Įkraunama...
Įkraunama...

Krikstynų planavimas 2010, 4 dalis

QUOTE(Karina20 @ 2010 06 15, 13:36)
Super! o kontaktus galeciau gauti?  4u.gif


zinoma smile.gif tai lauskime jusu ryt pas mus gi batuku smile.gif tuo paciu ir kontaktus duosiu smile.gif
galesiu parodyti pati filmuka drinks_cheers.gif
QUOTE(astulia @ 2010 06 15, 14:26)
erikiuxxx, nu super šventė jūsų buvo, nuotraukos nuostabios  wub.gif bet jau krikštuko grožis  wub.gif

aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 06 15, 15:16)
O man labai idomu pasidare, su tuo pinigeliu, kuri dedate i batuka  g.gif  ar cia specialiai koki iskalta gaminate tai progai? ar paprasciausiai idedate lituka ir viskas?  blush2.gif
aciu atsakiusioms  4u.gif

Paprastą lituką mano sūnaus Krikšto tėtis įdėjo į batuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2010 06 15, 15:15)

estete,kiek laiko uztrunka dezuciu gamyba? wub.gif labai reikia,bet vis neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(era^ @ 2010 06 15, 14:16)
O man labai idomu pasidare, su tuo pinigeliu, kuri dedate i batuka  g.gif  ar cia specialiai koki iskalta gaminate tai progai? ar paprasciausiai idedate lituka ir viskas?  blush2.gif
aciu atsakiusioms  4u.gif


Nlb noriu savo mintim dalintis, nes busimos krikstadukros mama tiketina kad cia uzsuka, bet tikekimes, kad taip nebus.... As tai irgi galvojau kaip su tuo pinigeliu daryt.
Tai sumasciau, kad visai gal smagu butu progini lita gaut. Ir pasiseke - turguj pas kolekcionierius ar kas jie tokie, kur daug visokiu monetu turi. Tai paemiau dvynukem po progini pernyksti lita (mat pernai gimusios).
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 06 15, 12:48)
o jau temele kaip juda i prieki tik spek skaityti bigsmile.gif
na va pasiskaitinejai tai savo idejas pasakysiu ir as
del butelio tai mes viski laikysime  iki 18 gimtadienio maciau  toki nebloga su metaline dezute (apie 100lt kaina daugoka bet gal laikysis)
pasizadejimus irgi zadu deti i buteli  turiu dar nuo to laiko kai suneliui gimus dovanu gavau ligoninej toks placiu kakleliu ir kamstis labai patvarus( vos vyras atidarė doh.gif )
ant jo yra etiketė tai sakeme pasirasys visi sventej dalyvavusieji g.gif

as klausiau gerimu parduotuvej sake viskis laikysis mirksiukas.gif
o etikete galit ir savo kokia sugalvot mirksiukas.gif

QUOTE(Dija24 @ 2010 06 15, 15:21)
Sveikos,

Seniau SM pas auksarankes esu uzsakiusi maisiukus muilui, kruopoms... kam dar ten reikia jau nebepamenu  blush2.gif  Dabar niekur neberandu, visa rankdarbiu skyriu perejau  doh.gif  Gal kas kur uzmatete, kur ta temute nuo manes pasislepe  lotuliukas.gif

O gal kaip idomiau pateikti ne lininiuose maisiukuose... Galva sukasi nuo minciu. Ruosiuosi ir as, nes krikstysim ir savo mazyli, o dar ir i kriksto mamas eisiu.

as uzsakiau.vitaliux daro mirksiukas.gif


QUOTE(coliukeee @ 2010 06 15, 17:09)
Nlb noriu savo mintim dalintis, nes busimos krikstadukros mama tiketina kad cia uzsuka, bet tikekimes, kad taip nebus.... As tai irgi galvojau kaip su tuo pinigeliu daryt.
Tai sumasciau, kad visai gal smagu butu progini lita gaut. Ir pasiseke - turguj pas kolekcionierius ar kas jie tokie, kur daug visokiu monetu turi. Tai paemiau dvynukem po progini pernyksti lita (mat pernai gimusios).

super ideja thumbup.gif
o siu metu kazi ar yra g.gif ir kiek kainuotu
Atsakyti
Siumetinis su Zalgirio musiu sio menesio pabaigoj turi atsirast.

As mokejau po 1,2 lt uz lita.
Atsakyti
QUOTE(coliukeee @ 2010 06 15, 17:33)
Siumetinis su Zalgirio musiu sio menesio pabaigoj turi atsirast.

As mokejau po 1,2 lt uz lita.

o kur juos parduoda? banke? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dija24 @ 2010 06 15, 14:21)
Sveikos,

Seniau SM pas auksarankes esu uzsakiusi maisiukus muilui, kruopoms... kam dar ten reikia jau nebepamenu  blush2.gif  Dabar niekur neberandu, visa rankdarbiu skyriu perejau  doh.gif  Gal kas kur uzmatete, kur ta temute nuo manes pasislepe  lotuliukas.gif

O gal kaip idomiau pateikti ne lininiuose maisiukuose... Galva sukasi nuo minciu. Ruosiuosi ir as, nes krikstysim ir savo mazyli, o dar ir i kriksto mamas eisiu.

Galima paprasčiausiu stiklainiukus nuo kokių krienų dekoruoti. blush2.gif Bent jau aš taip ketinu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Be_penkiu_pavasaris @ 2010 06 15, 17:24)
as uzsakiau.vitaliux daro mirksiukas.gif


aciu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(daivulka78 @ 2010 06 15, 18:06)
Galima paprasčiausiu stiklainiukus nuo kokių krienų dekoruoti.  blush2.gif Bent jau aš taip ketinu ax.gif

Faina, kai pati darysit. As megstu labai rankdarbius, tik jau laiko nera niekam... tai kartais kyla jau noras pirkti viska ar leisti padaryti toms, kurios tuo uzsiima. Nors mielai pati viska daryciau, jei tik butu laiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dija24: 15 birželio 2010 - 17:55
QUOTE(O-RE-AR @ 2010 06 15, 02:58)
Man sukasi mintis,iskalti viena skylute kraste,ir tiesiog kokia siaura juostele,ar storesniu siuliuku perristi,kad svecias lengvai atsiristu.Kaip manot??? g.gif

Na turbut jau kitaip ir nelb iseis g.gif . turiu lino truputi, tai galvoju su lininiu siulu gal perversiu, jis turetu stipriai neuzsiristi, tai nereikes ten labai jau tu lapeliu draskyti ax.gif .
Atsakyti
vaje kiek cia daug geru ideju radau bigsmile.gif jau padariau isakymus seneliam, ir pirma laikrastuko puslapi.. gal dar ka reikes pakoreguoti..

o ta mintis apie profesijos lapukus tai labai gera... as galvoju ir ismusiu skylute tik gal is anksto sveciam padesiu prie paserviruoto stalo, ir kai surasys visi tada suverti ant kaspino g.gif bus paprasciau, juolab kad nedaug zmoniu pas mus turbut bus...


Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2010 06 14, 21:01)
na dar labai gerai yra  soske pirkti is veterinarijos klinikos ,kur maitina bersiukus tai ji tokia didele soske ir skylute maza,tai labai juokingai kai sveciai geria.



o super thumbup.gif
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 06 14, 22:28)
deze butelaiciui(profesijos spejimui), taupykle...

kaip grazu wub.gif
cia gerima pirkot jau su deze?koks gerimas
ar atskirai? kas uzrase?
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2010 06 15, 16:11)

gal galima pasvorda paziuret krikstynu foto ax.gif blush2.gif
Atsakyti