile.gif cia tai isradingumas  lotuliukas.gif  thumbup.gif


blush2.gif aciu labai...
drinks_cheers.gif ir manau kad tavo mama ne ka maziau bus isradinga ir improvizuos mirksiukas.gif Sekmes jai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 06 16, 01:11)
kaip visada rašydama savo darbus atrandu kažką įdomaus, tai dalinuosi, va kokia idėja dovanai  wub.gif

http://www.zebra.lt/...2009-04-22.html



manau kad viai nieko tokia dovana thumbup.gif gera ideja
Atsakyti
Mamytės, prieš kiek laiko jūs vyniojate saldainiukus ax.gif Nesinori pasilikti paskutiniai dienai, bet bijau, kad neaptirptų išanksto suvyniojus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, sedziu ir galvoju, ka reikia sakyt iteikiant ta buteli saugoti? Isvis jis man nlb krikstynom. Nesuprantu iki galo, kokia jo ideja... blush2.gif Galit man kas paaiskint ir gal kokius zodzius tai progai turit?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 06 16, 10:10)
Mamytės, prieš kiek laiko jūs vyniojate saldainiukus  ax.gif  Nesinori pasilikti paskutiniai dienai, bet bijau, kad neaptirptų išanksto suvyniojus  blush2.gif

Aš ~1kg 2-3val. vyniojau, irgi atsimenu visai nepaskaičiavus buvau, kad tiek užtruks doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ech... perskaiciau keleta temu thumbup.gif nu super ideju prisirinkau rolleyes.gif kad ir dideliu krikstynu nedarysim,kaip minejau, bet keleta minciu pasiemiau... ax.gif

aciu estetei, kuri ruosia keleta dovaneliu 4u.gif

sakykit kada geiriau daryti sirsiu medu? pries krikstynas ar anksciau? ten reikia kad susistovetu blush2.gif

ir sakykit, kurios planuojate balionus leisti, kokius balionus rinksites, paprastus ar tuos tvirtesnius pripildymui helio? ir kada juos pirkti, pries diena ar ta pacia diena geriau tartis kad pripildytu? g.gif

Jetau, kaip pasiskaiciau kokios cia visos krikstomamos isradingos ir atsakingos, o pas mus su kriksto mamomis beda doh.gif paskutine minute atsisake krikstyti doh.gif (mb sesuo ir mano brolio mergaite) nu ozkos, daugiau nieko negaliu pasakyti doh.gif galejo bent anksciau pasakyti, o ne kai liko kelios savaites verysad.gif gerai kad turim vienus draugus, kuriais galime pasitiketi ir pagelbes, bet ir vel taip negraziai gaunasi ju atzvilgiu blush2.gif paskutine minute uzkraunam rupesciu...
Atsakyti